اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

یک کیف پول عظیم بیت کوین بعد از 8 سال فعال شد!

یک کیف پول عظیم بیت کوین بعد از 8 سال فعال شد!

به گزارش زوم ارز، یک کیف پول نهنگ بیت کوین پس از تقریباً یک دهه خواب دوباره مجدداً فعال شد و اینکه یک کیف پول بیت کوین پس از چندین سال از خواب بیدار شود اصلا چیز جدیدی برای بازار نیست و معمولاً صاحبان این کیف پول های قدیمی بیت کوین ده ها الی صد ها میلیون دلار بیت کوین را حمل می‌کنند و آنها این بیت کوین ها را با قیمت های بسیار پایینی خریداری کردند و ارزش دارایی آنها از هزاران دلار به میلیون ها دلار تبدیل شده است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

نکته جذاب این کیف پول نهنگ این است که صد ها میلیون دلار از کیف پولی که طی هشت سال هیچ فعالیتی نداشته بود جابجا گردید و حالا حدس و گمان هایی نسبت به اینکه چه اتفاقی برای این بیت کوین ها رخ خواهد داد مطرح شده است.

بنا به گزارش سرویس محبوب ردیابی فعالیت های نهنگ ها یعنی Whale Alert، این کیف پول پس از 8 سال و حدوداً 2 ماه از خواب بیدار شده و از سال 2013 تاکنون هیچگونه فعالیتی نداشته و در 20 نوامبر اولین تراکنش خود پس از تقریباً یک دهه انجام داد و حدوداً 1232.6469 واحد بیت کوین از آن خارج شد.

کوین کده

مقدار کل بیت کوین موجود در این کیف پول 1299 واحد بود که ارزشی معادل 77.6 میلیون دلار دارد و این مبلغ به سرعت از این کیف پول خارج شد.

بیشتر بخوانید:  تمامی ماینرهای از کار افتاده چینی وارد ایران خواهند شد

حالا حدس و گمان هایی مبنی بر اینکه آیا صاحب این کیف پول نهنگ به دنبال فروش دارایی خود است یا خیر وجود دارد چرا که کوین ها به یک کیف پول شخصی منتقل گردیده و به صرافی دیجیتال منتقل نشدند و این بدان معناست که شاید صاحب این کیف پول قصد فروش مستقیم آنها را ندارد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: NewsBTC


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا