اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

تریدر های برجسته بیت کوین از Chainlink به عنوان دارایی پشتوانه ای استفاده می کنند.

salamcrypto

توکن گاورننس  Chainlink به عنوان یک دارایی پشتوانه ای برای معامله گران برجسته بیت کوین در حال افزایش  است.

یکی از آنها صریحاً اظهار داشته است که وی از این ارز دیجیتال غیرمتمرکز مالی به عنوان محافظ در برابر افتهای احتمالی بیت کوین استفاده می کند. به عبارت ساده ، اگر قیمت بیت کوین در سطوح بالاتر از 13000 دلار افزایش یابد ، ممکن است معامله گر بخواهد همچنان این ارز برتر را حفظ کند و در هنگام ضرر  از سایر الت کوین ها برای پوشش خسارت استفاده می کند.

این استراتژی اولین دارایی بیمه خود را در LINK ، ششمین ارز دیجیتال بزرگ ،  با سقوط بازارها بیان می کندکه  در سال جاری 560 درصد به بالا معامله شده است.این تریدر در توییت اوایل چهارشنبه خود گفت که او به دنبال یافتن پاداش بالا و ریسک خطر کم است.

Flood در توییتی در  27 اکتبر 2020 گفت:

link$ برا به عنوان  یک مانع  کوتاه R / R در برابر بالاترین سطح BTC در نظر بگیرید. من فکر می کنم اگر BTC دوباره به 13 هزار دلار کاهش بیاید ، لینک با آن پایین خواهد کرد.

یک استراتژی سفارشی

مانع کوتاه  به استراتژی معاملاتی اشاره دارد که در آن یک معامله گر موقعیت کوتاهی را در دارایی که در آن مدت طولانی است می گیرد. در حالی که این نهاد ، استراتژی های “Long Chainlink” خود را فاش نکرده است ، به نظر می رسد که او با قرار دادن یک دارایی در مقابل دارایی دیگر ، ترفند مانع کوتاه  را انجام داه است.

از یک طرف ، این تمایل معامله گر را برای ادامه بیت کوین نشان می دهد ، به خصوص که ارز دیجیتال به پرتفوی و خدمات شرکت های بزرگ و صندوق راه پیدا می کند (PayPal ، DBS ، Square و غیره را بخوانید). چشم انداز صعودی دراز مدت نیز به دلیل محرک مطمئن 2 تریلیون دلاری کنگره آمریکا پس از انتخابات ریاست جمهوری در 3 نوامبر ، آشکار می شود.

بیشتر بخوانید:  نقش محوری بانک های مرکزی در ارز دیجیتال
تحلیل لینک در خبر
تحلیل لینک در خبر

همین احساس باعث شده است که Bitcoin Market Dominance – معیاری برای اندازه گیری قدرت بازار ارز  دیجیتال در برابر بقیه بازارها – از 57.21 درصد در 31 آگوست به 63.2 درصد تا کنون افزایش یابد. به زبان ساده ، این نشان می دهد که بیت کوین در آستانه انتخابات ایالات متحده سرمایه بیشتری را از بازار الت کوین جذب می کند.

این توضیح، نظر   معامله گر فوق الذکر را برای مانع  کوتاه کردن توکن Chainlink  ر ا نشان می دهد تا بتواند سرمایه گذاری خود را در بیت کوین حفظ کند. با این حال ، او هنوز هدف کوتاه خود را فاش نکرده است – سطحی که در آن می تواند نشانه های LINK را با نرخ کمترمعامله  کند.

تریدر با انتشار توییتی  گفت که او موقعیت Chainlink خود را با سود 1.5 درصد پوشش داده است.

حرکت بعدی  CHAINLINK چیست؟

مانند بیت کوین ، Chainlink نیز  به عنوان یک پروژه مالی معتبر غیرمتمرکز معتبر  است. همانطور که Messari در گزارش خود اعلام کرد ، “در حال نوشتن کتاب بازی برای بخش اوراکل است.”

این پروتکل از ادغام 112 همکاری جدید در سال 2020 خبر داده و از زمان راه اندازی شبکه اصلی ، حدود 200 شرکت را جمع آوری کرده است.  Chainlink یک محصول فعال دارد ، تقریباً 30 پروژه در حال حاضر از راه حل های داده های خود استفاده می کنند و  به نوبه خود ، تقاضا برای توکن های LINK را افزایش داده است.

Chainlink در حال حاضر از قوی ترین های پروژه های مرتبط  به بلاکچین است.

منبع: بیت کوینیست


گزیده اخبار

معصومه گودرزی

کارشناس ارشد ریاضی|تکنسین شبکه|مولف کتاب های اموزشی|مدرس دانشگاه های آزاد و علمی کاربردی|پژوهشگر در مورد ارزهای دیجیتال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا