اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

ساخت بیمارستانی در السالوادور با کمک ارز های دیجیتال

ساخت بیمارستانی در السالوادور با کمک ارز های دیجیتال

به گزارش زوم ارز، اولین کشور در جهان که در آمریکای مرکزی قرار دارد و بیت کوین را به عنوان پول قانونی خود پذیرفت، هم اکنون 4 میلیون دلار از صندوق تراست بیت کوین خود که در ماه آگست راه اندازی کرد سود کرده است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

نایب بوکله رییس جمهو این کشور دیروز در توییتر خود اظهار داشت که بخشی از این دستاورد ها برای تأمین هزینه ساخت بیمارستان جدید دامپزشکی در السالوادور استفاده خواهند شد.

رییس جمهور خاطرنشان کرد که صندوق تراست بیت کوین آنها هیچ مقداری از دارایی دیجیتال خود را به فروش نخواهد رساند اما سود آنرا به دلار تبدیل کرده و استفاده می‌کند.

کوین کده

در هفته گذشته بود که پادشاه ارز های دیجیتال جهان توانست سه بار از سطح قیمت 55 هزار دلار صعود کرده و به خط 56 هزار دلار نزدیک شود.

این افزایش قیمت در 4 اکتبر رخ داد و پیش از این بیت کوین در منطقه 47 هزار دلار قرار داشت و در این تاریخ توانست به سطح قیمت 49 هزار دلار برسد و در 7 اکتبر نیز اولین جهش به بالای سطح قیمت 55 هزار دلار صورت گرفت.

همانطور که پیش از این تیم خبری زوم ارز برای شما همراهان گرامی خود گزارش داده بود، ویتالیک بوترین بنیانگذار اتریوم در حساب ردیت خود پذیرش بیت کوین از سوی السالوادور را کاری بی پروا نامید و رییس جمهور این کشور را مورد انتقاد قرار داد.

بیشتر بخوانید:  بیت کوین جایزه بگیرید |قوانین جدید برای پاداش بیت کوین در صرافی بایننس

ویتالیک معتقد است که وادار کردن مشاغل به پذیرش بیت کوین، خلاف اخلاق قضای رمزنگاری است و علاوه بر این وی معتقد است که بسیاری از السالوادوری ها احتمالاً قربانی هکر ها خواهند شد زیرا آنها از آموزش اولیه لازم در این زمینه برخوردار نیستند.

بنظر شما همراهان گرامی زوم ارز آیا واقعاً السالوادوری ها دچار هکر ها خواهند شد؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا