اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

بیت کوین هم قیمت لامبورگینی و بوگاتی خواهد شد

salamcrypto

در میان سقوط ارزش دلار و تهدید تورم شدید جسی پاول مدیرعامل صرافی کراکن معتقد است که در آینده بوگاتی و لامبورگینی معیار بهتری برای ارزیابی ارزش بیت کوین هستند.
جسی پاول با حضور در نشریه بلومبرگ گفت که وی اعتقاد دارد پیش بینی افزایش قیمت بیت کوین در بلند مدت بخاطر سقوط ارزش ارز های فیات داری نقص است.
از مدیرعامل کراکن در مورد پیش بینی قیمت ها در پایان سال میلادی سوال پرسیده شد و وی گفت:
قبلاً گفتم که قیمت بیت کوین به بی نهایت خواهد رسید و درک این موضوع کمی دشوار است بخاطر اینکه ارزش بیت کوین را با دلار مقایسه کردم.
پاول با ارائه معیار های جایگزین حدس می‌زند که ارزش بیت کوین که در حال حاضر با یک واحد بیت کوین می‌توان یک دستگاه تسلا مدل 3 خریداری کرد به یک دستگاه لامبورگینی تا پایان سال و تا پایان 2023 به یک دستگاه بوگاتی برسد.
پاول افزود:
به جامعه ارز های دیجیتال باید بگویم که فکر می‌کنم اندازه گیری قیمت بیت کوین در برابر این نوع از دارایی ها آسان تر است زیرا شما هرگز نمی‌دانید که ارزش دلار تا کجا سقوط خواهد کرد. ممکن است ارزش بیت کوین در برابر دلار در سال بعد ده برابر شود بنابراین واقعاً سخت است که قیمت بیت کوین را حدس بزنیم.
در حالی که بیت کوین در اغلب سال 2019 و نیمه اول سال 2020 به ارزش یک دستگاه هوندا سیویک دست دوم مدل 2010 بود ولی تا پایان سال 2020 ارزش آن به یک دستگاه هوندا سیویک نو رسید.
وقتی از پاول در مورد اتریوم سوال شد وی با تأکید بر اهمیت بازار توکن های NFT اظهار داشت: تمام فعالیت هایNFT  باعث افزایش استفاده از اتریوم می‌شود.
در مورد آلت کوین ها پاول با اشاره حواشی نزدیک به شبکه پولکادات گفت که ممکن است اتریوم بعدی بخاطر مقیاس پذیری بالا و کارمزد کم ممکن است پولکادات باشد.
وی با اشاره کارمزد پایین معاملات پولکادات گفت: کوین های زیادی فعالیت خود را روی این شبکه آغاز کرده اند و من فکر می‌کنم بسیاری از پروژه های دیگر نیز از اتریوم به پولکادات منتقل خواهند شد.
سرعت پردازش معاملات در پولکادات بخاطر استفاده از معماری parachain بیشتر از سایر شبکه های رمزنگاری شده است.
به نظر شما در صورت ارتقا نیافتن شبکه اتریوم و حل نشدن مشکلات آن تمامی پروژه ها از این شبکه نقل مکان خواهند کرد؟

بیشتر بخوانید:  ایلان ماسک، حافظ مردم

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Cointelegraph


گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا