اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

ذخایر بیت کوین در صرافی ها به پایین ترین حد خود رسیده است

salamcrypto

حتی پس از اینکه قیمت بیت کوین به بالای 50 هزار دلار رسیده و علی‌رغم اصلاحات فراوان به زیر سطح قیمتی 50 هزار دلار نمی‌رسد تقاضا برای این ارز دیجیتال همچنان زیاد است و ممکن است بحران عرضه رخ دهد.
بیت کوین طی یک هفته ده هزار دلار کاهش داشته ولی بحران عرضه از همیشه به ما نزدیک تر است.طبق آخرین داده های موجود شرکت گلس نود، ذخایر بیت کوین به پایین ترین حد خود رسیده اند.
علی‌رغم روند صعودی بیت کوین، روند صعودی کاهش ذخایر بیت کوین در صرافی ها همچنان رو به رشد است.
به نظر می‌رسد که دارندگان این ارز دیجیتال حتی در اوج قیمتی 60 هزار دلار هم راضی به فروش دارایی خود نیستند و به نگهداری ارز خود ادامه می‌دهند.
در کوین بیس که بزرگترین صرافی دیجیتال آمریکا است ذخایر بیت کوین از ژانویه تاکنون 8 میلیارد دلار معادل 150 هزار واحد بیت کوین کم شده است.آمار کوین بیس که صرافی محبوب موسسه ها است منعکس کننده اشتهای رو به افزایش موسسه ها برای سرمایه گذاری در بیت کوین است.
ویلی وو کارشناس مشهور در هفته گذشته اظهار داشت آنچه در آمریکا در حال رخ دادن است این است که موسسه ها بیت کوین های موجود را از دست کاربران خرد می‌گیرند و تعداد بیت کوین های خود را افزایش می‌دهند.
وی همچنین گفت: مقدار عرضه کوین بیس نشان دهنده خرید بیت کوین توسط موسسه های آمریکایی از این صرافی دیجیتال است.وو اظهار داشت که این موسسه ها در سال گذشته هر دفعه که اصلاح قیمت رخ داد بیت کوین خریداری کردند که منجر به صعودی شدن شدید بازار شد.
به نظر شما با رخ دادن بحران عرضه و کمیاب شدن بیت کوین، قیمت پادشاه ارز های دیجیتال به کجا خواهد رسید؟

بیشتر بخوانید:  کلاهبرداری 20میلیون دلاری یک پروژه Defi

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Cointelegraph


گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا