تریدینگ و سرمایه گذاری در ارز های دیجیتال

پادشاه ارزهای دیجیتال از تست مقاومت طفره می رود

بیت کوین در میان هشدارها مبنی بر اینکه قیمت بیت کوین باید پایین بیاید به 37 هزار دلار بازگشت.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

یکی از تحلیلگران می‌گوید: «به نظر نمی ‌رسد با سطوح پایین ‌تر مقابله کنیم، در حالی که یک معامله‌ گر محبوب دیگر خواستار باز پس‌ گیری 40000 دلار برای قیمت بیت‌ کوین است تا بازار صعودی شود. به گزارش تیم زوم ارز در ادامه نظرات چند تحلیل گر را که گردآوری شده است، بررسی می کنیم.

نمودار بیت کوین در بازه 1 ساعته در صرافی Bitstamp

نمودار بیت کوین در بازه 1 ساعته در صرافی Bitstamp
نمودار بیت کوین در بازه 1 ساعته در صرافی Bitstamp

بیت کوین (BTC) در افتتاحیه وال استریت 28 ژانویه به 37000 دلار رسید، زیرا معامله گران نظاره گر و منتظر یک آزمون مجدد مقاومت بودند.

کوین کده

بیت کوین از یک تست مقاومت بزرگ طفره می رود.

داده‌ های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌ دهند که بیت کوین پس از سقوط به 36175 دلار در Bitstamp در اوایل روز به حالت اولیه بازگشته است.

به عنوان بخشی از رفتار قیمت، امیدها وجود داشت که حرکت به چالش کشیدن سطوح مقاومت نزدیک به 40000 دلار ادامه داشته باشد، خواه نتیجه نهایی اصلاحی تازه باشد یا نباشد.

معامله گر محبوب Crypto Ed به عنوان بخشی از اظهار نظر در مورد چشم انداز فوری گفت: “سناریوی نزولی به نظر محتمل است، دقیقاً به همین دلیل است که من فکر می کنم ما شاهد حرکتی شگفت انگیز خواهیم بود.” او در ادامه گفت: “فقط پس از باز پس گیری قانع کننده سطح 40 هزار دلار، من یک خریدار کامل خواهم بود.”

معامله ‌گر و تحلیلگر Anbessa درخواست‌های قبلی خود را برای 38500 دلار تکرار کرد، تا فاز اصلاحی را برای بیت ‌کوین اعلام کند. همانطور که کوین تلگراف قبلا گزارش داد، نرخ های پایین کارمزد معاملات با تصویری بهبود یافته در بازارهای فیوچرز ترکیب می شود، چیزی که در نهایت می تواند جرقه فشار به موقع به سمت بالا را ایجاد کند.

بیشتر بخوانید:  نهنگ‌ ها حتی با کاهش مبادلات، در حال ذخیره سازی هستند.

در 24 ژانویه، Rekt Capital منطقه ای را برای بیت کوین برای احیای مجدد افزایش قیمت در بازه های زمانی طولانی تر هفتگی برجسته کرد. همانطور که گزارش شده است، این قیمت به صورت 39600 دلار به عنوان قیمت بسته شدن کندل هفتگی خواهد بود.

“امید های مشابه” با اوایل سال 2018

با این حال، کریپتو اد در احساس پیشگویی از یک فشار نزولی جدید تنها نبود. علیرغم کاهش قیمت در اوایل هفته به کمتر از 33000 دلار، بیت کوین همه را متقاعد نکرده است که کف قیمت واقعاً رویت شده است.

در بحث این موضوع، تحلیلگر توییتر TXMC Trades به این نتیجه رسید که بیت کوین “هنوز باید از قیمت فعلی پایین بیاید”. به نظر می رسد تاریخ از این نظریه حمایت می کند.

او استدلال کرد: “به نظر می رسد اشتباه است که بیت کوین مستقیماً از ATH بدون برگشت صعودی خارج شود، فقط برای اینکه معکوس شدن بدون آزمایش صحیح دامنه پایین انجام شود.”

حس های مشابه آوریل 2018 که در آن جهش 6 هزار دلاری پیشرو بود، اما در نهایت سقوط کرد.

با این وجود، TXMC با استناد به داده‌های شرکت تجزیه و تحلیل شبکه Glassnode، اشاره کرد که جهش قیمت از 33000 دلار، بیش از هر زمان دیگری از زمان بالاترین قیمت بیت کوین به 69،000 دلار در تاریخ نوامبر گذشته، منجر به لیکویید شدن معاملات فروش شده است.

نمودار معاملات فروش بیت کوین در فیوچرز

نمودار معاملات فروش بیت کوین در فیوچرز
نمودار معاملات فروش بیت کوین در فیوچرز

منبع: کوین تلگراف

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا