اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

بیت کوین طی پنج سال به 500 هزار دلار خواهد رسید

بیت کوین طی پنج سال به 500 هزار دلار خواهد رسید

به گزارش زوم ارز، بنیانگذار NorthmanTrader آقای اسون هنریک در توییتر خود ویدیویی از کتی وود مدیرعامل و بنیانگذار Ark Invest به اشتراک گذاشت و کتی وود در آن فیلم اشاره می‌کند که باور دارد بیت کوین طی پنج سال به سطح قیمت 500 هزار دلار خواهد رسید.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

اسون هنریک هم در پاسخ به این ویدیو گفت که همه موافق هستند که بیت کوین طی پنج سال به 500 هزار دلار خواهد رسید و بنظر این پاسخ اسون هنریک همراه با کمی طعنه و کنایه است.

در جریان کنفرانس SALT وال استریت که اخیراً برگزار شد رییس صندوق سرمایه گذاری Ark Invest خانم کتی وود اظهار داشت که معتقد است قیمت بیت کوین در پنج سال آینده ده برابر خواهد شد و از 45 الی 50 هزار دلار به 500 هزار دلار خواهد رسید.

کوین کده

اسون هنریک در توییت خود تاحدودی به طعنه گفت که این اتفاق می‌افتد چرا که همه موافق آن هستند پس باید حقیقت داشته باشد و با این حال او توضیح نداد که آیا واقعاً نسبت به این جمله باور دارد یا خیر.

کسانی که زیر این پست کامنت گذاشتند همگی نسبت به این موضوع چشم اندازی صعودی داشتند و می‌گویند بیت کوین به سطوح قیمتی بالاتری خواهد رسید و تنها یک نفر اظهار داشت که قیمت آن کاهش می‌یابد و به منطقه 9700 دلار خواهد رسید.

بیشتر بخوانید:  وارد بازار خرسی شدیم

وود همچنین اظهار داشت که اعتماد آنها و سرمایه گذاران به اتریوم به طور چشمگیری افزایش یافته است.

دلیل ذکر شده در این مورد هم شروع پروسه انتقال الگوریتم گواه اثبات کار به الگوریتم گواه اثبات سهام است و علاوه بر آن دو موضوع رشد سریع محبوبیت دیفای و توکن های NFT نیز به این موضوع کمک کرده است.

اکنون کتی وود اظهار داشت که آرک اینوست قصد دارد 60 درصد از سرمایه خود را به سرمایه گذاری در بیت کوین و 40 درصد از سرمایه خود را به سرمایه گذاری در اتریوم اختصاص خواهد داد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا