اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

بیت کوین تا پایان 2021 به 200000 دلار می رسد !

قیمت بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته با پشت سر گذاشتن ۱۹٬۸۳۲ دلار به بالاترین رقم تاریخ خود رسیدبااین‌حال، دوباره در تلاش برای دست‌یابی به ۲۰٬۰۰۰ دلار ناکام ماند و به زیر ۱۹٬۰۰۰ دلار کاهش یافت و در حال حاضر باقیمت ۱۸٬۵۸۱ دلار معامله می‌شود. رمزارز بیت کوین، در کمتر از ۲ ساعت حدود ۱۵۰۰ دلار کاهش یافت و ۷ درصد از بالاترین قیمت خود ریزش داشت، بااین‌حال فشار خرید اجازه ریزش بیشتر رانداد و شاهد بازیابی سریع قیمت بودیم.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گفته شرکت تجزیه‌وتحلیل ارزهای رمزنگاری‌شده سنتیمنت (Santiment) بسیاری از معامله گران رسیدن بیت کوین به اوج قیمت را پیش‌بینی می‌کردند. پیتر شیف اقتصاددان مشهور، آخرین روند بیت کوین را تحلیل کرد و پس از حرکات ناپایدار بیت کوین در بازار، که منجر به لیکویید شدن ۳۰۰ میلیون دلار در کمتر از یک ساعت شد، چند اظهارنظر کرد، وی گفت: پامپ های بیت کوین به هودلرهای بیت کوین نشان داد که وقتی‌که بیت کوین به اوج قیمت خود می‌رسد  ، سرمایه‌گذاران برای خرید هجوم می‌آورند. این پامپ بود که باعث شد بازیگران کوچک بیت کوین را همچنان در صحنه نگه دارد، درحالی‌که بازیگران بزرگ دامپ شدند. بیت کوین به اوج قیمت جدیدی دست‌یافت و به‌جای اینکه پول جدیدی وارد شود، پول‌های قدیمی هم خارج شدند!

بااین‌حال داده‌های سنتیمنت چیز دیگری را نشان می‌دهد. این شرکت تحلیلی خاطرنشان کرد که آدرس‌هایی که مقدار قابل‌توجهی بیت کوین را در اختیاردارند، همچنان در حال افزایش هستند، در دوهفته گذشته، کسانی که ۱۰۰۰ بیت کوین یا بیشتر داشتند حدود ۴۴ آدرس افزایش یافت و کسانی که دارای ۰٫۱ تا ۱۰ بیت کوین هستند حدود ۴۰٬۰۰۰ آدرس کاهش یافت. این بدان معناست که مقدار سرمایه‌گذارانی که بیت کوین کمتری دارند درواقع در حال کاهش است در حالی نهنگ‌های بیت کوین همچنان در حال افزایش ثروت خود هستند. پیتر مک کورماک درباره توییت شیف اظهارنظر کرد و گفت:”چرا شما با من شرط بندی نمی‌کنید؟ من شرط می‌بندم که ۱۰ هزار دلار بیت کوین در طول یک سال بیش از 30 هزار دلار خواهد شد.”

کوین کده

مک کورماک تنها کسی نیست که معتقد است بیت کوین می‌تواند در آینده نزدیک دستاوردهای بیشتری داشته باشد، اخیراً یکی از تحلیلگران مدلی را توسعه داده است که نشان می‌دهد قیمت بیت کوین تا پایان سال ۲۰۲۱ به ۲۰۰٬۰۰۰ دلار می‌رسد.

بیشتر بخوانید:  یک دستگاه خودپرداز بیت کوین در بارسلون به سرقت رفت

قیمت بیت کوین تا پایان ۲۰۲۱ به ۲۰۰٬۰۰۰ دلار می‌رسد

ویلی وو، یکی از تحلیلگران زنجیره‌ای، که پیش‌ازاین جدا شدن بیت کوین و بازار سهام را پیش بیی کرده بود،اخیراً نشان داده است که مدل جدیدی پیشنهاد می‌کند که حداقل اگر بیت کوین تا پایان ۲۰۲۱ به ۳۰٬۰۰۰ دلار نرسد قطعاً به ۲۰٬۰۰۰ دلار خواهد رسید. طبق گفته وو، بیشتر سرمایه‌گذارانی که در ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کرده‌اند، بیت کوین را باقیمت ۷٬۴۵۶ دلار خریده‌اند. وو نتیجه گرفت:”نسبت به دوره‌های گذشته، سودها به ازای هر دلار افزایش داشته است، هودلر ها باقدرت بیشتری بیت کوین را نگه‌داری می‌کنند.


گزیده اخبار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا