کیف پول ارز دیجیتال

بهترین کیف پول بنکور BNT

معرفی بهترین کیف پول های ارز دیجیتال بنکور BNT

بهترین کیف پول بنکور BNT، در میان رمز ارز های گوناگون در دنیای ارز های دیجیتال به احتمال زیاد نام آشنای رمز ارز بنکور به گوشتان خورده است و خواسته اید این رمز ارز را در معاملات خود وارد کنید اما اطلاعات کافی مانند اینکه چه کیف پول های از رمز ارز بنکور BNT پشتیبانی  می‌کننده نداشته اید اما اصلا نگران نباشید ما در این مقاله بعد از توضیح مختصری درباره ی رمز ارز بنکور به کیف پول های سخت افزاری و نرم افزاری پشتیبان کننده ی این رمز ارز می‌پردازیم.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

نکته: شما می‌توانید با کلیک روی این لینک مقاله ی ارز دیجیتال بنکور BNT را مطالعه کنید.

نکته: اگر شما سوالی درباره ی کیف پول های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال بنکور داشتید که تا پایان این مقاله به پاسخ سوالتان نرسیدید می‌توانید در انتهای مقاله در قسمت کامنت سوال خود را مطرح کنید ما تیم زوم ارز در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ می‌دهیم.

کوین کده

نیم نگاهی به ارز دیجیتال بنکور BNT

نیم نگاهی به ارز دیجیتال بنکور BNT
نیم نگاهی به ارز دیجیتال بنکور BNT

شبکه ی ارز دیجیتال بنکور در سال 2017 توسط Yudi Levi، Galia و Guy Benartzi تاسیس شد. علت نام گذاری این رمز ارز به افتخار John Maynard Keynes است که  76 سال برای توصیف یک واحد پول با این واژه روبرو شد و بنکور نام گذاری شد.

بنکور یک پروتکل بلاکچینی است که این امکان را به کاربران می‌دهد که به جای تبادل ارز های رمزنگاری شده به وسیله ی صرافی های ارز دیجیتال رمز ارز های خود را به صورت مستقیم و آنی تبدیل کنند.

ارز دیجیتال بنکور BNT توکن شبکه ی Bancor است که مولفه ی اصلی شبکه ی بنکور به حساب می‌آید این رمز ارز در شبکه ی بنکور نقش های و عملکرد های زیادی دارد که شما می‌توانید برای مطالعه ی دقیق عملکرد ها و نقش های این رمز ارز مقاله ی ارز دیجیتال بنکور را که در مقدمه لینک آن را برای شما قرار دادیم مراجعه کنید.

بنکور Bancor یک پروتکل معاملات غیرمتمرکز است که به تریدرها، توسعه دهندگان و… اجازه می دهد تا در یک بازار مالی باز و بدون هیچ مانعی برای ورود شرکت کنند.


کیف پول های نرم افزاری پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال بنکور BNT

در این قسمت از مقاله به کیف پول های نرم افزاری که از ارز دیجیتال بنکور BNT پشتیبانی می‌کنند می‌پردازیم و درباره ی هر یک از کیف پول ها به بررسی نقاظ ضعف و قوت آن با عنوان مزایا و معایب خواهیم پرداخت.

شما نیز می‌توانید در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر درباره ی کیف پول نرم افزاری مورد نظر با استفاده از لینکی که در قسمت هر کیف پول نرم افزاری برای شما زوم ارزی های عزیز قرار داده ایم استفاده کرده و یا به صفحه ی اصلی سایت زوم ارز مراجعه کرده و نام کیف پول مورد نظر خود را سرچ کرده و مقاله ی مورد نظر را مشاهده و مطالعه کنید در مقاله ی اختصاصی که از دانلود، ثبت نام و … تمام مراحل را با استفاده از تصاویر گام به گام برای شما عزیزان آماده کرده ایم.

این نکته را در نظر داشته باشید که برای دانلود و نصب کیف پول نرم افزاری فقط از سایت رسمی آن کیف پول اقدام به دانلود و نصب آن بپردازید در غیر اینصورت نصب و استفاده از کیف پول نرم افزاری از سایت های ناشناس امنیت کیف پول شما را پایین می‌آورد و احتمال کلاه برداری و دزدی از حساب شما را بالا می‌رود.

کیف پول نرم افزاری تراست Trust

کیف پول نرم افزاری تراست Trust
کیف پول نرم افزاری تراست Trust

کیف پول نرم افزاری Trust یکی از معروف ترین کیف پول های نرم افزاری است. این کیف پول جزو پنج کیف پول برتر و محبوب ارز دیجیتال در دنیای رمز ارز ها است، این کیف پول از ارز دیجیتال بنکور BNT پشتیبانی می‌کند، شما می‌توانید بصورت کاملا رایگان اقدام به دانلود، نصب و استفاده از این کیف پول کنید زیرا این کیف پول نرم افزاری هیچگونه هزینه ای را از کاربر درخواست نمی‌کند این کیف پول بغیر از ارز دیجیتال بنکور BNT از توکن ها و رمز ارز های گوناگونی پشتیبانی می‌کند و شما می‌توانید اقدام به ذخیره ی رمز ارز های مختلف خود در این کیف پول کنید.

کیف پول نرم افزاری تراست از نظر امنیتی و ایمنی کیف پول مناسب و قابل اعتمادی است اما متاسفانه از تایید هویت دوعاملی پشتیبانی نمی‌کند، ولی اصلا نگران نباشید زیرا پشتیبانی نکردن از تایید هویت دو عاملی به معنای اینکه این کیف پول امنیت مناسبی ندارد نمی‌باشد.

همچنین کاربران این کیف پول قادر هستند از این ولت در سیستم عامل های موبایلی مانند اندروید و ios استفاده کنند در ادامه برای مطالعه ی نقاط قوت و ضعف این کیف پول با ما همراه باشید.

مزایا:

 • استفاده کاملاً رایگان
 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف
 • امنیت مناسب و پایدار
 • رابط کاربری مناسب

معایب:

 • عدم پشتیبانی از تایید هویت دو عاملی

کیف پول نرم افزاری سیف پل SafePal

کیف پول نرم افزاری سیف پل SafePal
کیف پول نرم افزاری سیف پل SafePal

کیف پول نرم افزاری سیف پل یکی از کیف پول های نرم افزاری است که از ارز دیجیتال بنکور BNT پشتیبانی می‌کند. کیف پول سیف پل همانند کیف پول تراست یکی از پنج کیف پول های نرم افزاری دنیای ارز دیجیتالی است.

کیف پول سیف پل بغیر از ارز دیجیتال بنکور BNT از توکن ها و رمز ارز های گوناگونی پشتیبانی می‌کند و شما قادر هستید بغیر از ارز بنکور رمز ارز های دیگر خود را در این کیف پول ذخیره نمایید.

کیف پول SafePal دارای رابط کاربری مناسبی است به صورتی که کابران اعم از مبتدی و حرفه ای می‌توانند بدون نیاز به اطلاعات قبلی به راحتی از این ولت استفاده کنند.

این کیف پول از امنیت مناسبی برخوردار است و کابران می‌توانند با خیالی راحت اقدام به نگهداری و ذخیره رمز ارز های خود در کیف پول نرم افزاری سیف پل کنند. متاسفانه کیف پول سیف پل از تایید هویت دوعاملی پشتیبانی نمی‌کند اما این به معنای پایین بودن امنیت این ولت نیست، در ادامه برای مشاهده ی مزایا و معایب کیف پول نرم افزاری سیف پل با ما همراه باشید.

مزایا:

 • رایگان بودن کیف پول سیف پل
 • امنیت مناسب
 • قابلیت ذخیره نمودن رمز ارز های گوناگون
 • رابط کاربری مناسب

معایب:

 • عدم پشتیبانی از سیستم عامل های کامپیوتری
 • عدم پشتیبانی از تایید هویت دو عاملی

کیف پول نرم افزاری اتمیک Atomic

کیف پول نرم افزاری اتمیک Atomic
کیف پول نرم افزاری اتمیک Atomic

یکی دیگر از کیف پول هایی که از رمز ارز بنکور BNT پشتیبانی می‌کند کیف پول نرم افزاری اتمیک است، این کیف پول بغیر از ارز بنکور از توکن ها و رمز ارز های گوناگونی پشتیبانی می‌کند و این نکته ی مهمی است برای انتخاب کیف پول های نرم افزاری که بتوانید بغیر از یک رمز ارز خاص بتوانید از دیگر رمز ارز های خود در این ولت بتوانید نگهداری کنید. در ادامه برای مطالعه ی نقاط مثبت و منفی استفاده از کیف پول نرم افزاری اتمیک Atomic  با ما همراه باشید.

مزایا:

 • پشتیبانی از رمز ارز ها و توکن های مختلف
 • قابلیت نصب بر روی سیستم عامل های مختلف
 • امنیت مناسب
 • رایگان بودن ولت
 • رابط کاربری مناسب

معایب:

 • عدم پشتیبانی از تایید هویت دو عاملی

کیف پول نرم افزاری متامسک MetaMask

کیف پول نرم افزاری متامسک MetaMask
کیف پول نرم افزاری متامسک MetaMask

کیف پول نرم افزاری متامسک کیف پول نرم افزاری بعدی است که از ارز دیجیتال بنکور BNT پشتیبانی می‌کند شما قادر هستید به راحتی ارز دیجیتال بنکور را خریداری کرده و در کیف پول نرم افزاری MetaMask اقدام به ذخیره و نگهداری رمز ارز های خود کنید، کیف پول متامسک کیف پول رسمی و معتبر اتریوم است و از همه ی ارز های دیجیتالی که مبتنی بر شبکه ی اتریوم هستند مانند ارز بنکور پشتیبانی می‌کند.

کیف پول نرم افزاری متامسک بر روی انواع مرورگر ها و سیستم عامل های اندروید و IOS قابل استفاده می‌باشد و کاربران می‌توانند به راحتی از این کیف پول روی موبایل های خود که از این سیستم عامل ها پشتیبانی می‌کند استفاده کنند. در کیف پول نرم افزاری متامسک شما قادر هستید از اطلاعات کاربری خود بکاپ بگیرید و در زمان از دست رفتن کیف پول (دزدی، گم کردن گوشی و …) یا فراموشی رمز آن با وارد کردن رشته کلمات امنیتی اطلاعات حساب کاربری شما نیز به ولت شما برگردد.

بیشتر بخوانید:  کیف پول OMNI چیست ؟ | آموزش ثبت نام و کار با کیف پول امنی Omni

مزایا:

 • عدم ذخیره اطلاعات کاربر
 • رابط کاربری آسان

معایب:

 • پشتیبانی نکردن از بیت کوین
 • دسترسی مرورگر

کیف پول های سخت افزاری پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال بنکور BNT

در قسمت قبلی ما به کیف پول های نرم افزاری پشتیبانی کننده ی ارز دیجیتال بنکور BNT پرداخیتم و در این قسمت قصد داریم به کیف پول های سخت افزاری که از ارز دیجیتال بنکور پشتیبانی می‌کنند بپردازیم. اگر قصد تهیه و استفاده از کیف پول سخت افزاری را دارید دست نگهدارید در ابتدا این قسمت از مقاله را بخوانید و بعد از آشنا شدن با کیف پول های سخت افزاری و کسب اطلاعات کافی درباره ی مدل مورد نظر اقدام به تهیه ی کیف پول سخت افزاری کنید.

این نکته را در نظر داشته باشید که برای تهیه ی کیف پول سخت افزاری تنها از فروشگاه های رسمی و معتبر اقدام به خرید کیف پول سخت افزاری کنید و به هیچ عنوان اقدام به تهیه ی کیف پول سخت افزاری بدون پلمپ و به صورت دست دوم نکنید زیرا اینکار احتمال دزدی و کلاه برداری از رمز ارز های شما را زیاد می‌کند.

نکته: اگر در هر مرحله نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید می‌توانید در قسمت کامنت مشکلاتتان را مطرح کنید ما در کوتاه ترین زمان مشکل شما را بررسی کرده و راه حل آنرا با شما به اشتراک می‌گذاریم.

کیف پول سخت افزاری لجر نانو ایکس Ledger Nano X

کیف پول سخت افزاری لجر نانو ایکس Ledger Nano X
کیف پول سخت افزاری لجر نانو ایکس Ledger Nano X

احتمال زیاد تا به امروز اسم کیف پول سخت افزاری لجر نانو ایکس را زیاد شنیده اید، کیف پول لجر مدل نانو ایکس یکی از معروف ترین کیف پول های سخت افزاری در دنیای ارز های دیجیتال است، اگر شما قصد خرید کیف پول سخت افزاری را دارید این کیف پول سخت افزاری می‌تواند یکی از بهترین گزینه های شما باشد.

امینت کیف پول سخت افزاری لجر نانو ایکس بسیار مناسب است خوشبختانه کیف پول سخت افزاری لجر مدل نانو ایکس از تایید هویت دو عاملی نیز پشتیبانی می‌کند. کیف پول لجر نانو ایکس دارای قیمت نسبتا بالایی است اگر شما نمی‌خواهید مبلغ زیادی را برای خرید کیف پول سخت افزاری خود هزینه کنید می‌توانید کیف پول لجر مدل نانو اس مدل دیگر کیف پول کمپانی لجر را تهیه کنید در ادامه به معرفی این کیف پول می‌پردازیم پس با ما همراه باشید.

مزایا:

 • پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف
 • رابط کاربری مناسب
 • امنیت بالا
 • پشتیبانی از تایید هویت دو عاملی
 • پشتیبانی از امکانات مختلف

معایب:

 • قیمت نسبتاً بالا

کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس Ledger Nano S

کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس Ledger Nano S
کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس Ledger Nano S

کیف پول لجر نانو اس مدل ارزان تر نسبت به مدل لجر نانو ایکس است که در قسمت قبلی به توضیح و معرفی آن پرداختیم، شما می‌توانید ارز بنکور BNT را در این کیف پول نگهداری کنید، البته این کیف پول بغیر از ارز دیجیتال بنکور از توکن های گوناگون دیگری پشتیبانی می‌کند.

این کیف پول سخت افزاری از رابط کاربری مناسبی برخوردار است و تمامی کاربران اعم از مبتدی و حرفه ای می‌تواند به راحتی از این کیف پول استفاده کنند، این کیف پول قابلیت استفاده بر روی سیستم عامل های موبایلی مانند اندروید و ios و کامپیوتری مانند ویندوز را دارد.

مزایا:

 • امکان ذخیره رمز ارز های مختلف
 • امنیت خوب
 • رابط کاربری مناسب
 • پشتیبانی از امکانات مختلف
 • قیمت نسبتاً ارزان
 • پشتیبانی از تایید هویت دو عاملی
 • قابل نصب بر روی سیستم عامل های مختلف

معایب:

 • کمی قدیمی تر از Ledger Nano X می باشد.

برای مطالعه ی کیف پول سخت افزاری لجر کلیک کنید.

کیف پول سخت افزاری ترزور تی Trezor T

کیف پول سخت افزاری ترزور تی Trezor T
کیف پول سخت افزاری ترزور تی Trezor T

کیف پول بعدی که از ارز دیجیتال بنکور BNT پشتیبانی می‌کند کیف پول ترزور مدل تی است، این کیف پول سخت افزاری بغیر از این رمز ارز از ارز ها و توکن های بسیار زیادی پشتیبانی می‌کند، کیف پول سخت افزاری ترزور تی از نظر امنیت مناسب می‌باشد و کاربران می‌توانند با خیالی راحت اقدام به نگهداری رمز ارز های خود در این کیف پول سخت افزاری کنند.

این کیف پول از نظر رابط کاربری مناسب عمل کرده است و رابط کاربری آسانی را دارا می‌باشد بگونه ای که هر فردی مبتدی یا حرفه ای بدون داشتن اطلاعات قبلی به راحتی می‌تواند با این ولت کار کند.

 مزایا:

 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف
 • قابلیت نصب بر روی سیستم عامل های موبایلی و کامپیوتری
 • امنیت مناسب
 • تایید هویت دو عاملی
 • رابط کاربری آسان

معایب:

 • قیمت نسبت بالا

کیف پول سخت افزاری ترزور وان Trezor One

کیف پول سخت افزاری ترزور وان Trezor One
کیف پول سخت افزاری ترزور وان Trezor One

سخت افزاری ترزور وان از ارز دیجیتال بنکور BNT پشتیبانی می‌کند، این مدل نسبت به مدل تی مقداری ارزان قیمت تر است اما شما می‌توانید براحتی از این کیف پول سخت افزاری استفاده کنید زیرا همانند مدل قبلی از رابط کاربری آسانی برخوردار بوده و کاربران اعم از حرفه ای و مبتدی براحتی می‌توانند از این ولت استفاده کنند.

کیف پول سخت افزاری مدل ترزور وان از سیستم عامل های کامپیوتری مانند ویندوز و موبایلی مانند اندروید و IOS پشتیبانی می‌کنند و کاربران قادر هستند از این کیف پول در سیستم عامل های نامبرده شده استفاده کنند.

مزایا:

 • امنیت مناسب
 • قابلیت نصب بر روی سیستم عامل های موبایلی و کامپیوتری
 • رابط کاربری آسان
 • قیمت مناسب
 • پشتیبانی از امکانات متفاوت

معایب:

 • کمی این ولت قدیمی است

برای مطالعه ی کیف پول سخت افزاری ترزور کلیک کنید.


نگاه کلی به کیف پول های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال بنکور BNT

نگاه کلی به کیف پول های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال بنکور BNT
نگاه کلی به کیف پول های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال بنکور BNT
ردیف کیف پول نوع کیف پول نوع سیستم عامل کیف پول
1 Trezor T سخت افزاری موبایلی و کامپیوتری
2 Trezor One سخت افزاری موبایلی و کامپیوتری
3 Ledger Nano X سخت افزاری موبایلی و کامپیوتری
4 Ledger Nano S سخت افزاری موبایلی و کامپیوتری
5 Safepal نرم افزاری موبایلی
6 Trust نرم افزاری موبایلی
7 Metamask نرم افزاری موبایلی و کامپیوتری
8 Atomic نرم افزاری موبایلی و کامپیوتری

اینفوگرافیک کیف پول بنکور BNT

 

اینفوگرافیک کیف پول بنکور BNT
اینفوگرافیک کیف پول بنکور BNT

کلام پایانی درباره ی بهترین کیف پول بنکور BNT

در این مقاله ما به معرفی کیف پول های نرم افزاری و سخت افزاری پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال بنکور BNT پرداختیم و بعد از معرفی و توضیح هرکدام همانطور که اول مقاله به شما گفته بودیم به نقاط قوت و ضعف هرکدام پرداختیم.

در صورتی که شما دارای سوالاتی هستید که ما در این مقاله به آنها پاسخی نداده ایم و یا نیاز به راهنمایی بیشتری دارید می‌توانید بعد از اتمام مقاله در قسمت کامنت سوالات خود را مطرح کنید ما شما را راهنمایی می‌کنیم.

این نکته را در نظر داشته باشید که برای تهیه ی کیف پول های نرم افزاری فقط از سایت های رسمی کیف پول ها اقدام به دانلود و نصب کیف پول مورد نظر کنید زیرا اگر از یک سایت ناشناس این کار را انجام دهید و یا برای تهیه ی کیف پول های سخت افزاری از فروشگاه های معتبر خرید نکرده و اقدام به خرید کیف پول سخت افزاری بدون پلمپ و یا به صورت دسته دو کنید احتمال از بین رفتن سرمایه ی شما و دزدی دارایی های شما بسیار زیاد است.

ممنون از اینکه تا پایان مقاله ی ” بهترین کیف پول بنکور BNT” با ما همراه بودید.

 

منبع: زوم ارز


 

بیشتر بخوانید:

از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

قانون‌گذار آلمان خواستار قانون‌گذاری بر دیفای

قانون‌گذار آلمان خواستار قانون‌گذاری بر دیفای

رابین هود از لیست انتظار کیف پول وب3 خود رونمایی کرد

رابین هود از لیست انتظار کیف پول وب3 خود رونمایی کرد

Cloudflare به دنبال آزمایش نود اتریوم

Cloudflare به دنبال آزمایش نود اتریوم

Getty Images به دنبال راه اندازی اولین NFTها روی پالم

Getty Images به دنبال راه اندازی اولین NFTها روی پالم

قانون‌گذار کره جنوبی احضار دو کوان را پیشنهاد کرد

قانون‌گذار کره جنوبی احضار دو کوان را پیشنهاد کرد

تیم حقوقی داخلی ترا جا می‌زند

تیم حقوقی داخلی ترا جا می‌زند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا