اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

افزایش 42 درصدی سختی شبکه بیت کوین

افزایش 42 درصدی سختی شبکه بیت کوین

به گزارش زوم ارز، در زمان نگارش این خبر، شاخص هش ریت (سختی شبکه) بیت کوین در سطح 157 اگزاهش بر ثانیه قرار دارد و این شاخص بر اساس داده های 14 استخر بزرگ استخراج بیت کوین بدست آمده و در حال حاضر 10.24 درصد از بیت کوین های استخراج شده از سوی ماینر های مخفی صورت می‌گیرد و 16.39 اگزاهش آنها به عنوان هش ریت ناشناخته طبقه بندی می‌شود.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

هش ریت ناشناخته به تنهایی می‌تواند در جایگاه پنجمین استخر بزرگ ماینینگ دسته بندی شود و در همین حال در طول سه ماه گذشته به دنبال افزایش 42 درصدی هش ریت، قیمت بیت کوین نیز افزایش خوبی را تجربه کرده و این موضوع تقریباً یک ماه پس از سرکوب ماینر های بیت کوین از سوی چین صورت گرفت.

در سه ماه گذشته، میانگین های هش ریت نشان می‌دهد که در برخی از مقاطع در طول سه ماه گذشته، هش ریت بیت کوین به 180 اگزاهش نیز رسیده و هش ریت بیت کوین از 25 اکتبر تاکنون سه بار به بالای سطح 180 اگزاهش رسیده است.

کوین کده

قیمت بیت کوین از 15 اکتبر تاکنون بالاتر از محدوده قیمتی 60 هزار دلار معامله شده و البته برخی مواقع به زیر این سطح قیمت رسید ولی به طور غالب بالای سطح 60 هزار دلار قرار داشت و از آنجایی که سختی شبکه بیت کوین به تدریج در حال افزایش است، کارشناسان پیش بینی می‌کنند که همین موضوع منجر به افزایش قیمت بیشتر بیت کوین خواهد شد.

بیشتر بخوانید:  افت شدید دوج کوین 😱 در پی سخنان ایلان ماسک

آیا شما همراهان زوم ارز با نظر تحلیلگران موافق هستید؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا