اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

افزایش قیمت BNB و ثبت کندل های مثبت

به گزارش زوم ارز، چهارمین ارز دیجیتال برتر یعنی بایننس کوین (BNB) به تازگی از سطح قیمت 500 دلار فراتر رفته و نمودار آن چیزی را نشان می‌دهد که شاید منجر به افزایش قیمت کوتاه مدت آن شود.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

چندی پیش هم بایننس کوین توانست از سطح قیمت 500 دلار فراتر رفته و از آن عبور کند اما مدت زیادی آنجا نماند و کندل های سبز پیاپی که از اوایل امروز ظهور کردند این رمز ارز را با افزایش قیمت 8.42 درصدی به سطح قیمت 502 دلار برسانند.

این موضوع منجر به کم شدن فاصله این رمز ارز تا اوج قیمت آن شد و وقتی که بایننس کوین به سطح قیمت 502 دلار رسید فقط 30 درصد با اوج قیمت خود که در سطح قیمت 690 دلار ثبت کرده بود فاصله داشت.

کوین کده

به گزارش U.TODAY و به نقل از رسانه های مختلف، صرافی بایننس مدیر سابق صرافی

Singapore Exchange Ltd استقبال کرده و حالا ریچارد تنگ به عنوان مدیرعامل بایننس در سنگاپور استخدام شده است.

این امر در حالی رخ داده است که بایننس با قانونگذاران مختلف از جمله سنگاپور به مشکل خورده و در حال حاضر این پلتفرم هرکاری می‌کند تا با قانونگذاران به مشکل نخورده و از شر آنها راحت شود و به طور خاص آقای تنگ را استخدام کرد که وی قبلاً به عنوان مدیر ارشد کمیسیون بورس و اوراق بهادار سنگاپور فعالیت کرده است.

بیشتر بخوانید:  سرمایه گذاری شرکت‌ها در Bored Ape Yacht Club

اکنون وی بایننس را به رعایت مقررات در سنگاپور هدایت خواهد کرد و علاوه بر آن بایننس در هفته گذشته شروع به اجباری کردن احراز هویت Intermediate برای همه معامله گران و سرمایه گذاران جدید و قدیمی کرد.

در زمان نگارش این خبر بایننس کوین دچار مقداری اصلاح قیمت شده و هم اکنون در سطح قیمت 497 دلار قرار دارد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا