صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

روزگذشته بیت کوین از Tencentپیشی گرفت

بیت کوین حتی برای مدت کوتاهی از تسلا سبقت گرفت

بیت کوین (BTC) در تاریخ 8 ژانویه به 40000 دلار بازگشت زیرا دوره تثبیت قیمت به پایان رسید.داده های حاصل از بازارهای Cointelegraph ، Coin360 و TradingView نشان می دهد که BTC / USD به سرعت صعود می کند تا سطح قابل توجه را در معاملات روز جمعه به دست آورد.قیمت بیت کوین پس از سقوط 9 درصدی در روز قبل، به بالاترین حد ممکن رسید. پس از آن ، بزرگترین ارز رمزنگاری شده ( بیت کوین ) نه تنها به بالاترین حد خود رسید ، بلکه قیمت جدیدی را ارائه داد (40،087 دلار).

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

“یک معامله گر محبوب در شبکه های اجتماعی می گوید: ” به نظر می رسد که ما فقط این کار را می کنیم که این روزها دستهای ضعیف را بفشاریم. “

بیت کوین همچنین بر بازار غول چینی Tencent غلبه کرد و با رسیدن به 41000 دلار برای هر بیت کوین ، برای مدت کوتاهی از شرکت فناوری تسلا عبور کرد.بر اساس داده های Coin Market Cap و Company Market Cap در 7 ژانویه ، بیت کوین در لیست 5 شرکت برتر جهان وارد شده است.

با عبور BTC / USD از مرز 40،000 دلار ، قیمت بیت کوین به سطوح بی سابقه ای افزایش یافت و از 745 میلیارد دلار عبور کرد. یک روز بعد ، پس از تصحیح ، این رقم به 737 میلیارد دلار عقب نشینی کرد تا اینکه سابقه قبلی خود را بدست آورد.

بیشتر بخوانید:  بیت کوین بین 75 هزار تا 306 هزار دلار

در همین زمان ، تسلا با رشد سریع 7.3 درصدی  به او این امکان را داد تا بعذ از ، از دست دادن بازار خود به بیت کوین برای مدت کوتاهی ، بیت کوین را یک بار دیگر پشت سر بگذارد. روز جمعه ، این شرکت 773 میلیارد دلار درآمد داشت زیرا بیت کوین بار دیگر از سطح 40000 دلار عبور کرد.پیروزی قاطع تری بر غول فناوری چینی Tencent حاصل شد ، که با 716 میلیارد دلار ، محکم در برابر رشد بیت کوین ایستاد. قبل از این Tencent نیز از تسلا ارزش بیشتری داشت.

همانطور که Cointelegraph گزارش داد ، تسلا در سال 2020 نیز در برابر سهام بیت کوین عملکرد بهتری داشته و حتی عملکرد بیت کوین را در مقابل سطح مارس شکست داد.تایلر وینکلووس ، یکی از بنیانگذاران صرافی Gemini ، درباره این پدیده اظهار داشت: “هنوز شرکتهایی در جهان هستند که ارزش آنها بیش از بیت کوین است.”.

منبع : cointelegraph.com


گزیده اخبار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا