صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتال در جهاناخبار ارز دیجیتالزوم ارز پدیا

بیت کوین sv و سیر نزولی قیمت

بیت کوین sv ، نسخه ی آپدیتی از بیت کوین کش است که از آن جدا شده است. این فورک توسط کریگ رایت ایجاد شده و تمرکز آن بیشتر بر روی ایده‌های خالق ناشناس بیت کوین در مورد رمزارزها است. در روزهای گذشته بیت کوین اس وی با افزایش چشم‌گیری داشت و این ارز دیجیتال تا تراز ۴۴۷.۱۳ دلار افزایش قیمت را تجربه کرد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

رشد بیت کوین sv

 

رشد این ارز در طی یک روز تقریباً به ۱۰۰% رسیده است. بسیاری این اتفاق را اجرای تاکتیک پامپ و دامپ از سوی کریگ رایت می‌دانند. کریک رایت پس از ادعایش مبنی بر داشتن کلید خصوصی بیت کوین توانست که بازار رمز ارزها را متوجه خود کند ولی با توجه به اینکه وکلایش نتوانستند ادعای ا را ثابت کنند سیر نزولی قیمت برای این رمز ارز اتفاق افتاد.

افت بیت کوین sv

بیت کوین sv چهل درصد افت می کند. زیرا وکلا ی رایت اعتراف می کنند کریگ رایت هیچ کلید خصوصی ندارد.

Bitcoin SV افت می کند. بازارآلت کوین ها بحث برانگیز میشود. Bitcoin SV هفده درصد درشبانه روز سقوط کرد چون که طرفدار اصلی آن نتوانست اثبات کند که وی به 9 میلیارد دلار بیت کوین دسترسی دارد.

گزارشات Coin360 و Cointelegraph Markets برای دارندگان BSV چنین حکایت دارد که، در طی هفته گذشته دستاوردهای بزرگی را تجربه کرده اند. زیرا پرونده دادگاه کریگ رایت داستان های جدیدی را ارائه داده است. شواهد رایت شامل کلیدهای BTC نبود پس از آنكه وایت قول داده بود ثابت كند كه مرتبط با خالق بیت کوین ساتوشی ناكاموتو ، است .

بیشتر بخوانید:  خبر جدید: استخراج ارز های دیجیتال با پلی استیشن 4

رایت کلید خصوصی بیت کوین را ندارد

وکیل Wright متعاقباً تأیید کرد که این اطلاعات به هیچ وجه دارای کلید خصوصی نیست. آندرس ریورو به خبرنامه cryptocurrency در 18 ژانویه گفت: “پرونده ای که دریافت کرده است کلیدهای خصوصی را شامل نمی شود”

در حالی که BTC در روزها و هفته های اخیر افزایش خوبی داشته است ، اما ثروت BSV هم اینک به طور غیرقابل تفکیک با پیشرفت های رایت پیوند خورده ومربوط شده است. به گزارش Cointelegraph ، این حوادث باعث ایجاد انحراف در بین مفسران آنلاین شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا