اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

نوسانات بیت کوین منجر به افزایش حجم لیکوییدی ها

نوسانات بیت کوین منجر به افزایش حجم لیکوییدی ها

به گزارش زوم ارز، بیت کوین پس از افزایش شدید فشار فروش به زیر 46 هزار دلار رسید و بزرگترین ارز دیجیتال جهان یعنی ارز دیجیتال بیت کوین از دیروز تا به الان نزدیک به 5 درصد ارزش خود را از دست داده است و به همین خاطر قرارداد های لانگ این رمز ارز ضربه بزرگی خوردند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

طبق گزارش bybt.com که یکی از پلتفرم های پیشرو در زمینه تجزیه و تحلیل ارز های دیجیتال محسوب می‌شود، بیش از 560 میلیون دلار پوزیشن بانگ طی 24 ساعت اخیر لیکویید شد و بیش از 220 میلیون دلار از این حجم لیکوییدی ها متعلق به بیت کوین بود و پس از آن اتریوم در جایگاه دوم با بیش از 120 میلیون دلار لیکوییدی از پوزیشن های لانگ بود.

علاوه بر بیت کوین و اتریوم، سایر ارز های دیجیتال از جمله ریپل، دوج کوین، کاردانو، سولانا و پولکادات نیز طی 24 ساعت گذشته شاهد حجم عظیمی از لیکوییدی بودند و بیش از 136 هزار پوزیشن لانگ متعلق به این رمز ارز ها لیکویید شد و بزرگترین حجم پوزیشن های بیت کوین لیکویید شده نیز متعلق به صرافی Bybit.com بود.

کوین کده

قیمت بیت کوین و سایر ارز های دیجیتال امروز دچار کاهش قیمت شدیدی شدند و به دنبال همین موضوع ارزش کل بازار ارز های دیجیتال برای اولین طی چندین روز اخیر به سطح قیمت مهم 2 تریلیارد دلار رسید و بازیکنان بزرگ بازار از جمله اتریوم، کاردانو، ریپل و سولانا نیز دچار کاهش قیمت شدیدی شدند و در این افت شدید ارزش کل بازار سهیم بودند.

بیشتر بخوانید:  ارزش کل بازار ارز های دیجیتال به 1.9 تریلیارد دلار رسید

علی‌رغم افت قیمت اخیر، شبکه بیت کوین در چند روز گذشته رشد قابل توجهی داشته است و بنا به داده های منتشر شده از سوی گلس نود، تعداد کاربران این شبکه افزایش شگفت انگیزی را تجربه کرده است.

آیا شما همراهان زوم ارز هم تجربه لیکویید شدن در امروز را داشتید؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Finance Magnets


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا