صرافی ارز دیجیتال

آموزش صرافی بیت ایمن | آموزش کار با صرافی بیت ایمن

  صرافی بیت ایمن چیست؟ در این مقاله قصد داریم تا به معرفی یکی از صرافی های ارز دیجیتال داخلی، با نام بیت ایمن BITIMEN بپردازیم. با استفاده از این مقاله شما می توانید با قسمت های مختلف این صرافی، نحوه ثبت نام، کارمزدها، قوانین و امنیت این صرافی  آشنا شوید. انتخاب یک صرافی مطمئن و ایمن می تواند در روند انجام معاملات به کاربران کمک بزرگی نماید. جالب است که بدانید نام این صرافی از دو واژه بیت و ایمن تشکیل شده است. واژه بیت مخفف نام بیت کوین که معروف ترین ارز دیجیتال می باشد، است. واژه ایمن مربوط به امنیت است که شعار اصلی این صرافی است. در ادامه به معرفی کامل این صرافی خواهیم پرداخت.

  اگر از طريق تلفن همراه خود سايت ما را دنبال مي كنيد، براي دسترسي به اطلاعات مورد نياز به پايين صفحه رفته و قسمت مورد نظر را انتخاب كنيد.

  آموزش ویدیویی صرافی بیت ایمن

   


  معرفی صرافی بیت ایمن BITIMEN

  معرفی صرافی بیت ایمن BITIMEN
  معرفی صرافی بیت ایمن BITIMEN

  صرافی بیت ایمن به منظور ارائه خدمات به کاربران ایرانی در بستر ارزهای دیجیتال، به وجود آمده است. در شهریور سال 98 افرادی در جهت راه اندازی این صرافی دور هم آمده اند و در نهایت این صرافی در شهریور سال 99 راه اندازی شد. این صرافی در تلاش است تا بستری امن را به کاربران خود ارائه دهد. همچنین بتوانند خدمات گوناگونی را برای تبادل ارزهای دیجیتال ارائه دهند.

  صرافی بیت ایمن خود را به عنوان یک پلتفرم نظیر به نظیر یا P2P برای مبادله ارزهای دیجیتال معرفی می نماید. کاربران می توانند در هر زمان از این صرافی برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال خود استفاده نمایند. در واقع این صرافی به صورت آنلاین در اختیار کاربران می باشد. قبل از خرید و فروش در این صرافی نیاز است تا کاربران به ثبت نام در این صرافی بپردازند. در این مقاله به طور کامل شما را با نحوه ثبت نام در این صرافی و خرید و فروش آشنا خواهیم کرد.


  بررسی امنیت صرافی بیت ایمن BITIMEN

  بررسی امنیت صرافی بیت ایمن BITIMEN
  بررسی امنیت صرافی بیت ایمن BITIMEN

  یکی از موضوعاتی که برای هر صرافی از اهمیت ویژه ای برخوردار است، میزان امنیت صرافی می باشد. انتخاب یک صرافی مطمئن و ایمن روند معامله را بهبود می بخشد. در اینجا نکاتی را ذکر خواهیم کرد که نشانگر امن بودن صرافی بیت ایمن می باشد.

  1. استفاده از پروتکل SSL برای رمزنگاری اطلاعات هویتی کاربران و اطلاعات صرافی سبب شده است تا امکان سرقت اطلاعات وجود نداشته باشد.
  2. استفاده از تایید دو مرحله ای در فرآیندهایی همچون ورود به پلتفرم، برداشت دارایی ها و تغییر رمز از دیگر موارد مربوط به امنیت صرافی می باشد.
  3. در این صرافی به دلیل اینکه دارایی کاربران به صورت سخت افزاری ذخیره می شود، امکان سرقت دارایی وجود ندارد.
  4. بیت ایمن با اختصاص کیف پول به هر کاربر آنها را قادر ساخته است تا بتوانند به صورت ایمن دارایی های خود را ذخیره نمایند.

  معرفی اهداف صرافی بیت ایمن BITIMEN

  معرفی اهداف صرافی بیت ایمن BITIMEN
  معرفی اهداف صرافی بیت ایمن BITIMEN

  در این قسمت از مقاله شما می توانید با اهدافی که این پلتفرم معاملاتی در آینده دارد، آشنا شوید.

  1. این پلتفرم قصد دارد تا ابزارهای معاملاتی جدید را به پلتفرم اضافه نماید تا کاربران بتوانند از آن ها برای انجام معاملات و یا ترید حرفه ای استفاده نمایند.
  2. از دیگر اهداف صرافی بیت ایمن می توان به ارائه بستری اشاره کرد که از رمز رمز ارز های بسیاری پشتیبانی می کند.
  3. ایجاد درگاه پرداخت تسویه به وسیله رمز ارزها از دیگر اهداف این صرافی می باشد.
  4. یکی دیگر از برنامه های صرافی بیت ایمن BITIMEN ورود به بازارهای کشور همسایه می باشد.

  کارمزد صرافی بیت ایمن BITIMEN چه مقدار است؟

  کارمزد صرافی بیت ایمن BITIMEN چه مقدار است؟
  کارمزد صرافی بیت ایمن BITIMEN چه مقدار است؟

  در این صرافی کارمزدها بر اساس مبلغ کل محاسبه می گردد. مواردی که در ادامه نام می بریم، از قوانینی می باشد که در دریافت کارمزد در صرافی بیت ایمن اعمال می شود.

  1.دریافت کارمزد از دو طرف معامله انجام می شود.

  2.زمانی که کاربر ارز خود را به فروش می رساند، کارمزد از مبلغ دریافتی که تومان می باشد کسر می شود. اما اگر کاربر ارز دیجیتال خریداری نماید، کارمزد به صورت رمز ارز کسر می شود.

  3.حجم معاملات انجام شده در سه ماه اخیر از جمله عواملی است که در تعیین کارمزد در نظر گرفته می شود. میزان کارمزد برای هر سطح کاربر به شرح زیر می باشد.

  میزان کارمزد برای هر سطح کاربر به شرح بالا می باشد
  میزان کارمزد برای هر سطح کاربر به شرح بالا می باشد

  4.در زمان برداشت ارزهای دیجیتال کارمزد بر اساس کارمزدهای تراکنش شبکه مربوط به رمز ارز محاسبه می شود و صرافی بیت ایمن در این نوع برداشت کارمزدی را دریافت نمی کند.

  5.اگر کاربر قصد برداشت از حساب به صورت ریالی داشته باشد، این کار در چهار چوب قوانین پایا صورت می گیرد.

  شما می توانید در تصویر کارمزد تراکنش های مختلف را مشاهده نمایید:

  کارمزد تراکنش های مختلف
  کارمزد تراکنش های مختلف

  قوانین صرافی بیت ایمن BITIMEN

  قوانین صرافی بیت ایمن BITIMEN
  قوانین صرافی بیت ایمن BITIMEN

  در این قسمت از مقاله شما می توانید با قوانین صرافی بیت ایمن BITIMEN آشنا شوید. هر کاربر قبل از ثبت نام در این صرافی و انجام معاملات باید این قوانین را مطالعه نموده و پس از آن در صرافی ثبت نام نماید. قوانین صرافی بیت ایمن BITIMEN به شرح زیر می باشد:

  کاربران سایت می پذیرند که کلیه فعالیت های آن ها در پلتفرم بیت ایمن در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و هیچگونه فعالیتی خارج از این چارچوب انجام نخواهند داد.

  احراز هویت برای استفاده از خدمات پلتفرم بیت ایمن ضروری بوده و کاربران موظفند اطلاعات صحیح خود را بارگذاری نمایند. بدیهی است در صورت وجود هرگونه تخلف در احراز هویت، مسئولیت به عهده ی فرد متخلف بوده و بیت ایمن حق توقف ارائه خدمات به کاربر مذبور و ارجاع موارد تخلف به مراجع ذی صلاح را خواهد داشت. بیت ایمن خود را ملزم به حفظ اطلاعات شخصی کاربران خود می داند.

  کاربران تعهد می دهند که از خدمات بیت ایمن تنها برای خود استفاده نموده و مسئولیت استفاده از خدمات برای فرد غیر که فرآیند احراز هویت را طی نکرده باشد به عهده کاربر خواهد بود. شماره حساب اعلام شده به سایت و همچنین آدرس کیف پول ها جهت برداشت رمز ارز نیز می بایست متعلق به کاربر بوده و کاربران مجاز به دادن آدرس کیف پول متعلق به اشخاص دیگر نیستند.

  کاربران بیت ایمن اذعان می دارند که از ریسک های مربوط به سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال مطلع بوده و با علم به این موضوع اقدام به سرمایه گذاری در این حوزه و تبادل می نمایند.

  بیت ایمن به عنوان بازار آنلاین تبادل ارزهای دیجیتال، هیچگونه مسئولیتی در قبال نحوه ی معاملات کاربران و سود و زیان حاصل از آن ندارد.

  هرگونه سهل انگاری کاربران در حفظ اطلاعات امنیتی از جمله گذرواژه کاربر، به عهده ی شخص کاربر بوده و بیت ایمن هیچ مسئولیتی به عهده نخواهد داشت. اکیدا توصیه می شود از گذرواژه پیچیده و امن و کد شناسایی دوعاملی استفاده شود.

  بیت ایمن این اطمینان را می دهد که دارایی های کاربران را نزد خود به امانت و به بهترین شکل و با بالاترین استانداردهای امنیتی ممکن، حفظ نماید.

  در صورت تمایل برای برداشت ارزهای دیجیتال، مسئولیت ارائه ی آدرس صحیح کیف پول به عهده ی کاربر خواهد بود. در صورت بروز هرگونه مشکل اعم از اشتباه در ورود آدرس صحیح، نقص آدرس، مشکلات کیف پول مقصد و بلوکه شدن دارایی های کاربران در کیف پول مقصد، هیچ گونه مسئولیتی به عهده ی بیت ایمن نخواهد بود.

  کاربران توجه داشته باشند که تا 48 ساعت بعد از انجام اولین معامله خود امکان برداشت تومان یا رمز ارز را از کیف پول خود را نخواهند داشت.

  کاربر می پذیرد که به جز در موارد مورد تعهد بیت ایمن، حق هیچ گونه داعیه، طلب و شکایت از پلتفرم بیت ایمن، مدیران، کارمندان و افراد مرتبط با آن را نخواهند داشت.

  اگر بیت ایمن تحت هر عنوان اشتباهات یا من غیر حق، وجوه یا رمز ارزی را به حساب کاربر منظور یا در محاسبات خود هر نوع اشتباهی نماید، هر زمان مجاز و مختار است راسا و مستقلا و بدون انجام هیچ گونه تشریفات اداری و قضائی و دریافت اجازه کتبی از کاربر (صاحب حساب) در رفع اشتباه و برداشت از حساب های وی اقدام نماید و تشخیص بیت ایمن نسبت به وقوع اشتباه یا پرداخت بدون حق و لزوم برداشت از حساب معتبر خواهد بود و کاربر حق هرگونه اعتراض و ادعایی را در خصوص نحوه عملکرد بیت ایمن از هر جهت از خود ساقط می نماید.

  در صورت بروز هرگونه مشکل در زمان بروز رسانی و یا خرابی سیستم در هر زمان و یا ابهام در هریک از معاملات، بیت ایمن حق دارد در هر زمان، مستقلا آن را معامله را ابطال و دارایی های هریک از طرفین را به حساب خودشان عودت دهد و کاربر حق هرگونه اعتراض و ادعایی را در خصوص نحوه عملکرد بیت ایمن از هر جهت از خود ساقط می نماید.

  هزینه ها و کارمزدها در صرافی بیت ایمن

  هزینه خدمات و کارمزد تراکنش های مالی انجام شده در بیت ایمن مطابق با توضیحات ارائه شده در صفحه کارمزدها و هزینه خدمات می باشد.

  قوانین مربوط به اجزای کارکردی

  بیت ایمن شامل اجزای کارکردی و قابلیت های مختلفی است که هر یک طبق قوانین و ملاحظات اطلاع رسانی شده برای آن ها مدیریت می شوند. برای اطلاع از این قوانین به کانال تلگرام بیت ایمن و صفحه مربوط به سوالات متداول و یا پشتیبانی سایت مراجعه نمایید.

  فرآیند تایید هویت

  به منظور پیروی از قوانین ضد پول شویی، نیاز است تمام کاربران نسبت به تایید هویت در شش مرحله با ارائه مدارک مربوطه صورت می گیرد.

  تایید ایمیل: پس از ثبت نام در بیت ایمن، یک لینک تایید به آدرس ایمیل ثبت نامی شما ارسال می گردد. با تایید این لینک مرحله اول تایید هویت انجام خواهد شد.

  تایید شماره تلفن همراه: با وارد نمودن شماره موبایل، یک کد تایید به آن ارسال خواهد شد، با وارد نمودن کد در بیت ایمن موبایل شما مورد تایید قرار خواهد گرفت. در وارد نمودن شماره موبایل دقت نمایید زیرا یکی از راه های ارتباطی ما با شما در هنگام بروز مشکل همین خواهد بود. شماره تلفن همراه می بایست به نام خود کاربر باشد.

  تایید کارت بانکی: در این مرحله شماره کارت بانکی خود را وارد کنید. دقت کنید نام دارنده کارت بانکی باید با تصویر کارت ملی کاربر مطابقت داشته باشد.

  تایید حساب بانکی: در این مرحله شماره شبای حساب کارت بانکی خود را وارد می کنید. دقت کنید نام دارنده حساب باید با تصویر کارت ملی کاربر مطابقت داشته باشد.

  تایید تلفن ثابت و آدرس: کاربر موظف به ارائه شماره تلفن ثابتی می باشد که بیت ایمن جهت تایید آن با آن شماره تماس گرفته و اطلاعات کاربر را با وی مطابقت می دهد.

  تایید سلفی: ارائه سلفی مطابق با الگوی تعیین شده در سایت الزامیست.

  تایید نکردن حساب کاربری

  در موارد ذیل می توانیم ایجاد حساب را مردود اعلام کرده و نسبت به حذف حساب اقدام نماییم:

  1. تلاش برای ایجاد حساب از طریق ارائه اطلاعات شخصی دیگران توسط کاربر از قبیل نام یا آدرس پست الکترونیکی
  2. عدم وارد کردن اطلاعات لازم یا وارد کردن اطلاعات نادرست در زمان ایجاد حساب از سوی کاربر
  3. در صورت عدم رعایت سایر قوانین و مقررات از سوی شما یا انجام اقداماتی برخلاف استانداردها، که توسط سایت اعلام می گردد.

  مدیریت حساب

  1. حساب شما تنها باید توسط خود شما مورد استفاده قرار گیرد. در صورت تغییرات اطلاعات شما پس از ثبت نام باید بلافاصله اطلاعات جدید را در اطلاعات حساب به روز کرده و منتظر تایید در اسرع وقت باشید.
  2. در خصوص خسارات ناشی از عدم اصلاح اطلاعات یا صدمه ی ناشی از استفاده ی غیرمجاز از حساب توسط شخص دیگری که رمز عبور شما را به سرقت برده است، مسئولیتی نخواهیم داشت.

  تغییر در قوانین

  هرگونه تغییر در قوانین، شروط ارائه خدمات، کارمزدها و مقررات مشابه، از طریق سایت بیت ایمن به کاربران اطلاع رسانی خواهد شد.

  معرفی وب سایت صرافی بیت ایمن BITIMEN

  زمانی که وارد وب سایت صرافی بیت ایمن می شوید، با صفحه ای همانند شکل زیر مواجه خواهید شد. در این قسمت از مقاله شما می توانید با قسمت های مختلف سایت آشنا شوید.

  وب سایت صرافی بیت ایمن
  وب سایت صرافی بیت ایمن
  1. صفحه اصلی: این قسمت صفحه اصلی وب سایت می باشد و جایی که شما می توانید با قسمت های دیگر سایت آشنا شوید.
  2. راهنمای استفاده: در این قسمت فیلم های آموزشی جهت استفاده آسان از صرافی در انجام معاملات، ثبت نام و نحوه احراز هویت ارائه شده است.
  3. کارمزد: این قسمت از وب سایت کارمزدهای صرافی را به طور کامل نمایش می دهد.
  4. برای آشنایی با قوانین صرافی بیت ایمن، می توانید از این قسمت از وب سایت استفاده نمایید.
  5. بلاگ: با انتخاب این گزینه می توانید به بلاگ صرافی دسترسی پیدا کنید.
  6. درباره ما: با انتخاب این گزینه می توانید اطلاعاتی را در ارتباط با صرافی بیت ایمن و اهداف آن دریافت نمایید.
  7. ورود/ ثبت نام: از این گزینه می توانید برای ثبت نام در صرافی استفاده نمایید.
  8. پشتیبانی: با کلیک بر روی قسمتی که نمایش دادیم، می توانید به صورت آنلاین با پشتیبانی گفتگو داشته باشید. در این قسمت پشتیبان ها به صورت آنلاین پاسخگوی شما می باشند.
  9. در پایین صفحه شما می توانید رمز ارزهایی که در این صرافی پشتیبانی می شوند به همراه تغییرات قیمت رمز ارز، قیمت خرید، فروش و و حجم معاملات 24 ساعته رمز ارز بر حسب تومان مشاهده نمایید. همچنین می توانید با انتخاب گزینه تتر در بالای صفحه قیمت رمز ارز را بر حسب تتر مشاهده کنید.

  آموزش ثبت نام در صرافی بیت ایمن BITIMEN

  برای اینکه کاربران بتوانند برای انجام معاملات خود از صرافی بیت ایمن BITIMEN استفاده نمایند، در مرحله اول نیاز است تا در این صرافی ثبت نام نمایند. در ابتدا با استفاده از آدرس www.bitimen.com وارد سایت این صرافی شوید. پس از وارد شدن به سایت برای ثبت نام در این صرافی مراحل زیر را گام به گام انجام دهید.

  1.برای ثبت نام پس از وارد شدن به صفحه اصلی سایت صرافی، بر روی گزینه ورود/ ثبت نام که در بالای صفحه قرار دارد، همانند شکل کلیک نمایید.

  روی گزینه ورود/ ثبت نام کلیک نمایید
  روی گزینه ورود/ ثبت نام کلیک نمایید

  2.در اینجا پنجره ای برای شما باز می شود، پس از ان بر روی گزینه ” ثبت نام ” همانند شکل کلیک کنید.

  بیشتر بخوانید:  آموزش صرافی ارزپایا arzpaya
  روی گزینه " ثبت نام " کلیک کنید
  روی گزینه ” ثبت نام ” کلیک کنید

  3.در این مرحله برای تکمیل ثبت نام، باید فیلدهایی که در تصویر نشان داده شده است را با اطلاعات خواسته شده تکمیل نمایید.

  اطلاعات خواسته شده را تکمیل نمایید
  اطلاعات خواسته شده را تکمیل نمایید
  • آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. در اینجا توجه نمایید که آدرس ایمیلی را وارد نمایید که به ان دسترسی دارید. زیرا کد تایید به ایمیل شما ارسال می شود.
  • شماره همراه خود را با پیش شماره 0 وارد نمایید. در این قسمت نیز دقت فرمایید که شماره همراه در دسترس را وارد نمایید. زیرا همانند ایمیل شما، کد تایید به شماره همراه شما ارسال می شود.
  • یک رمز عبور برای خود انتخاب نمایید. رمز عبور شما باید شامل حروف، اعداد و علامت باشد و حداقل 8 کاراکتر را شامل شود.
  • در این مرحله رمز عبور خود را تکرار کنید.
  • وارد کردن کد دعوت اختیاری می باشد. در صورتی که دارای کد دعوت می باشید، می توانید آن را در قسمت مشخص شده وارد نمایید.
  • در آخر گزینه مشخص شده در کنار عبارت ” قوانین را مطالعه کرده و می پذیرم ” را انتخاب نمایید.
  • در پایان پس از وارد نمودن اطلاعات خواسته شده، بر روی گزینه ” ثبت نام ” کلیک نمایید.

  4.در اینجا شما به صفحه ای همانند شکل زیر منتقل خواهید شد. در این قسمت باید کد تایید ارسال شده از طرف صرافی به ایمیل خود را وارد نمایید. پس از وارد نمودن کد، گزینه ” تایید ایمیل ” را انتخاب نمایید.

  کد تایید ارسال شده از طرف صرافی به ایمیل خود را وارد نمایید
  کد تایید ارسال شده از طرف صرافی به ایمیل خود را وارد نمایید

  5.پس از تایید ایمیل، در این مرحله کد تایید به تلفن همراه شما ارسال می شود. کد ارسال شده را وارد نموده و در آخر بر روی گزینه ” تایید تلفن همراه ” کلیک نمایید.

  در این مرحله کد تایید به تلفن همراه شما ارسال می شود
  در این مرحله کد تایید به تلفن همراه شما ارسال می شود

  وارد نمودن اطلاعات شخصی در صرافی بیت ایمن

  پس از تکمیل مراحل ثبت نام در این مرحله شما باید اطلاعات شخصی خود را وارد نمایید. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، کد ملی، شماره تلفن ثابت، شماره همراه، تاریخ تولد و آدرس می باشد.

  این اطلاعات را به ترتیب در قسمت های مشخص شده وارد نمایید. همچنین دقت کنید که همانند فرمت خواسته شده وارد شود. نکته ای که در این قسمت باید در نظر بگیرید این است که شماره ثابتی را وارد نمایید که به آن دسترسی دارید. زیرا از طرف کارشناسان صرافی بیت ایمن با شما تماس گرفته خواهد شد و تاییدیه دریافت می شود. در مرحله آخر آدرس خود را به صورت دقیق وارد کنید.

  اطلاعات خود را به صورت دقیق وارد کنید
  اطلاعات خود را به صورت دقیق وارد کنید

  وارد نمودن اطلاعات بانکی در صرافی بیت ایمن BITIMEN

  پس از وارد نمودن اطلاعات شخصی، ملزم به وارد نمودن اطلاعات بانکی در صرافی می باشید.

  1.در مرحله اول شماره کارت درج شده بر روی کارت بانکی خود را وارد نمایید.

  2.در قسمت مشخص شده همانند شکل، شماره شبای مربوط به کارتی که در قسمت قبل وارد نمودید را وارد کنید. در اینجا توجه نمایید که شماره کارت و شماره شبا متعلق به خود شما و متصل به یک حساب بانکی یکسان باشد.

  3.در انتها بر روی گزینه ” افزودن ” کلیک کنید.

  روی گزینه " افزودن " کلیک کنید
  روی گزینه ” افزودن ” کلیک کنید

  4.پس از انتخاب گزینه افزودن، در این مرحله پیامی برای شما نمایش داده می شود. در صورت تایید پیام بر روی گزینه ” بله، تایید می کنم ” کلیک کنید.

  روی گزینه " بله، تایید می کنم " کلیک کنید
  روی گزینه ” بله، تایید می کنم ” کلیک کنید

  نحوه احراز هویت در صرافی بیت ایمن BITIMEN

  برای احراز هویت در صرافی بیت ایمن BITIMEN باید مراحل زیر را با دقت انجام دهید.

  1.در ابتدا بر روی یک کاغذ سفید متن زیر را با دست خط خود یادداشت نمایید.

  متن دست نوشته:

  اینجانب (نام و نام خانوادگی) به کد ملی (کد ملی) ضمن مطالعه و تایید قوانین استفاده از خدمات بیت ایمن، متعهد می گردم حساب کاربری و مدارک خود را در اختیار اشخاص غیر قرار ندهم و در صورت تخلف، مسئولیت آن را بر عهده بگیرم.

  جهت احراز هویت در سایت بیت ایمن

  تاریخ روز و امضا

  2.پس از یادداشت متنی که گفته شد، باید عکسی را همانند شکل زیر از خودتان بگیرید. این عکس باید به گونه ای باشد که در یک دست شما کارت بانکی و در دست دیگر متن دست نوشته و کارت ملی باشد. دقت کنید کارت بانکی خود را به گونه ای قرار دهید که تاریخ انقضا کارت و CVV2 پوشیده شده باشد. این عکس باید با کیفیت باشد.

  توجه نمایید که عکس گرفته شده واضح باشد. به طوریکه صورت و دستان شما کاملا مشخص باشد.

  3.در این مرحله با انتخاب گزینه ” انتخاب فایل ” عکس گرفته شده را ارسال نمایید. حجم عکس باید حداکثر 1MB باشد.

  4.پس از آپلود نمودن عکس در سایت گزینه ” ارسال اطلاعات ” را انتخاب کنید.

  گزینه " ارسال اطلاعات " را انتخاب کنید
  گزینه ” ارسال اطلاعات ” را انتخاب کنید

  ثبت نام در صرافی بیت ایمن همراه با تخفیف

  در این قسمت از مقاله یک کد دعوت در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. کاربران می توانند با استفاده از این کد دعوت در صرافی ثبت نام نموده و در کارمزدهای خود تخفیف 15 درصدی دریافت کنند. برای دریافت کد لازم است تا بر روی لینکی که در اختیار شما قرار می دهیم کلیک نموده، سپس کد دعوت به طور خودکار در صفحه ثبت نام برای شما نمایش داده می شود.

  https://bitimen.com/register?ref_code=RRXHQQ


  معرفی صفحه اصلی صرافی بیت ایمن Bitimen

  پس از ثبت نام و احراز هویت شما وارد صفحه اصلی صرافی بیت ایمن خواهید شد. در این قسمت از مقاله به معرفی قسمت های مختلف این صرافی خواهیم پرداخت.

  معرفی صفحه اصلی صرافی بیت ایمن
  معرفی صفحه اصلی صرافی بیت ایمن
  1. پروفایل: با استفاده از این گزینه شما می توانید به تنظیمات دسترسی داشته باشید. همچنین قادر خواهید بود رمز عبور خود را تغییر دهید.
  2. اعلانات: در اینجا نوتیفیکیشن هایی از طرف صرافی ارسال می شود که می توانید با انتخاب آن این اعلانات را بررسی نمایید.
  3. پیام ها: این قسمت شامل پیام هایی می باشد که از طرف صرافی برای شما ارسال شده است.
  4. بازارها: در این قسمت بازار بر حسب تومان و تتر وجود دارد.
  5. داشبورد: از این قسمت به منظور رفتن به داشبورد سایت و یا صفحه اصلی استفاده می شود.
  6. کیف پول: برای انجام معاملات، واریز و برداشت کاربران می توانند از این گزینه استفاده نمایند.
  7. سفارشات: در این قسمت اطلاعاتی در ارتباط با سفارش شما همچون زمان سفارش، بازار، نوع و … موجود می باشد.
  8. اطلاعات کاربری: برای دسترسی به اطلاعاتی که در ثبت نام و احراز هویت استفاده نمودید، می توانید از این گزینه استفاده نمایید.
  9. دعوت دوستان: در این قسمت می توانید کدی را به منظور دعوت دوستان خود دریافت نمایید و در مقابل سود بگیرید. به علاوه در این قسمت تعداد دعوت شدگان و مجموع سود دریافتی مشخص می باشد.
  10. تاریخچه: این گزینه تاریخچه تمامی تراکنش های شما را نشان می دهد.
  11. گزارش ورود: در اینجا گزارشاتی اعم از زمان ورود شما به صرافی نشان داده خواهد شد.
  12. آخرین معاملات: در این قسمت شما می توانید سفارش های انجام شده خود را مشاهده نمایید.
  13. سفارش باز: در اینجا سفارشات شما که هنوز ثبت نشده اند قابل مشاهده است.

  تایید هویت دو عاملی در صرافی بیت ایمن

  به منظور ورود به حساب کاربری و برداشت به صورت تومان و ارزهای دیجیتال نیاز است تا در این صرافی رمز دو عاملی خود را فعال نمایید. برای این کار کافیست تا در ابتدا وارد حساب خود شده و مراحل زیر را گام به گام انجام دهید.

  1.برای فعال نمودن رمز دو عاملی، پس از وارد شدن به حساب کاربری خود، از بالای صفحه همانند شکل بر روی گزینه مورد نظر کلیک کنید. از بین گزینه های نمایش داده شده، گزینه ” تنظیمات ” را انتخاب کنید.

  گزینه " تنظیمات " را انتخاب کنید
  گزینه ” تنظیمات ” را انتخاب کنید

  2.پس از انتخاب تنظیمات، صفحه ای همانند شکل زیر را مشاهده می نمایید. کافیست برای این کار گزینه ” رمز دو عاملی ” را انتخاب کنید.

  گزینه " رمز دو عاملی " را انتخاب کنید
  گزینه ” رمز دو عاملی ” را انتخاب کنید

  لازم به ذکر است که در این صفحه می توانید گزینه هایی همچون ارسال پیامک تایید و عدم تایید برداشت و واریز، ارسال پیامک انجام معامله و ارسال پیامک شارژ کیف پول را فعال نمایید.

  3.برای فعال سازی رمز دو عاملی کافیست تا در این قسمت اپلیکیشن Google Authenticator را بر روی تلفن همراه خود نصب کنید. این اپلیکیشن برای کاربرانی که از سیستم عامل اندروید استفاده می نمایند در Google Play در دسترس می باشد. همچنین کاربرانی که سیستم عامل ios را دارا می باشند، می توانند این اپلیکیشن را از App Store دانلود نمایند.

  در اینجا شما می توانید کد نمایش داده شده را به صورت دستی در اپلیکیشن Google Authenticator وارد نمایید و یا اینکه کد QR نمایش داده شده را اسکن نمایید. نکته ای که در اینجا باید توجه نمایید این است که حتما کد مورد نظر را در جایی یادداشت نموده، زیرا پس از تایید کد برای ورود به حساب خود نیازمند وارد کردن رمز دو عاملی نیز هستید.

  پس از وارد نمودن کد در اپلکیشن Google Authenticator کد نمایش داده شده در نرم افزار را در کادر پایین وارد نمایید. در انتها گزینه تایید کد را انتخاب کنید.

  گزینه تایید کد را انتخاب کنید
  گزینه تایید کد را انتخاب کنید

  4.در اینجا شما پیامی در جهت تایید فعالسازی رمز دو عاملی دریافت خواهید کرد.

  تایید فعالسازی رمز دو عاملی
  تایید فعالسازی رمز دو عاملی

  آموزش افزایش موجودی در صرافی بیت ایمن BITIMEN

  افزایش موجودی بر اساس تومان در صرافی

  پس از انجام مراحل احراز هویت برای اینکه بتوانید در این صرافی به خرید و فروش بپردازید، لازم است تا در ابتدا حساب خود را شارژ نمایید. اگر قصد افزایش موجودی خود به تومان را دارید، می توانید مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

  1.برای افزایش موجودی در ابتدا وارد پنل کاربری خود شوید. پس از آن بر روی کیف پول که در سمت چپ صفحه قرار دارد، کلیک نمایید.

  افزایش موجودی بر اساس تومان در صرافی
  افزایش موجودی بر اساس تومان در صرافی

  2.در اینجا شما صفحه ای را همانند شکل زیر مشاهده می نمایید. همچنین در این قسمت میزان موجودی هر یک به همراه سفارشات نمایش داده می شود. برای افزایش موجودی خود به تومان وارد کیف پول تومان خود شده و گزینه ” واریز ” را انتخاب نمایید.

  در این قسمت میزان موجودی هر یک به همراه سفارشات نمایش داده می شود
  در این قسمت میزان موجودی هر یک به همراه سفارشات نمایش داده می شود

  3.پس از انتخاب گزینه واریز، صفحه ای برای شما همانند شکل زیر باز می شود. کارتی که در این صرافی ثبت نموده اید را انتخاب کرده و سپس مبلغ خود را در قسمت مشخص شده وارد نمایید. در انتها پس از تکمیل مراحل گزینه ” تایید و پرداخت ” را انتخاب نمایید.

  پس از تکمیل مراحل گزینه " تایید و پرداخت " را انتخاب نمایید
  پس از تکمیل مراحل گزینه ” تایید و پرداخت ” را انتخاب نمایید

  4.پس از اتمام تمامی مراحل بالا شما به درگاه پرداخت متصل شده و می توانید به افزایش موجودی خود بپردازید. اطلاعات خواسته شده را در جای مناسب وارد نمایید و در انتها بر روی گزینه پرداخت کلیک نمایید.

  در انتها بر روی گزینه پرداخت کلیک نمایید
  در انتها بر روی گزینه پرداخت کلیک نمایید

  نکته ای که در این قسمت باید در نظر بگیرید این است که برای پرداخت حتما باید از کارت هایی استفاده نمایید که در حساب کاربری خود ثبت نمودید. در غیر اینصورت تراکنش شما انجام نخواهد شد و مبلغ کسر شده حداکثر پس از 72 ساعت به حساب شما باز خواهد گشت. و لازم است بدانید که حداقل مبلغ جهت معامله در صرافی بیت ایمن 100000 تومان می باشد.

  5.در انتها شما پیامی در جهت موفقیت آمیز بودن پرداخت، دریافت خواهید کرد.

  دریافت پیام تایید تراکنش
  دریافت پیام تایید تراکنش

  افزایش موجودی بر اساس ارزهای دیجیتال در صرافی بیت ایمن BITIMEN

  برای وایرز ارزهای دیجیتال همچون بیت کوین، اتریوم و تتر می توانید در ابتدا وارد صفحه کیف پول خود شده و مراحل زیر را انجام دهید.

  افزایش موجودی بر اساس ارزهای دیجیتال
  افزایش موجودی بر اساس ارزهای دیجیتال

  1.برای مثال رمز ارز بیت کوین را انتخاب نموده و بر روی گزینه واریز کلیک کنید.

  ارز را انتخاب نموده و بر روی گزینه واریز کلیک کنید
  ارز را انتخاب نموده و بر روی گزینه واریز کلیک کنید

  2.در اینجا برای شما صفحه ای باز می شود که آدرس کیف پول بیت کوین شما نمایش داده می شود.

  3.در انتها شما می توانید آدرس کیف پول خود را کپی نموده و در جایی که می خواهید ارز خود را انتقال دهید، paste نمایید. به علاوه می توانید کد QR نمایش داده شده را اسکن نمایید.

  می توانید آدرس کیف پول خود را کپی نموده و در جایی که می خواهید ارز خود را انتقال دهید، paste نمایید
  می توانید آدرس کیف پول خود را کپی نموده و در جایی که می خواهید ارز خود را انتقال دهید، paste نمایید

  برای واریز ارزهای دیگر نیز می توانید از این مراحل استفاده نمایید.

  آموزش خرید در صرافی بیت ایمن BITIMEN

  برای خرید ارزهای دیجیتال در ابتدا باید حساب خود را شارژ نمایید. پس از آن می توانید وارد کیف پول خود شده و مراحل زیر را انجام دهید. شما می توانید رمز ارزهای خود را هم برحسب تتر و هم تومان خرید و فروش نمایید.

  آموزش خرید در صرافی بیت ایمن BITIMEN
  آموزش خرید در صرافی بیت ایمن BITIMEN

  1.برای خرید هم از بالای صفحه می توانید بازار مورد نظر خود را انتخاب نموده و هم از پایین صفحه در مقابل رمز ارز گزینه ” معامله ” را انتخاب نمایید. در اینجا ما ارز بیت کوین را انتخاب نمودیم.

  در مقابل رمز ارز گزینه " معامله " را انتخاب نمایید
  در مقابل رمز ارز گزینه ” معامله ” را انتخاب نمایید

  2.در این صفحه امکان خرید ارز دیجیتال بیت کوین با استفاده از تومان وجود دارد. برای خرید می توانید در پایین صفحه اطلاعات خواسته شده را کامل نمایید. در جایی که در شکل نمایش دادیم، مقدار بیت کوین و قیمت مورد نظر خود را که می خواهید در آن ارز را خریداری نمایید وارد نمایید.

  مقدار و قیمت مورد نظر خود را که می خواهید در آن ارز را خریداری نمایید وارد نمایید
  مقدار و قیمت مورد نظر خود را که می خواهید در آن ارز را خریداری نمایید وارد نمایید

  نکته ای که در این قسمت در نظر بگیرید این است که اگر سفارش عادی را انتخاب نمایید، می توانید قیمت مورد نظر خود را وارد نمایید. در غیر اینصورت اگر از گزینه سفارش فوری استفاده کنید، در این نوع از سفارش قیمت واحد توسط صرافی بیت ایمن انتخاب می شود. در انتها گزینه ” خرید ” را انتخاب کنید.

  3.پس از خرید ارز دیجیتال سفارش شما در قسمت سفارشات ثبت خواهد شد.

  آموزش فروش در صرافی بیت ایمن BITIMEN

  برای فروش ارز دیجیتال همانند خرید آن از صفحه اصلی حساب خود گزینه ” کیف پول ” را انتخاب نمایید.

  آموزش فروش در صرافی بیت ایمن BITIMEN
  آموزش فروش در صرافی بیت ایمن BITIMEN

  1.برای مثال در اینجا قصد فروش رمز ارز بیت کوین را داریم. گزینه ” معامله ” که روبروی ارز بیت کوین قرار دارد را انتخاب می کنیم.

  گزینه " معامله " که روبروی ارز دلخواه قرار دارد را انتخاب می کنیم
  گزینه ” معامله ” که روبروی ارز دلخواه قرار دارد را انتخاب می کنیم

  2.در اینجا صفحه ای برای شما باز می شود که نمودار قیمتی بیت کوین را نشان می دهد. در پایین صفحه اطلاعات لازم را برای فروش وارد نمایید. در اینجا اگر از گزینه سفارش عادی استفاده می کنید نیاز است تا قیمت مورد نظر را برای فروش وارد نمایید. در صورت استفاده از گزینه سفارش فوری قیمت توسط صرافی تعیین می شود.

  در پایین صفحه اطلاعات لازم را برای فروش وارد نمایید
  در پایین صفحه اطلاعات لازم را برای فروش وارد نمایید

  3.در انتها پس از تکمیل اطلاعات گزینه ” فروش ” را انتخاب نمایید.

  پس از انتخاب گزینه فروش، سفارش شما در قسمت سفارشات ثبت خواهد شد.

  از اخبار روز اطلاع داری؟
  از اخبار روز اطلاع داری؟

  آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

  بانک انگلستان: سرمایه گذاران خرد درکی از رمز ارز ندارند

  بانک انگلستان: سرمایه گذاران خرد درکی از رمز ارز ندارند

  انتقال نیم میلیارد ریپل از FTX توسط نهنگ‌ها

  انتقال نیم میلیارد ریپل از FTX توسط نهنگ‌ها

  376 میلیارد شیبا اینو در حساب نهنگ فعال

  376 میلیارد شیبا اینو در حساب نهنگ فعال

  مارکوس 95 درصد از ارزهای بازار را "آشغال" خطاب کرد!

  مارکوس 95 درصد از ارزهای بازار را “آشغال” خطاب کرد!

  جلسه‌ای پیرامون بیت کوین با حضور 44 کشور در ال سالوادور

  جلسه‌ای پیرامون بیت کوین با حضور 44 کشور در ال سالوادور

  خبر جدید: استیبل کوین DEI نیز پشتوانه‌ی خود را از دست داد

  خبر جدید: استیبل کوین DEI نیز پشتوانه‌ی خود را از دست داد

  2 دیدگاه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا