اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

بیت کوین طی شش ماه به صد هزار دلار خواهد رسید

به گزارش زوم ارز، مدیرعامل شرکت مشاوره سرمایه گذاری Midas Touch Consulting آقای فلورین گرومس اظهار داشت که باور دارد قیمت بیت کوین پس از گذراندن دوره ای یعنی طی شش ماه به 100 هزار دلار خواهد رسید.

سلام کریپتو

گرومز در مصاحبه ای کیتکو نیوز خاطر نشان کرد که این افزایش قیمت اخیر بیت کوین قابل پیش بینی بود و به سرمایه گذاران توصیه کرد که خیلی مراقب وضعیت بیت کوین باشند چرا که او انتظار دارد قیمت بیت کوین در کوتاه مدت اصلاح شود.

این مدیرعامل خاطرنشان کرد که جهش اخیر در رمزنگاری طبیعی بود و وی انتظار داشت که بیت کوین طی فروش جدید از سوی نهنگ ها به سطح قیمت 25 هزار دلار برسد و وی افزود با این حال بیت کوین ممکن است در هر نقطه ای بچرخد و به سمت بالا حرکت کند و به گفته او ممکن است بیت کوین طی شش ماه آینده به 100 هزار دلار برسد.

این تحلیلگر خاطرنشان کرد که اگر قیمت بیت کوین به مرز 100 هزار دلار برسد وی انتظار دارد که وارد یک روند تاریخی شود که در آن سرمایه گذاران سعی می‌کنند بیشتر در معرض این ارز رمزنگاری شده قرار بگیرند و حتی ممکن است افزایش قیمت بیشتری را تجربه کند و با این وجود ممکن است کاهش قیمت 70 درصدی را تجربه کند.

بیشتر بخوانید:  درگاه های خرید و فروش ارز دیجیتال بسته نخواهند شد!

گرومز پیشنهاد کرد که نوسانات ارز دیجیتال تا آن زمان بسیار کمتر از چیزی که در حال حاضر است خواهد شد و حتی اگر نوسانات نیز کاهش نیابد بیت کوین به 1 میلیون دلار خواهد رسید.

صرافی ایرانی کارت

پیش بینی قیمت وی در حالی صورت می‌گیرد که بیت کوین بار دیگر از مرز 50 هزار دلار فراتر رفته است اما ظاهراً در انجام این کار ناموفق نبوده است.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Cryptoglobe


بیشتر بخوانید:

امیرعلی فرجی

دانشجوی مترجمی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا