صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در ایران

بیشترین افزایش قیمت بیت کوین در دو هفته اخیر

گل سرسبد ارز های دیجیتال یعنی بیت کوین بار دیگر سطح قیمتی 40 هزار دلار را لمس کرد و تاکنون موفق به نگهداری این سطح قیمتی بوده است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

در ادامه حتی این رمزارز به سطح قیمتی 40546 دلار که بالاترین سطح قیمتی روزانه نیز بود رسید که این سطح قیمتی بالاترین رقم ثبت شده از 26 می تاکنون است.

آخرین دلیل افزایش قیمت بیت کوین به دنبال این بود که پال تودور جونز تاجر افسانه ای در مصاحبه ای با اندرو راس سورکین از شبکه CNBC گفت که در نظر دارد 5 درصد از سرمایه خود را به خرید بیت  کوین اختصاص دهد.
وی افزود:
گوش کنید، من بیت کوین را به نحو درستی دوست دارم، بیت کوین ریاضی است، من ایده سرمایه گذاری در چنین چیزی مثل بیت کوین که قابل اعتماد، سازگار، صادقانه و 100 مطمئن است را می‌پسندم و بیت کوین توجه مرا جلب کرده است.

همانطور که دیروز بصورت کامل برای شما همراهان عزیز زوم ارز گزارش دادیم، ایلان ماسک مدیرعامل تسلا نیز در توییتی اعلام کرد که اگر نیمی از بیت کوین های استخراج شده با انرژی های پاک استخراج شوند تا آسیب کمتری به محیط زیست وارد شود، این شرکت مجدداً شروع به پذیرش بیت کوین خواهد کرد که این توییت منجر به افزایش قیمت بیت کوین شد که اثرات آن را حتی امروز نیز مشاهده می‌کنیم.

بیشتر بخوانید:  پاداش 15 میلیون دلاری آمریکا در ازای اطلاعات کونتی

سومین دلیل افزایش بیت کوین نیز پذیرش این رمزارز از سوی السالوادور بود بطوری که با تصویب لایحه ای، بیت کوین به عنوان واحد پول رسمی السالوادور شناخته شد.

بیت کوین در شبانه روز اخیر 3.3 درصد افزایش قیمت را تجربه کرد و در وضعیت خوبی به سر می‌برد و همانطور که گزارش شد حتی از مقاومت 40 هزار دلار نیز عبور کرد ولی بیت کوین برای ادامه دادن به روند خود کار بسیار سختی برای عبور از مقاومت 42 هزار دلار دارد و این مقاومت برای بیت کوین بسیار حیاتی است.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


گزیده اخبار :

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا