اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

کاهش شدید قیمت بیت کوین

salamcrypto

قیمت بیت کوین پس از اینکه در یک روند صعودی خوب قرار گفته بود و دلیل آن هم لیست شدن سهام صرافی کوین بیس در بازار بورس نزدک بود در یک کاهش قیمت شدید به زیر 60 هزار دلار رسید.
لیست شدن سهام صرافی کوین بیس توجه زیادی را به بازار ارز های دیجیتال جلب کرد زیرا این اولین بار بود که سهام یک صرافی دیجیتال با ای حجم از معاملات روزانه در بازار بورس لیست می‌شود.
این اتفاق منجر به این شد که بیت کوین روند صعودی در پیش بگیرد و به 64000 دلار نیز برسد با این حال به نظر می‌رسید که پس از این افزایش قیمت فروش ها زیاد شود و شاهد کاهش قیمت شدید باشیم.
عامل دیگری که به کاهش قیمت بیت کوین کمک کرد نرخ نسبتا بالای قرارداد های لانگ بود. این اتفاق با مقاومت شدید در سطح قیمتی 64 الی 65 دلار باعث شد که بیت کوین پس از کاهش هیجانات منوط به لیست شدن سهام کوین بیس به سطح قیمتی زیر 60 هزار دلار برگردد.
سطح قیمتی 60 هزار دلار برای بیت کوین بسیار حائز اهمیت بود زیرا تقریباً یک ماه طول کشیده بود تا بیت کوین از این سطح قیمتی عبور کند.
معامله گر محبوب ارز های دیجیتال  Cantering Clark گفت که بازار بر اساس قرارداد های Option لزوماً صعودی یا نزولی نیست.
به نظر شما به غیر از لیکویید شدن حجم عظیمی از قرارداد های لانگ و این فروش شدید، دلیل دیگری برای کاهش قیمت شدید بیت کوین وجود دارد؟

بیشتر بخوانید:  نامزد انتخابات: رمزارز ها در شرایط تحریم کمک خواهند کرد

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: CoinTelegraph


گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا