اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

موفقیت بیت کوین 💣 نسبت به اتریوم

salamcrypto

لین آلدن اتریوم را به هواپیمای کنکورد تشبیه می کند؛ عملیاتی ، اما نه یک پروژه از نظر اقتصادی پایدار.

استراتژیست و استاد راهنمای سرمایه گذاری لین آلدن ، در اتر سرمایه گذاری نمی کند. دلیل او این است که وی شبکه اتریوم را در مقایسه با بیت کوین “یک محصول ناتمام” می داند.

تحلیل اقتصادی آلدن از اتریوم که امروز منتشر شد ، شبکه قرارداد هوشمند را با جت کنکورد مقایسه کرد: از نظر عملکردی “دارای تعداد زیادی از توسعه دهندگان هوشمند است که روی آن کار می کنند” ، اما بعید به نظر می رسد در طولانی مدت به یک پروژه اقتصادی پایدار تبدیل شود. وی برخی از ویژگیهای اصلی اتریوم را به عنوان مدرک ادعای خود زیر پا گذاشت و استفاده از بسیاری از برنامه های غیرمتمرکز را “دایره ای و سوداگرانه” خواند.

علاوه بر این ، وی گفت گره های شبکه احتمالاً در معرض خطر حمله متمرکز قرار می گیرند اگر قرار باشد برخی از اقدامات دولتی برای گره های شخص ثالث انجام شود. آلدن گفت که تنظیم کننده ها لزوماً اتریوم را پایین نمی آورند اما می توانند با دشوارتر کردن اجرای برنامه ها ، آن را تهدید کنند.

از طرف دیگر ، معلم سرمایه گذاری گفت که بیت کوین ، با عرضه ثابت 21 میلیون کوین ، “سیاست پولی خودسرانه” اتریوم را ندارد ، علاوه بر این می گوید “شکاف فرهنگی” بین این دو شبکه وجود دارد.

بیشتر بخوانید:  آیا ریپل مقصر کاهش قیمت بیت کوین است؟

سال گذشته ، آلدن گفت که با توجه به کمبود ، نصف شدن و پتانسیل دارایی رمزنگاری شده بیت کوین “کاملاً سرسخت” می شود تا به عنوان زمینه ای برای ضد تورم عمل کند. وی در تحلیل خود از اتریوم افزود که بیت کوین را به دلیل “فرصت ریسک / پاداش” ترجیح می دهد.

او گفت: “بیت کوین سریع حرکت نمی کند و چیزهای زیادی را خراب نمی کند ، اما به آرامی حرکت می کند و تمایل به درست کردن اوضاع دارد.” “هرچه ایده ها و نوآوری های بیشتری در صنعت دارایی های دیجیتال گسترده تر ظاهر شود ، توسعه دهندگان بیت کوین باید بر روی پروتکل و اکوسیستم خود کار کنند.”

منبع : cointelegraph.com


گزیده اخبار

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا