اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهانزوم ارز پدیا

افزایش 100 درصدی قیمت بیت کوین در سال 2020

افزایش 100 درصدی قیمت بیت کوین در سال 2020 ؛ شركت تحقيقات بازاري Fundstrat Global Advisors  درباره چشم انداز کریپتو در سال 2020 اظهار داشت كه معتقد است كه هنوز هاوینگ بر قیمت بیت کوین اثری نگذاشته است.

سلام کریپتو

آیا طبق آنالیز شرکت فاندسترت شاهد افزایش 100 درصدی قیمت بیت کوین هستیم؟

این گزارش در حال حاضر فقط در دسترس مشتریان این شرکت است که یافته های کلیدی توسط بنیانگذار شرکت فاندسترت در تاریخ 10 ژانویه در توییتر بارگذاری شده است.

گزیده ای از این مقاله می گوید: “برای سال 2020 ، ما چندین همگرایی مثبت را مشاهده می كنیم كه مورد استفاده و همچنین الگوی اقتصادی كریپتو و بیت کوین را تقویت می كنند.”

و در ادامه گفت :احتمال زیاد بیت کوین در سال 2020 سود 100 درصدی داشته باشد.

عواملی که لی و دیگران مشخص کرده اند علاوه بر هاوینگ ، قیمت بیت کوین بر تنش های ژئوپلیتیکی و انتخابات ریاست جمهوری آینده ایالات متحده نیز تمرکز می کنند.

صرافی ایرانی کارت

فاندسترت با توجه به تنش های موجود در مورد ارز دیجیتال لیبرا و نظرات منفی در مورد بیت کوین توسط رئیس جمهور دونالد ترامپ ، و همچنین حوادث در سال گذشته ، اما BTC / USD در نقطه اوج خود قرار گرفت.

همانطور که سایت کوین تلگراف گزارش داد ، عوامل ژئوپلیتیکی پایه و اساس سایر سناریوهای قیمت بیت کوین صعودی را برای سال جاری نشان می دهد.

اما در مورد تأثیر هاوینگ بر قیمت بیت کوین صاحب نطران با هم هم نظر نیستند . ماه گذشته ، جیسون ویلیامز ، بنیانگذار صندوق دارایی دیجیتال مورگان کریک دیجیتال ، گفت که  ماه می معلوم خواهد شد که هاوینگ تاثیری بر روی قیمت بیت کوین نخواهد گذاشت.

به نظر می رسد ویلیامز با بنیانگذار همکار آنتونی پولفیانو مخالف باشد،زیرا پولفیانو که یک ماه پیش ادعا کرده بود که هاوینگ حتی باقیمت  8،750 دلار ، یر قیمت بیت کوین تاثیر می گذارد.

بیشتر بخوانید:  مناظره دو تریدر مشهور بر سر وایت پیپر بیت کوین

عاطفه قاضی حصاری

دکتری معماری کامپیوتر | مولف کتاب آموزش و پرورش | مدرس دانشگاه | محقق و پژوهشگر در زمینه های ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا