اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

مدیر عامل Blackrock بیت کوین را یک دارایی آزمایش نشده می خواند.

salamcrypto

لری فینک گفت که مجذوب هیاهوی رسانه ای پیرامون بیت کوین شده است اما نگرانی در مورد نوسانات و اندازه بازار دارایی رمزنگاری را ابراز کرد.

فقط یک هفته پس از به نظر رسیدن مدیر دارایی Blackrock که برای سرمایه گذاری در معاملات آتی بیت کوین آماده می شود ، مدیر عامل شرکت لری فینک پیام های متفاوتی در رمزنگاری ارائه می دهد.

روز چهارشنبه ، فینک در مصاحبه ای با بلومبرگ از بیت کوین به عنوان یک دارایی بی ثبات در “یک بازار بسیار کوچک” یاد کرد. با توجه به اینکه گروه دارایی در مقایسه با سایر دسته های دارایی بسیار کوچک است، سخنان مدیر عامل شرکت با شیفتگی در مورد پوشش رسانه ای بیت کوین ادامه یافت.

فینک گفت: “بیت کوین می تواند ذخیره ثروت دیگری باشد ، اما در حال حاضر هنوز آزمایش نشده است.” این دارایی نوسانات بزرگی دارد و 5-6 درصد افزایش می یابد و سرمایه های اندک آن را حرکت می دهد.

او اضافه کرد:

“هنوز در مورد ماندگاری طولانی مدت آن اثبات نشده است. شکلی از ارز دیجیتالی در آینده نقش بیشتری را بازی می کند و ممکن است بیت کوین یا چیز دیگری باشد که توسعه یافته است. “

سایر مدیران در Blackrock سخنان ظاهراً سرسخت تری داشته اند. در نوامبر سال 2020 ، ریک ریدر ، مدیر ارشد سرمایه گذاری Blackrock گفت “بیت کوین اینجاست تا بماند” و دارایی رمزنگاری شده “احتمالاً تا حد زیادی جای طلا را خواهد گرفت”.

بیشتر بخوانید:  توییت جدید ایلان ماسک 😥

BlackRock از طریق سهام مالکیت خود در شرکت هوش تجاری MicroStrategy به طور غیر مستقیم در معرض بیت کوین قرار گرفته است. این شرکت ، سرمایه گذاری اولیه 425 میلیون دلار در دارایی رمزنگاری در تابستان 2020 انجام داده و از آن زمان هزاران بیت کوین دیگر به دارایی های خود اضافه کرده است.

با این حال ، Blackrock ممکن است در حال بررسی احتمال دخالت بیشتر مستقیم در فضای رمزنگاری باشد. چهارشنبه گذشته ، یک جفت پرونده نامه برای دو وجه Blackrock در وب سایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ظاهر شد. هر دو به طور بالقوه از مشتقات بیت کوین و سایر دارایی ها به عنوان بخشی از برنامه سرمایه گذاری خود اشاره کردند ، اما هیچ یک از آنها در مورد ورود شرکت سرمایه گذاری به بازار آتی بیت کوین اشاره نکرده است.

منبع : cointelegraph.com

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا