دسته‌بندی نشده

بیت کوین تا ماه اکتبر 2021 به 286000 دلار می رسد اگر …؟

salamcrypto

قیمت بیت کوین طی چهار هفته گذشته بیش از 100 درصد رشد داشته است و از 20،000 دلار به بالاترین قیمت در حدود 42،000 دلار رسیده است.در حالی که این ارز با یک اصلاح روبرو است ، تحلیلگران اطمینان دارند که هنوز در مقیاس کلان در مسیر رشد قرار دارد.طبق Ecoinometrics ، یک مرکز داده ارز دیجیتال ، بیت کوین اگر همان مسیری را که پس از هاوینگ قبلی طی کرده ، دنبال کند ، قیمت آن صدها درصد رشد می کند.

بیت کوین جای رشد دارد …

بسیاری از افراد به هاوینگ مه 2020 استدلال کردند در حالی که این تاثیری در اقدام قیمت بیت کوین نخواهد داشت. هاوینگ باعث کاهش مقدار بیت کوینی ورودی به بازار می شود.طبق تجزیه و تحلیل Ecoinometrics ، اگر قیمت بیت کوین از مسیری که پس از هاوینگ قبلی طی کرد ، پیروی کند ، احتمالاً در ماه اکتبر به 286000 دلار برسد. 286000 دلار بیش از شش برابر قیمت فعلی بازار یعنی 39000 دلار است.

وال استریت موافق است …

اگرچه هدف قیمت 286000 دلار برای سرمایه گذارانی که در اوایل سال 2020 ریزش سنگینی را تجربه کرده اند ، به عنوان هدف عجیب به نظر می رسد ، سرمایه گذاران وال استریت با انتظارات قیمت بالاتر از 100،000 $ برای هر بیت کوین موافق هستند.

مدیر Guggenheim Investments  ، اسکات مینرد در ماه دسامبر به بلومبرگ گفت که با توجه به کمبود بیت کوین و کاهش ارزش دلار آمریکا ، قیمت بیت کوین می تواند تا 400000 دلار برسد. Guggenheim Investments یک شرکت سرمایه گذاری مشهور وال استریت است که شروع به تخصیص مقداری سرمایه به بیت کوین کرد.

بیشتر بخوانید:  بازی های ارز دیجیتال | معرفی 5 بازی درمورد ارز دیجیتال

همانطور که CryptoSlate در اوایل سال جاری گزارش داد ، مینرد توضیح داد که پول جهان در حال حاضر در یک مکان بسیار خطرناک قرار دارد.از دیگر سرمایه گذاران برجسته ای که با این احساس موافق هستند ، SkyBridge Capital است.

SkyBridge Capital ، که در حال حاضر بیش از 300 میلیون دلار بیت کوین دارد ، توضیح داد که بیت کوین به دلیل داشتن ارزش ذخیره و مکانیزم پرداخت بهتر از طلا ، توانایی عبور از سطح 500000 دلار را دارد.

رائول پال ، رئیس پیشین فروش صندوق های سرمایه گذاری گلدمن ساکس ، گفته است که اگر ارز دیجیتال واقعاً هسته اصلی سیستم مالی در آینده شود ، او به راحتی می تواند از سطح $ 1،000،000 دلار برای هر سکه عبور کند.

منبع : cryptoslate.com


گزیده اخبار

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا