اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

نشانه ها خبر از افزایش قیمت آلت کوین ها می‌دهند

صعود بیت کوین از سطح 40 هزار دلار منجر به افزایش احساسات صعودی بازار شد و در واقع این مورد بر همگان روشن است که این افزایش قیمت بین 30 هزار دلار تا 40 هزار دلار هنوز برای بهبودی کامل بیت کوین کافی نیست چرا که بیت کوین اوج قیمت خود را در 14 آپریل در 65 هزار دلار ثبت کرد و از مدت اندکی پس از آن دچار کاهش قیمت شد.

سلام کریپتو

تداوم حضور بیت کوین بالای سطح قیمتی 42 هزار دلار چیزی است که می‌تواند آینده بیت کوین را رقم بزند و می‌توان گفت که آیا بازار خرسی به پایان رسیده است یا خیر.

در نمودار روزانه قیمت بیت کوین از میانگین متحرک 50 روزه پیشی گرفته و علاوه بر آن میانگین متحرک 100 روزه را نیز پشت سر گذاشته و در زمان نگارش این مقاله بیت کوین در مدت 11 روز تقریباً 38 درصد سود را ثبت کرده و در تمامی روز ها در وضعیت سبز قرار داشت.

حجم معاملات بیت کوین نیز نشان دهنده یک بازار فعال و تا حدود زیادی صعودی را نشان می‌دهد و علاوه بر این، متقاطع دو میانگین متحرک 20 روزه و 50 روزه نیز خبر از سیگنال های صعودی لحظه ای می‌دهند.

بیشتر بخوانید:  تحلیلگر برتر انتظار دارد که این دو رمزارز سریعاً دچار افزایش قیمت شوند

در مجموع اگرچه بنظر می‌رسد که بازار بیت کوین در وضعیت خوبی قرار دارد اما ممکن است اینگونه نباشد چرا که بنیامین کاون تحلیلگر بیت کوین در ویدیوی اخیر خود به روندی اشاره کرد که باید حفظ شود.

صرافی ایرانی کارت

بنا به کاون علی‌رغم دستاورد های اخیر، اکثر آلت کوین ها هنوز 50 الی 60 درصد از اوج قیمت خود فاصله دارند و به گفته وی این شرایط بازار برای افزایش قیمت آلت کوین ها آخرین بار بین اکتبر و دسامبر سال گذشته مشاهده و این بدان معناست که بیت کوین باید همانند همان زمان از میانگین متحرک 20 هفته ای عبور کرده و آنرا حفظ کند.

بنا به کاون، اگر بیت کوین بتواند میانگین متحرک 20 هفته ای را نگه دارد و سپس صعود کند آلت کوین ها نیز دچار افزایش قیمت خواهند شد و در غیر این صورت دچار آنها سقوط بیشتری را نسبت به بیت کوین تجربه خواهند کرد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: AMBcrypto


بیشتر بخوانید:

امیرعلی فرجی

دانشجوی مترجمی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا