صرافی ارز دیجیتال

آموزش کامل ثبت نام و کار با صرافی بیترکس Bittrex 😊

آموزش کامل ثبت نام و کار با صرافی بیترکس Bittrex ، همانطور که می دانید شما می توانید با کمک صرافی های ارز دیجیتال اقدام به خرید و فروش و همچنین تبادل رمز ارز ها کنید. احتمالا شما که در حال مطالعه این مقاله هستید، با نام صرافی های ارز دیجیتال آشنایید. در این مقاله قصد داریم تا درباره یکی از انواع صرافی های ارزدیجیتال با شما عزیزان گفتگو کنیم. امروز صرافی ها یکی از اصلی ترین پلتفرم ها برای ارز های دیجیتال هستند. برای اینکه بهترین بهره برداری را از ارز های دیجیتال داشته باشید بهتر است تا به صورت کامل با صرافی ها آشنا بشوید. در این مقاله همانطور که گفته شد قصد داریم تا صرافی ” Bittrex ” را که یکی از بهترین صرافی های ارزدیجیتال است ، به شما معرفی کنیم. اگر علاقه مند به کسب اطلاعات تخصصی و کامل از این صرافی را دارید، به شما پیشنهاد می کنیم که این مقاله را تا انتها دنبال کنید.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

صرافی یا Exchange چیست؟

صرافی یا Exchange چیست؟
صرافی یا Exchange چیست؟

به صورت کلی، شما می توانید در صرافی های دیجیتال اقدام به خرید و فروش و همچنین تبادلات رمز ارزهای خود کنید. این کار در صرافی های دیجیتال به راحتی قابل انجام است و شما نیز می توانید به راحتی و بدون ایجاد هر گونه مشکلی این کار را انجام دهید.

امروزه با گسترش ارز های دیجیتال، تعداد صرافی ها نیز بیشتر شده است اما استفاده از هر صرافی در این بحث درست نمی باشد. هنگامی که قصد خرید و فروش رمز ارز ها را گرفته اید باید در ابتدا قبل از اینکه بخواهید صرافی انتخاب کنید به چند نکته دقت کنید. توجه نمودن به این نکات می تواند روند خوبی را در خرید و فروش شما داشته باشد. در نهایت اگر علاقه دارید تا اطلاعات جامعی دراین باره به دست آورید این مقاله را از دست ندهید.

کوین کده

نکاتی که باید در هنگام انتخاب صرافی به ها دقت کنیم چیست؟

نکاتی که باید در هنگام انتخاب صرافی به ها دقت کنیم چیست؟
نکاتی که باید در هنگام انتخاب صرافی به ها دقت کنیم چیست؟

همیشه گفتیم زمانی که قصد انتخاب یک صرافی را دارید، ابتدا به چند نکته دقت کنید و با رعایت این نکات اقدام به انتخاب صرافی کنید. اگر به صورت دلخواه و بدون در نظر داشتن این نکات صرافی انتخاب کردید و ترید را آغاز کردید، تمامی عواقبی که پیش می آید بر عهده خودتان است. نکاتی که باید قبل از انتخاب صرافی به آن ها دقت کنید، عبارت اند از:

 1. امنیت:

امنیت یکی از مهم ترین مسائلی است که شما باید هنگام انتخاب صرافی به آن دقت کنید. مسئله امنیت مسئله ای بسیار مهم است نه تنها در بحث انتخاب صرافی بلکه در تمامی موارد باید آن را رعایت کنیم و در نظر بگیریم تا مشکلی برایمان پیش نیاید. زمانی که صرافی مورد نظر ما امنیت نداشته باشد، یعنی سرمایه ما و کار ما در آن صرافی امن نمی باشد و نمی توان به خوبی روی آن صرافی حساب کرد. ممکن از با حمله هکران این صرافی از بین برود و یا اینکه در نهایت خودتان موجب این شوید که سرمایه تان از بین رود. به هر حال باید به تمام نکات امنیتی دقت و توجه کنید.

 1. کارمزد:

زمانی که شما می خواهید انتقال انجام دهید و یا اینکه تصمیم به تبادل رمز ارز های خود گرفته اید و یا حتی تصمیم به انتقال پول خود از صرافی به کیف پول گرفته اید، باید کارمزد پرداخت کنید. پیشنهاد ما این است که صرافی را انتخاب کنید که پرداخت کارمزد کم تری را نسبت به دیگر صرافی ها دارد. اگر زیاد انتقال می دهید، به این گزینه توجه کنید.

نکته:

در مواقعی همانند خرید و فروش ارز های دیجیتال، مبلغی که به عنوان کارمزد پرداخت می کنید بسیار ناچیز است پس زیاد به این موضوع نیاز نیست توجه کنید.

 1. رابط کاربری:

هنگامی که رابط کاربری یک صرافی مناسب و کاربر پسند باشد دیگر به فکر اینکه چگونه می توانید با آن کار کنید نباشید. اگر فردی مبتدی هستید، باید صرافی انتخاب کنید که کار با آن راحت است. پس این نکته فراموشتان نشود که ممکن است همین مورد برایتان باعث ایجاد مشکل شود.

 1. اعتبار:

زمانی که یک صرافی معتبر انتخاب می کنید، دیگر خیالتان از سرمایه گذاری در آن راحت باشد. زیرا این صرافی معتبر است و دیگر جای شک و تردید ندارد. البته لازم به ذکر است که اعتبار داشتن یک صرافی به این معنی نیست که صرافی هک نشود و یا مورد هجوم حمله هکران قرار نگیرد بلکه این اتفاق نیز ممکن است پیش بیاید. به صورت کلی همیشه و در همه حال حواستان به صرافی انتخابی باشد.

تا به این قسمت به صورت کامل با صرافی آشنا شدید و حال نوبت به آن رسیده است که به سراغ صرافی Bitrex برویم. همراه ما باشید.


معرفی صرافی بیترکس Bittrex

معرفی صرافی بیترکس Bittrex
معرفی صرافی بیترکس Bittrex

صرافی بیترکس Bitrex یکی از صرافی های ارز دیجیتال می باشد که شما می توانید در آن به خرید و فروش و همچنین تبادلات رمز ارز ها بپردازید. برای اینکه این کار را بتوانید به راحتی انجام دهید ابتدا نیاز است کمی آموزش ببینید و سپس اقدام به انجام این کار کنید.

در این صرافی شما می توانید با استفاده از هر کوینی اقدام به خرید ارز دیگر کنید و همچنین می توانید کوین های خود را به ارز دیجیتال مورد نظرتان تبدیل کنید. تنها باید به یک نکته توجه داشته باشید که شما می توانید اقدام به خرید و فروش رمز ارز هایی کنید که این صرافی از آن ها پشتیبانی می کند. صرافی بیترکس Bitrex از حدود 443 ارز دیجیتال یا کوین پشتیبانی می کنند که 10 ارز برتر نیز همانند: بیت کوین، اتریوم، ریپل و… در این لیست وجود دارد.

یکی از نکاتی که پیش تر برایتان آوردیم، این بود که صرافی مورد نظر شما کارمزد کمی داشته باشد. دقیقا این صرافی، کارمزد کمی برای انتقالات از شما دریافت می کند. مبلغ کارمزد این صرافی برابر با 0.25 درصد می باشد.

متاسفانه چندی پیش صرافی بیترکس Bitrex ای پی کاربران ایرانی را مسدود و همچنین حساب آن ها را بلوکه کرد. این موضوع نیز تنها به دلیل شدت تحریم های کشور آمریکا اتفاق افتاد. در حال حاضر کاربران ایرانی برای ورود به این صرافی از ” VPN ” یا ” VPS ” استفاده می کنند.

در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر با صرافی بیترکس Bitrex آشنا شوید.


بررسی تاریخچه و بنیانگذاران صرافی بیترکس Bittrex

بررسی تاریخچه و بنیانگذاران صرافی بیترکس Bittrex
بررسی تاریخچه و بنیانگذاران صرافی بیترکس Bittrex

صرافی بیترکس یک صرافی ارز دیجیتال در ایالات متحده است. این صرافی توسط Bill Shihara ،Richie Lai و Rami Kawach که مهندسان سابق امنیت سایبری مایکروسافت، آمازون و بلک بری بودند، تاسیس شد و در فوریه 2014 راه اندازی شد.

این صرافی به سرعت تبدیل به یکی از مشهورترین صرافی ها در حوزه ارزهای دیجیتال شد. در سال 2019 صرافی بیترکس موتور معاملاتی خود را به روز کرد تا پلتفرم را سریعتر و مقیاس پذیرتر کرده و ویژگی های ان را ارتقا بخشد. صرافی بیترکس در حال حاضر دو بستر جداگانه دارد که شعبه جدیدی از صرافی خود را با نام Bittrex Global راه اندازی کرد.


امنیت در صرافی بیترکس Bittrex

امنیت در صرافی بیترکس Bittrex
امنیت در صرافی بیترکس Bittrex

خوشبختانه امنیت در این صرافی در سطح بالایی می باشد و همچنین صرافی بیترکس Bitrex یک صرافی معتبر به حساب می آید و شما می توانید با خیال راحت در آن به خرید و فروش بپردازید.

این صرافی از ویژگی تایید هویت دو عاملی پشتیبانی می کند. تایید هویت دو عاملی به شما کمک می کند تا امنیت حسابتان کمی بالاتر روند تا از ورود هکران جلوگیری شود. البته لازم به ذکر است هر چقدر که امنیت یک صرافی بالا باشد و شما نیز تایید دو مرحله ای را فعال کرده باشید اما اگر حواستان نباشد هکر ها می توانند به صورت های مختلف از شما اطلاعات را دریافت کنند. یعنی از اطلاعات دریافتی توسط خودتان هک می شوید.

دفتر مرکزی صرافی بیترکس Bitrex در کشور آمریکا شهر سیاتل قرار دارد. به همین علت باید از تمامی قوانین این کشوری پیروی کند. یکی از قوانین کشور آمریکا موضوع تحریم ایران بود. از دیگر قوانین کشور آمریکا می توان به:

 1. مباره با پولشویی
 2. شناخت مشتری
 3. جلوگیری از کلاهبرداری
 4. جلوگیری از وقوع جرائم مالی
 5. و…

این صرافی همچنان در حال توسعه است و تیم توسعه دهنده آن نیز در تلاش است بتواند هم امنیت را بالا ببرد و هم اینکه بتواند به صورت کلی آن را توسعه دهد.


میزان کارمزد صرافی بیترکس Bittrex

میزان کارمزد صرافی بیترکس Bittrex
میزان کارمزد صرافی بیترکس Bittrex

اکثر صرافی های ارز دیجیتال دو نوع مختلف از کارمزد معاملات دریافت می کنند: کارمزدهای Taker و کارمزدهای Maker. Taker شخصی است که سفارش موجود را از Order book می گیرد. از سوی دیگر، Maker شخصی است که که سفارش را ایجاد می کند. صرافی بیترکس 0.75% کارمزد را برای Maker و Taker دریافت می کند.


مزایا و معایب صرافی بیترکس Bittrex

مزایا و معایب صرافی بیترکس Bittrex
مزایا و معایب صرافی بیترکس Bittrex

هر صرافی که وجود دارد، یک سری مزایا و یک سری معایب دارد. در این قسمت قصد داریم تا با شما درباره مزایا و معایب این صرافی گفتگو کنیم. مزایا و معایب صرافی بیترکس Bitrex عبارت اند از:

مزایا:

 1. کارمزد کم ( 0.25 درصد )
 2. امنیت بالا ( تایید هویت دو عاملی )
 3. تنوع در وجود رمز ارز های مختلف

معایب:

 1. ندادن دسترسی به کاربر
 2. نداشتن پشتیبانی مناسب

چگونه باید در صرافی بیترکس Bittrex اقدام به خرید و فروش رمز ارز ها نمود؟

چگونه باید در صرافی بیترکس Bittrex اقدام به خرید و فروش رمز ارز ها نمود؟
چگونه باید در صرافی بیترکس Bittrex اقدام به خرید و فروش رمز ارز ها نمود؟

برای انجام این کار ابتدا باید در این صرافی ثبت نام و یک حساب کاربری ایجاد کنید. ایجاد حساب کاربری در این صرافی آسان است و شما می توانید به راحتی این کار را انجام دهید. پس از ایجاد حساب می توانید کار خود را با این صرافی آغاز کنید. شما می توانید به کمک این صرافی اقدام به:

 1. خرید و فروش ارز های دیجیتال
 2. دریافت و ارسال ارز های دیجیتال
 3. تبادل ارز های دیجیتال
بیشتر بخوانید:  آموزش صرافی FTX | آموزش ثبت نام و ترید در صرافی FTX

در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا به صورت کامل با نحوه ایجاد اکانت، خرید و فروش ارز های دیجیتال، دریافت و ارسال و همچنین تبادل ارز های دیجیتال آشنا شوید اما قبل از اینکه بخواهیم این موارد را برایتان ارائه دهیم لازم است به نکته توجه کنید.


نکته اول:

پس از اینکه حساب کاربریتان ایجاد شد، حتما تایید دو مرحله ی خود را فعال کنید تا خیالتان از برقراری امنیت راحت باشد. با فعال نمودن ویژگی تایید هویت دو عاملی دیگر نگران اینکه حسابتان توسط هکر ها هک می شود نباشید.


نکته دوم:

به دلیل تحریم کشور آمریکا ای پی کاربران ایرانی توسط این صرافی بسته شده است. برای اینکه بتوانید در این صرافی حساب کاربری ایجاد کنید و یا کار های خود را انجام دهید همانطور که گفتیم باید از یک VPN یا VPS استفاده کنید. پس همیشه حواستان باشد و همیشه قبل از اینکه وارد حساب کاربری خود در این صرافی شوید، VPN و VPS خود را روشن و سپس اقدام به ورود کنید.


طریقه کار با صرافی بیترکس Bittrex

در این مرحله نیز به سراغ آموزش کار با این صرافی به صورت تصویری خواهیم رفت. در ادامه همراه ما باشید.

آموزش ساخت حساب کاربری در صرافی بیترکس Bittrex

ایجاد حساب کاربری در این صرافی بسیار ساده است و شما برای انجام این کار تنها نیاز به یک ایمیل دارید. لازم به ذکر است که بر خلاف دیگر صرافی ها این صرافی از شما اطلاعاتی مبنی بر محل سکونت و استان سکونت در خواست می کند. شما می توانید درصورت صلاح دید آدرس فیک به صرافی بدهید. شاید در آینده برایتان مشکل ایجاد شود اما اگر قرار نیست به صورت دائم با صرافی ” بیترکس Bittrex ” کار کنید، بهتر است این کار را انجام دهید. اگر در هنگام ثبت نام با مشکل رو به رو شدید، می توانید در ادامه به صورت تصویری با مراحل آشنا شوید. برای ثبت نام ابتدا باید:

 1. در ابتدا باید به سایت صرافی ” بیترکس Bittrex ” به آدرس ”  http://www.bittrex.com ” مراجعه کنید.
 2. پس از اینکه وارد صفحه اصلی سایت شدید، سمت راست بر روی گزینه ” Signup ” کلیک کنید.
 3. پس از کلیک بر روی گزینه ” Signup ” در صفحه جدید باید اطلاعاتی از قبیل ایمیل و رمز عبور را وارد کنید.
 4. در قسمت اول باید مشخص کنید که قصد دارید تا یک حساب شخصی برای ترید و یا خرید و فروش ایجاد کنید یا یک حساب تجاری. اطلاعاتی که صرافی ” بیترکس Bittrex ” از شما درخواست می کند متفاوت است. در این قسمت ما یک حساب شخصی را انتخاب کرده ایم. پس درباره اطلاعاتی که از ما درخواست می کند توضیح خواهیم داد. پس از اینکه در قسمت اول نوع حسابتان را مشخص کردید، هماطنور که گفتیم در قسمت دوم باید یک ایمیل معتبر وارد کنید. پس از وارد نمودن ایمیل یک رمز عبور قوی که شامل اعداد و حروف باشد را تایپ کنید. در انتها پس از وارد نمودن اطلاعات بر روی گزینه ” Create Account ” کلیک کنید تا به مرحله بعد بروید.
  bittrex exchange
  create an account ثبت نام در بیترکس
 5. حال در این قسمت باید به ایمیلتان مراجعه کنید و پیامی که از سوی صرافی بیترکس Bittrex آمده است را تایید کنید. پس از کلیک بر روی تاییدیه به صفحه جدید منتقل خواهید شد. در صفحه جدید باید بر روی گزینه ” Accept Terms ” کلیک کنید تا قوانین این صرافی را قبول کنید. کلیک بر روی این گزینه یعنی شما تمامی قوانین را رعایت می کنید.
  bittrex exchange
  create account ثبت نام در بیترکس
 6. در صفحه جدید شما باید اطلاعاتی مبنی بر آدرس خود را در فیلد ها مشخص شده وارد کنید. همانطور که گفتیم شما می توانید از آدرس های فیک برای انجام این کار استفاده کنید. اما به این موضوع توجه داشته باشید که ممکن است این موضوع برایتان دردسر ساز شود. در تصویر ذیل می توانید به صورت واضح مشاهده کنید که در فیلد های درخواستی چه چیز هایی را می توانید پر کنید.
  bittrex exchange
  create account ثبت نام در بیترکس
 7. پس از انجام این مراحل، ثبت نام شما با موفقیت به پایان رسیده است و حال می توانید به راحتی از این صرافی استفاده کنید و به ترید خود نیز ادامه بدهید. در ادامه همراه ما باشید تا نحوه انجام خرید و فروش در این صرافی را به صورت کامل بیاموزید.

آموزش نحوه خرید و فروش در صرافی بیترکس Bittrex

برای اینکه بتوانید در صرافی های ارز دیجیتال خرید و فروش کنید باید از قسمت ” Sell ” یا ” Buy ” اقدام کنید. انجام این کار در این صرافی کمی متفاوت است و ما نیز در این مقاله انجام این کار را به ساده ترین صورت آموزش خواهیم داد.

طریقه خرید ارز دیجیتال در صرافی بیترکس Bittrex

همانطور که گفتیم خرید رمز ارز ها در این صرافی کمی پیچیده است اما اگر این مقاله را دنبال کنید این پیچیدگی برای شما ساده خواهد شد. همراه ما باشید.

 1. ابتدا بر روی تب ” Market ” که در سمت چپ قرار دارد کلیک کنید.
 2. حال باید رمز ارز که قصد خرید آن را دارید را انتخاب کنید. به عنوان مثال اگر می خواهید بیت کوین Bitcoin خریداری کنید باید این کار را با یک ارز دیگر خریداری کنید. اگر این کار را می خواهید با تتر انجام دهید باید در سر برگ Tether گزینه USD-BTC را انتخاب کنید. ( همانند تصویر ذیل )
  bittrex exchange
  buy & cell in bittrex
 3. پس از کلیک بر روی این گزینه، وارد صفحه خرید و فروش می شوید. حال برای اینکه بتوانید خرید خود را انجام دهید باید در سمت چپ بر روی تب ” Buy ” کلیک کنید. پس از انتخاب مقدار مورد نظر و نوع خریدتان بر روی ” Buy ” ضربه بزنید تا خریدتان نهایی شود.
  bittrex exchange
  buy & cell in bittrex

طریقه فروش ارز دیجیتال در صرافی بیترکس Bittrex

bittrex exchange
buy & cell in bittrex

برای فروش ارز های دیجیتال همانند مراحل خرید باید پیش بروید یعنی ابتدا بر روی گزینه ” Market ” کلیک کنید و سپس طبق نظرتان اینکه می خواهید چه ارزی را بفروشید انتخاب کنید.

bittrex exchange
buy & cell in bittrex

پس از انتخاب نوع ارزتان در همان صفحه بر روی تب ” Sell ” ضربه بزنید. پس از ضربه بر روی این گزینه مقادیر مورد نظرتان را پر کنید و سپس برای نهایی شدن خرید بر روی گزینه ” Sell ” ضربه بزنید تا فروشتان نهایی شود. ( همانند تصویر ذیل )


دریافت و ارسال ارز دیجیتال در صرافی بیترکس Bittrex

برای اینکه در اولین بار بخواهید حساب صرافی تان را شارژ کنید در ابتدا باید به حساب صرافی خود مقداری دلار و یا همان تتر انتقال دهید. برای انجام این کار باید از Deposit و Withdraw استفاده کنید. در این قسمت نیز همراه ما باشید تا به صورت کامل با این دو ویژگی آشنا شوید.

آموزش ارسال (Withdraw ) رمز ارز از صرافی بیترکس Bittrex به کیف پول و یا صرافی دیگر

ارسال و دریافت در صرافی بیترکس Bittrex آسان است و پیچیدگی خاصی ندارد. در صورتی که خودتان موفق به انجام این کار نشدید، می توانید طبق آموزشی که در این قسمت در اختیارتان قرار میدهیم، پیش بروید. برای انجام این کار ابتدا:

 1. از بین گزینه های موجود در صفحه که در قسمت بالایی قرار دارد، بر روی گزینه ” Holdigs ” کلیک کنید.
 2. حال با صفحه ای رو به رو می شوید که نام تمامی رمز ارز ها را برایتان نوشته است. بر روی ارزی که قصد ارسال آن را دارید کلیک کنید و در انتها نیز بر روی ” Withdraw ” ضربه بزنید.
 3. با ضربه بر روی این گزینه صفحه ای برای شما باز می شود و از شما در خواست وارد نمودن آدرس و مقداری که قصد ارسال آن را دارید می کند. حال اطلاعات خواسته شده را وارد کنید و در انتها نیز ” Withdraw ” کلیک کنید تا ارسال انجام شود.
  bittrex exchange
  withdrawal in bittrex

آموزش دریافت (  Deposit  ) رمز ارز از صرافی بیترکس Bittrex به کیف پول و یا صرافی دیگر

برای اینکه بتوانید رمز ارز دریافت کنید و کیف پول صرافی خود را شارژ کنید باید در ابتدا همانند مراحل ارسال پیش بروید اما در نهاییت پس از انتخاب نمودن ارز دیجیتال مورد نظر باید ” Deposit  ” را لمس کنید. حال باید آدرس تان را بردارید و برای فرد مقابل ارسال کنید و در نهایت منتظر باشید تا ارسال شود.

bittrex exchange
deposit in bittrex

ممنون از اینکه تا پایان ” آموزش کامل ثبت نام و کار با صرافی بیترکس Bittrex ” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید:

از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

افت شیبا به جایگاه پایین‌تر از دای

افت شیبا به جایگاه پایین‌تر از دای

شیف از حفظ قیمت بیت کوین غافلگیر شده است

شیف از حفظ قیمت بیت کوین غافلگیر شده است

تمام سرمایه‌ی دلفی دیجیتال در لونا از بین رفت

تمام سرمایه‌ی دلفی دیجیتال در لونا از بین رفت

جریمه‌ی 78 میلیون دلاری ترافرم لبز توسط کره جنوبی

جریمه‌ی 78 میلیون دلاری ترافرم لبز توسط کره جنوبی

بر اساس رای گیری رسمی، ترا احیا خواهد شد

بر اساس رای گیری رسمی، ترا احیا خواهد شد

چین به جایگاه خود در استخراج بیت کوین بازگشت

چین به جایگاه خود در استخراج بیت کوین بازگشت

نوشته های مشابه

40 دیدگاه

 1. سلام وقت بخیر
  بنده تمای مراحلی که شما فرموده بودید جهت ساخت اکانت در صرافی بیترکس رو انجام دادم ولی در مرحله تایید هویت به جایی رسید که باید عکس پاسپورت و مشخصات هویتی و ملیت رو مشخص کنیم . هر کاری کردم تا بتونم از این مرحله رد بشم متاسفانه نمیشه .
  لطفا راهنمایی بفرمایید .

  1. سلام . بله بیترکس احراز هویت مس خواهد . اما برای ایرانی ها امکان احراز هویت نمی باشد . از صرافی هایی استفاده نمایید که نیاز به احراز هویت ندارد و شما می توانید بدون احراز هویت در آنها ترید نمایید . البته حتما در انتخاب صرافی دقت لازم را به عمل آورید

 2. سلام اینکه جدیدا حسابها بلوکه شده وامکان انتقال نیست این مشکل کی حل خواهد شد ممنون

 3. سلام من هر کاری می کنم برام ایمیل نمی اد که تایید کنم در همون مرحله اول ساخت اکانت چه بلیست بکنم‌

 4. وقتی می خوام ارزمو بفروشم پیام زیر رو میاره لطفا راهنمایی کنید

  Sorry, you cannot sell this currency. Please contact customer support for further assistance if you think you should not be seeing this message.

  1. جوری میگید با پشتیبانی حرف بزنید انگار تلفن داره زنگ میزنم صحبت میکنم . خب یاد بدید چجوری با پشتیبانی در ارتباط باشم و چی بنویسم که withdraw رو فعال کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا