اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

آیا بازار خرسی به پایان رسیده است؟

بیت کوین دچار افزایش قیمت خوبی شد و اولین ارز دیجیتال جهان از سطح قیمتی 41300 نیز عبور کرد و در زمان نگارش این خبر با 23.8 درصد سود در هفت روز گذشته در سطح قیمتی 42111 دلار قرار دارد.

سلام کریپتو

احساس عمومی در بازار بسیار مثبت و صعودی شده و شاخص ترس و طمع برای اولین بار در ماه ها به سمت شاخص طمع رفت و همانطوری که بسیاری از کارشناسان به آن اشاره کردند این موضوع نشان دهنده تغییر قطعی بازار است و گاو ها می‌توانند روز های سبز بیشتری را در هفته های آتی رقم بزنند.

داده های موسسه بسیار معتبر گلس نود که از سوی لکس موسکوفسکی مدیر ارشد فناوری موسکوف کپیتال منتشر شده نشان می‌دهد که نهنگ ها شروع به خرید بیت کوین کردند و این نهنگ ها با خرید خود منجر به افزایش قیمت بیت کوین شدند.

چارلز ادواردز یکی از بنیانگذاران Capriole Investments افشا کرد که تعداد دارندگان بلند مدت بیت کوین افزایش یافته و این نوع از سرمایه گذاران از زمان سقوط قیمت بیت کوین در ماه می به دنبال فروش بیت کوین های خود بودند.

داده های ارائه شده از سوی ادواردز نشان می‌دهد که شاخص ورود و خروج بیت کوین به صرافی ها از هفته گذشته یعنی زمانی که بیت کوین در سطح قیمتی 29 هزار دلار قرار داشت برای اولین بار طی ماه ها مثبت شد و این معیار نشان دهنده افزایش تقاضا در بازار است.

صرافی ایرانی کارت

ادواردز به شاخص سختی شبکه بیت کوین نیز اشاره کرد و خبر از بهبود این شاخص و مهاجرت ماینر های چینی داد و این موضوع را نشانه مثبتی برای بیت کوین و افزایش قیمت آن در نظر گرفت، ادواردز بر این باور است که گاو های بیت کوین حالا دست بالاتر را دارند و طی روز های آتی می‌توان فهمید که بازار خرسی به پایان رسیده است یا خیر.

بیشتر بخوانید:  راه اندازی برنامه پاداش دهی رمزارزی شبکه اجتماعی LINE

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: NewsBTC


بیشتر بخوانید:

امیرعلی فرجی

دانشجوی مترجمی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا