زوم ارز پدیا

آموزش نرم افزار مدیریت سبد ارز دیجیتال Blockfolio

نرم افزار مدیریت سبد ارز دیجیتال ؛ ” BlockFolio ” نام نرم افزاری است که شما می توانید با استفاده از آن دارایی های ارز دیجیتالتان را کنترل کنید. این نرم افزار رابط کاربری بسیار آسانی دارد به همین علت کار با آن بسیار راحت است. در کنار اینکه می توانید دارایی های خودتان را با کمک این نرم افزار مدیریت کنید، می توانید عملیات خرید و فروش را نیز انجام دهید. این برنامه به شما امکان این را می دهد تا بتوانید سود و ضرر خود را ببینید و با کمک نرم افزار آن ها را محاسبه کنید. یکی دیگر از امکانات مناسب این نرم افزار این است که قیمت لحظه تمام ارز های دیجیتال را می توانید در صرافی ها مختلف مشاهده کنید. به عنوان مثال شما می توانید با انتخاب صرافی بایننس ، قیمت لحظه ارز های دیجیتال این صرافی را مشاهده کنید.

سلام کریپتو

این نرم افزار به شما کمک می کند تا حد ضرر و خود را مشخص کنید. به عنوان مثال شما می توانید در قسمت ” Alert ” مشخص کنید، زمانی که قیمت بیت کوین به N قیمت رسید، به شما هشدار دهد تا اقدامات لازم را انجام دهید. این گزینه یکی از امکانات خوب و مناسب این نرم افزار است که کمک بسیاری به خیلی از تریدر ها کرده است.

این نرم افزار اخبار تازه تمامی ارز های دیجیتال و همچنین ارز هایی که شما دنبال می کنید را برایتان به صورت زنده ارسال می کند. در کل می توانید بهترین استفاده را از این نرم افزار داشته باشید. در ادامه همراه ما باشید تا با قسمت های مختلف این نرم افزار آشنا شویم. عناوین مطلب نرم افزار مدیریت سبد ارز دیجیتال به شرح ذیل می باشد:


دانلود نرم افزار BlockFolio برای سیستم عامل اندروید ( adnroid ) و ای او اس ( ios )

نرم افزار مدیریت سبد ارز دیجیتال ؛ قبل از اینکه بخواهیم آموزش کار با این نرم افزار را شروع، ابتدا باید آن را در گوشی موبایلمان نصب کنیم. به همین جهت کاربران عزیزی که از گوشی های موبایل با سیستم عامل ” اندروید ” Android ” استفاده می کنند می توانند این نرم افزار را از ” Play Store ” یا ” فروشگاه گوگل پلی ” دانلود کنند.

کاربران عزیزی که از گوشی های موبایل با سیستم عامل ” ای او اس ” IOS ” استفاده می کنند نیز باید این نرم افزار را از ” App Store ” مخصوص کمپانی آیفون دانلود کنند.

صرافی ایرانی کارت

اگر موفق به دانلود این نرم افزار نشدید، می توانید با کلیک بر روی دکمه های ذیل، به صورت مستقیم اقدام به دانلود نمائید.

دانلود نرم افزار BlockFolio برای سیستم عامل ای او اس IOS

 

 

دانلود نرم افزار BlockFolio برای سیستم عامل اندروید Android

 

 


آموزش استفاده از نرم افزار BlockFolio

پس از نصب نرم افزار، بر روی آیکون آن لمس کنید تا برنامه اجرا شود. پس از ورود صفحه ” اصلی ” و یا ” Home ” نرم افزار بارگذاری می شود. در صفحه اصلی این نرم افزار به صورت پیشفرض چندین ارز دیجیتال نمایش داده شده است. شما می توانید همانطور که گفتیم قیمت لحظه ای آن ها را در همین قسمت مشاهده کنید. شاید برای شما این سوال پیش بیاید که چند عدد قرمز رنگ سمت قیمت رمز ارز ها چیست؟

این اعداد نشان دهنده میزان ریزش و یا افت قیمت ارز ها در همان لحظه است. به عنوان مثال ارز دیجیتال بیت کوین در آن لحظه ” 182.10- ” افت قیمت داشته است. اگر هم اکنون نرم افزار در گوشی موبایل شما نصب نیست می توانید تمامی این موارد را در تصویر ذیل مشاهده کنید.

نرم افزار مدیریت سبد ارز دیجیتال - عکس اولهمانطور که گفتیم، چندین ارز دیجیتال به صورت پیشفرض به محض ورود شما نمایش داده می شود. شاید شما قصد استفاده از یک ارز را داشته باشید که در این لیست پیشفرض وجود نداشته باشید. به راحتی می توانید ارز دیجیتال مد نظرتان را اضافه کنید. برای انجام این کار تنها کافیست ابتدا همانند تصویر ذیل بر روی ” + ” لمس کنید.

نرم افزار مدیریت سبد ارز دیجیتال - عکس دومپس از کلیک بر روی ” + ” در تصویر قبلی، حال لیستی از ارز های دیجیتال برایتان بارگذاری می شود. می توانید در این قسمت بر روی هر ارزی که می خواهید کلیک کنید تا برایتان در لیست اصلی کوین ها نمایش دهد. در این لیست ” 8000 ” کوین قرار دارد. می توانید با کمک فیلد جستجو اقدام به پیدا نمودن ارز دیجیتال مورد نظر کنید. ( همانند تصویر ذیل )

نرم افزار مدیریت سبد ارز دیجیتال - عکس سومدر قسمت بعدی ما ارز دیجیتال ” Bainans Coin ” را انتخاب کردیم، با یک بار لمس بر روی ارز مورد نظر و سپس با انتخاب گزینه ” Yes ” می توانید این ارز را به لیست اضافه کنید. پس از اضافه نمودن به لیست، به صفحه اصلی برگردید.


خرید و فروش رمز ارز ها در نرم افزار ( Blockfolio )

در این قسمت بر روی گزینه ” Add ” ارز دیجیتال مد نظرتان لمس کنید.  با لمس بر روی این گزینه صفحه جدیدی با نام ” Add Transaction ” بارگذاری می شود. در این صفحه ما می توانید ارز های دیحیتال خود را بفروشید و یا بخرید. همانطور که می دانید اگر صفحه شما بر روی تب ” Buy ” فعال باشد می توانید رمز ارز ” BNB ” بخرید و یا اگر تب ” Sell ” فعال باشد می توانید رمز ارز ” BNB ” خود را بفروشید. در فیلد ” Exchange ” می توانید نوع صرافی خود را مشخص کنید. ما بر روی این قسمت لمس میکنیم. ( همانند تصویر ذیل )

نرم افزار مدیریت سبد ارز دیجیتال - عکس چهارمپس از لمس بر روی این گزینه، برای شما لیستی از صرافی ها موجود بارگذاری می شود. می توانید یکی از صرافی ها را انتخاب کنید و عملیات خرید فروش خود را در آن صرافی دنبال کنید. ( همانند تصویر ذیل )

نرم افزار مدیریت سبد ارز دیجیتال - عکس پنجمبر روی گزینه ” Back ” و یا ” برگشت ” کلیک کنید تا به عقب برگردید، حال یک بار بر روی ارز دیجیتال مدنظرتان کلیک کنید تا وارد صفحه جدیدی از این نرم افزار شوید.

ما در این قسمت نیز بر روی رمز ارز ” BNB ” لمس کرده ایم، پس از لمس شما با صفحه ای همانند صفحه ذیل رو به رو می شوید. در این قسمت می توانید با توجه به نمودار قیمت این ارز را در روزها، هفته ها، ماه ها و سال های مختلف مشاهده کنید. شما می توانید این نمودار را از حالت ” Candlestick ” به ” Line ” در صورت تمایل می توانید تغییر دهید. برای تغییر هر حالت می توانید همانند تصویر ذیل، بر روی گزینه ای که اشاره شده است کلیک کنید.

نرم افزار مدیریت سبد ارز دیجیتال - عکس ششمشما می توانید در تصویر ذیل نمودار قیمت ارز دیجیتال ” BNB ” را در حالت ” Line ” مشاهده کنید.

نرم افزار مدیریت سبد ارز دیجیتال - عکس هفتمما ترجیح می دهیم که نمودار را در حالت ” Candlestick ” در جهت بررسی قرار دهیم. حال همانطور که گفتیم می توانید با لمس بر روی هر دوره نمودار ارز مد نظرتان را در همان دوره مشاهده کنید. ( همانند تصویر ذیل )

بررسی نموداراگر به قسمت انتهایی نرم افزار نگاه کنید، چند تب با نام های ” Home ” و ” Signal ” و ” News ” و ” Markets ” مشاهده می کنید. تب ” Home ” همان صفحه اصلی می باشد که در ابتدا با آن آشنا شدیم. در این قسمت می خواهیم با تب ” Signal ” آشنا شویم. با لمس نمودن بر روی این تب می تواینم اخبار بروز ارز هایی که در لیست ما قرار دارند را مشاهده کنیم. در تصویر ذیل می توانید تب ” Signal ” را مشاهده کنید.

بیشتر بخوانید:  مستر نود چیست؟ | آشنایی با روش کار Masternode

سیگنال - نرم افزار مدیریت سبد ارز دیجیتالدر این قسمت می خواهیم به تب ” Markets ” برویم. پس بر روی این تب لمس می کنیم. شما می توانید در این تب اطلاعاتی همچون قیمت لحظه ارز های دیجیتال، حجم معاملات تمامی ارز ها را مشاهده کنید. اگر به قسمت بالای صفحه توجه کنید در سه ردیف چندین اطلاعاتی دیگر نیز به صورت کلی در اختیار شما قرار داده است به عنوان مثال می توانید در قسمت ” 24HR Volume ” حجم بازار را به صورت کلی در 24 ساعت گذشته مشاهده کنید. در تصویر ذیل نیز می توانید شاهد این تب باشید.

24HR - نرم افزار مدیریت سبد ارز دیجیتالآخرین تب که در این قسمت موجود است، تب ” News ” و یا همان ” اخبار است. همانطور که از اسم این تب مشخص است در این تب اخبار تمام ارز های دیجیتال از منابع مختلف قرار می گیرد. شما می توانید در صورت تمایل آن ها را مطالعه کنید.

اخبار شبکه های اجتماعیدر این قسمت از مقاله به بخش دیگری از این نرم افزار می خواهیم اشاره کنیم. در این بخش شما می توانید عملیات مهمی را انجام دهید، پس به شما پیشنهاد می کنیم که ادامه مقاله را از دست ندهید.

شما با کلیک بر روی هر ارز، می توانید وارد اطلاعات آن ارز شوید. در چند قسمت قبل با این مورد آشنا شده بودیم اما در این قسمت می خواهیم جزئی تر به این بخش نگاه کنیم.

پس از لمس بر روی ارز دیجیتال مد نظر، صفحه ای همانند تصویر ذیل برایتان بارگذاری می شود. این صفحه همان صفحه اصلی است که اگر به تب های بالای صفحه نگاه کنید نام این تب ” Details ” می باشد.

توضیحات - نرم افزار مدیریت سبد ارز دیجیتال


محاسبه سود و ضرر در نرم افزار ( Blockfolio )

در تب ” Profit/Loss ” می توانید میزان سود و ضرر ارز هایی که فروخته و یا خریداری شده است را مشاهده کنید. در صورتی ارز خرید و فروش کرده باشید دیگر این قسمت خالی نمی باشد و عملیات مربوط به آن خرید فروش در این بخش ذخیره می شود. ما نیز به دلیل خرید و فروش نداشتن در این قسمت فیلدی برای نمایش نداریم. برای ایجاد یک عملیات خرید و فروش شما می توانید بر روی گزینه ” Add Transaction ” لمس کنید. ( همانند تصویر ذیل )

profitتب بعدی نیز همان صفحه عملیات خرید و فروش و یا ترید می باشد. در این صفحه نیز می توانید یک Transaction ایجاد کنید. می توانید برای ایجاد همانند قسمت قبل بر روی گزینه ” Add Transaction ” ضربه بزنید. ( همانند تصویر ذیل )

transactions

در تب ” Alerts ” می توانید برای خود یک هشدار تعیین کنید. برای اینکه بدانید این بخش به چه شکل عمل می کند ابتدا بر روی گزینه ” Add Alert ” لمس کنید و سپس به قسمت بعدی این مقاله دقت کنید. ( همانند تصویر ذیل )

alertsپس از کلیک بر روی ” Add Alert ” با صفحه ای همانند صفحه ذیل رو به رو می شوید. در این بخش ابتدا صرافی مد نظر خود را مشخص می کنید. پس از انتخاب صرافی نوع کوین را باید انتخاب کنید. پس از انجام تمامی این مراحل به سراغ تعیین حد خود می روید. در بخش ” One Time ” مقدار رقمی را مشخص کنید. با مشخص نمودن این مقدار از رقم، زمانی که ارز دیجیتال مشخص شده نزدیک به آن حد تعیین شده برسد، این نرم افزار به شما با صدای از قبل مشخص شده هشدار می دهد و شما نیز می توانید در اسرع وقت اقدام به تصمیم گیری نمائید. این مورد نیز خیلی می توانید به بعضی از تریدر ها کمک کند.

target priceدر این قسمت با معرفی تب های مهم، کار ما با این بخش پایان یافت، حال دوباره به صفحه اصلی باز می گردیم. شاید برای شما این سوال پیش بیاید که قسمت ” Main Portfolio ” دقیقا چه کاری انجام میدهد؟

این قسمت تمامی دارایی های ارز دیجیتال شما را به دلار محاسبه می کند و در آن قسمت نمایش می دهد. ما نیز به علت نداشتن هیچ ارز دیجیتالی این رقم برای ما ” 0 ” است. ( همانند تصویر ذیل )

محاسبه به دلار - نرم افزار مدیریت سبد ارز دیجیتالدر قسمت بعدی به سراغ باقی بخش ها می رویم، به همین جهت همانند تصویر ذیل بر روی سه نقطه موجود که در سمت راست صفحه نمایش وجود دارد لمس کنید.

قسمت های بعدی برنامهپس از لمس گزینه سه نقطه پنجره جدیدی از سمت راست برای شما باز می شود. در این پنجره گزینه های مختلفی قرار دارد که شما می توانید در تصویر ذیل مشاهده کنید. گزینه ” Settings ” یا ” تنظیمات ” نیز در همین قسمت است. ( همانند تصویر ذیل )

تنظیمات اپلیکیشن - نرم افزار مدیریت سبد ارز دیجیتالدر این قسمت نیز یک گزینه مهم وجود دارد که قرار است در ین بخش از مقاله به معرفی آن بپردازیم. شما می توانید با لمس بر روی دکمه ” Hide Balances ” اطلاعات دلاری دارایی هایتان را از دید دیگران مخفی کنید. ( همانند تصویر ذیل )

بالانس


ایجاد یک ( Main Portfolio ) جدید در نرم افزار ( Blockfolio )

آخرین بخشی که قرار است در این مقاله به شما آموزش دهیم، ایجاد یک ” Main Portfolio ” جدید می باشد. به صفحه اصلی برگردید و انگشتتان را بر روی صفحه بگذارید. حال انگشتتان را به سمت چپ بکشید، میبینید که صفحه حرکت می کند. ( همانند تصویر ذیل )

پس از اینکه صفحه را به طور کامل به سمت چپ هدایت کردید، در وسط صفحه گزینه ای با نام ” Create New Portfolio ” مشاهده می کنید. اگر در نظر دارید که یک ” Main Portfolio ” دیگر ایجاد کنید، همین حالا بر روی این گزینه کلیک کنید. در غیر این صورت از این قسمت از مقاله بگذرید.

( همانند تصویر ذیل )

newportfolioپس از کلیک بر روی گزینه ” Create New Portfolio ” وارد صفحه جدیدی می شوید. در این صفحه ابتدا رنگ ” Main Portfolio ” خود را باید انتخاب کنید. پس از انتخاب رنگ حالا یک اسم برایش تایپ کنید. پس از تایپ اسن و یا نام باید مشخص کنید که بر روی چه واحد پولی می خواهید ایجاد کنید. پس از تنظیم نمودن تمامی فیلد ها، حال بر روی ” Create Portfolio ” لمس کنید تا ” Main Portfolio ” جدید شما ایجاد شود. ( همانند تصویر ذیل )

انتخاب رنگپس از لمس بر روی گزینه ” Create Portfolio ” بلافاصله به صفحه اصلی منتقل می شوید. حال می بینید که برایتان یک ” Main Portfolio ” با تنظیمات دلخواهتان ایجاد شده است. می توانید حال بر روی این قسمت فعالیت خود را ادامه دهید. ( همانند تصویر ذیل )

ادامه فعالیت در اپلیکیشناگر می خواهید دوباره برگردید به ” Main Portfolio ” قبلی خود تنها کافیست دوباره انگشتتان رابر روی صفحه بگذارید و انگشتتان را اینبار به سمت راست هدایت کنید. می بینید که به صفحه اصلی ” Main Portfolio ” بازگشتید. به همین راحتی می توانید یک ” Main Portfolio ” بسازید و به همین راحتی بین آن ها جا به جا شوید. ( همانند تصویر ذیل )

طریقه ساخت - نرم افزار مدیریت سبد ارز دیجیتال

” ممنون که تا پایان مطلب نرم افزار مدیریت سبد ارز دیجیتال با ما همراه بودید “

” نظرات خود را راجع به نرم افزار مدیریت سبد ارز دیجیتال برای ما به اشتراک بگذارید “


بیشتر بخوانید:

2 دیدگاه

  1. سلام و سپاس، عالی بود
    یه سوال دارم، نرم افزار رو دانلود کردم، دائم از روی صفحه گوشیم خارج میشه و پیام خالی بودن کردیت کارت رو میده، مشکل از چیه ؟
    سپاس

  2. سلام وقت بخیر
    متاسفانه علی الرغم فعال کردن کلیه مجوزهای ذخیره سازی ، این برنامه بر گوشی اندرویدی من که هانور 9x می باشد عملیات سیوینگ پورتفولیو را انجام نمی دهد ،چندین بار امتحان کردم چه با فیلتر شکن و چه بدون آن .ممنون میشم در این زمینه راهنمایی و راه کار ارائه فرمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا