اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

بیت کوین در 2021 به بالاتر از 73200 دلار خواهد رسید😨

طبق گفته های آلن مسترز، تا زمانی که قیمت بیت کوین در سال آینده به 73000 دلار برسد، سوخت کافی برای ادامه کار خود را دارد. مشاور مستقل سرمایه گذاری پس از مطالعه نمودارهای بازه زمانی طولانی تر ، چشم انداز صعودی خود را برای رمز ارزها به اشتراک گذاشت. وی خاطرنشان کرد که نمودارهای ماهانه BTC / USD از نوامبر 2016 سیگنالهای TD Sequential را چاپ می کنند و هر بار به تجمع های صعودی منجر می شوند.

سلام کریپتو

نمودار قیمت بیت کوین

حتی در بازه های زمانی هفتگی از مارس 2020 ، هر یک از چرخه های متوالی TD – که در آن دارایی قبل از تغییر مسیر خود هشت یا نه شمع متوالی را قبل از آن در همان جهت چاپ می کند  نرخ ارز BTC / USD را بالاتر برد. آقای مسترز این شاخص فنی را “معامله واقعی” خواند و حاکی از این است که صحت تاریخی آن حداقل می تواند BTC / USDرا به سمت 44000-46،000 دلار سوق دهد.

تصحیح و ادامه

نمودارهای ارائه شده توسط آقای مسترز ، ارزدیجیتال بیت کوین را در یک الگوی صعودی تکراری نشان داد.به عنوان مثال ، در چشم انداز هفتگی تمایل رمز ارز را برای اصلاح پایین تر پس از چاپ شمع هشتم یا نهم به عنوان بخشی از دنباله TD برجسته کرد که با این کار، میانگین حرکت 21 دوره ای خود را به عنوان پشتیبانی آزمایش کرد وبعداً با قیمت روند صعودی خود را ادامه داد.

نمودار قیمت بیت کوین

صرافی ایرانی کارت

اولین نمونه از این اتفاق در اواخر ماه می سال 2020 رخ داد و به دنبال آن در آگوست و نوامبر تکرار شد. این هفتمین شمع TD Sequential خود را در دسامبر سال 2020 چاپ کرد و نشان دهنده ادامه روند صعودی تا ژانویه یا فوریه 2021 بود.


چه کسی در حال خرید بیت کوین است؟

تجزیه و تحلیل آقای مسترز در حالی به دست آمد که بیت کوین در این هفته با 29،321 دلار به یک سطح بالاترین رکورد رسیده است. بسیاری از معامله گران توافق کردند که این رمز ارز به زودی مرحله 30،000 دلاری را لمس خواهد کرد ، بنابراین در نهایت بیش از 600 درصد بالاتر از پایین ترین سطح خود در اواسط مارس یعنی 38858 دلار به پایان می رسد.

بیشتر بخوانید:  فیلتر شدن 14 صرافی دیجیتال ایرانی

دلیل اصلی صعود بدون وقفه بیت کوین ، ترس از تورم است. گاوهای بیت کوین مدتهاست که ارز رمزنگاری شده را به عنوان پناهگاهی امن در برابر کم ارزش شدن آن دیکته می کنند و کمبود قابل تأیید آن را به عنوان یکی از تأثیرات اصلی عنوان می کنند.

موسسات و شرکت های بزرگ وارد بازار بیت کوین شدند تا قول دهند که این رمز ارز از سهام و ذخایر آنها در برابر سقوط دلار آمریکا محافظت می کند. که البته در ماه مارس دلار امریکا 12 درصد سقوط داشت.

کاهش کمی باعث کاهش نرخ بهره به نزدیک به صفر شد و به نوبه خود ، با افزایش بازدهی اسکناس های کوتاه مدت به زیر صفر و اسناد طولانی مدت زیر 1 درصد ، جذابیت سرمایه گذاری اوراق قرضه دولتی را برطرف کرد. این کمتر از نرخ تورم است ، به این معنی که سرمایه گذاران با داشتن پول نقد و اوراق قرضه ناچیز درآمد کسب می کنند.

آقای مستر ادعا کرد: ” در سال 2021 و بعد از آن یک سیگنال صعودی قدرتمند برای بیت کوین و کل بازارهای ارز رمزپایه اتفاق خواهد افتاد”

منبع: بیت کوینیست


گزیده اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا