اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

نویسنده کتاب قو سیاه گفت NFTها از هم خواهند پاشید

نویسنده کتاب قو سیاه گفت NFTها از هم خواهند پاشید

به گزارش زوم ارز و بنا به توییت اخیر، نسیم طالب، نویسنده‌ی کتاب “قوی سیاه”، باور دارد که هیجان و جو پیرامون NFTها احتمالا به پایان خود نزدیک است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

این فرد لبنانی-آمریکایی متقاعد شده است که نرخ بهره‌ی بالاتر باعث ترکیدن حباب این هیجانات خواهد شد. انتظار می‌رود که سختگیرانه‌تر شدن قوانین پولی از سوی فدرال رزرو آمریکا باعث افزایش فشار روی دارایی‌های پر خطر شود.

طالب به این امر اشاره کرد که NFT اولین توییت  جک دورسی تقریبا تمام ارزش خود را از دست داده است.

کوین کده

ماه گذشته، سینا استاوی، کار آفرین رمز ارز، با صرف 2.9 میلیون دلار برای توییت 15 ساله‌ی “Just setting up my twtt” سروصدای گسترده‌ای به پا کرد. این توییت، به وسیله‌ی یک مزایده روی پلتفرم Valuables، که توسط Cent گردانده می‌شود، فروخته شد. پس از آن، دورسی اعلام کرد که وی عواید این فروش را به خیریه اهدا خواهد کرد.

مطابق گزارش U.today، اخیرا استاوی تصمیم به فروش NFT کمیاب خود گرفت. در ابتدا، این کار آفرین مبلغ چشم‌گیر 48 میلیون دلار برای کپی اختصاصی از اولین توییت دورسی درخواست کرد.

هرچند، اقدام برای فروش این NFT، تنها با فاصله‌ی کوتاهی از شروع این مزایده، به یک فاجعه تبدیل شد و استاوی به موضوع تمسخر در فضای مجازی تبدیل شد. پس از این ماجراها، این فرد مجبور به حذف برچسب قیمتی این NFT شد. در لحظه‌ی نگارش این خبر، بالاترین پیشنهاد تنها 18221 دلار ارزش دارد، که بدان معناست که این NFT بیش از 99 درصد از ارزش خود را از دست داده است.

بیشتر بخوانید:  ممنوعیت ارز های دیجیتال در ترکیه

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا