اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

MicroStrategy دوباره بیت کوین خرید

salamcrypto

این شرکت نرم افزاری 10 میلیون بیت کوین دیگر به خزانه خود اضافه کرد.
مایکرو استراتژی دوباره خبر هایی مبنی بر خرید بیت کوین را اعلام کرد که پس از اصلاح قیمت بیت کوین در روز پنجشنبه، 10 میلیون دلار بیت کوین دیگر خریداری کرده است.
همانطور که مدیرعامل این شرکت یعنی مایکل سیلر اعلام کرد، این شرکت 205 بیت کوین دیگر با قیمت متوسط 48888 دلار خریداری کرده که قیمت این بیت کوین ها معادل ده میلیون دلار است. این خرید کل دارایی بیت کوین این شرکت را به 91064 کوین معادل 4.3 میلیارد دلار رساند. متوسط قیمت خرید آنها 24119 دلار است.
آخرین خرید بیت کوین از سوی مایکرو استراتژی یک جور خرید روتین از طرف آنهاست که هر موقع بیت کوین دچار اصلاح قیمت می‌شود، آنها مقداری بیت کوین خریداری می‌کنند. در حالی که این شرکت خرید بیت کوین را از سال 2020 شروع کرده، آخرین باری که آنها ده هزار بیت کوین خریداری کردند، هنوز آن بیت کوین ها به سود نرسیده اند.
آخرین خرید عمده این شرکت با مبلغی در حدود یک میلیارد دلار که منابع مالی آن از طریق اوراق قرضه تأمین شد، با متوسط قیمت 52700 دلار انجام شد. از زمان بدتر شدن چشم انداز دارایی های خطرناک در وال استریت، قیمت بیت کوین نیز متزلزل شده است.
در همان موقع که مایکرو استراتژی بیت کوین خرید، تنش ها در بازار بالا رفته بود. جروم پاول، رئیس صندوق فدرال اعلام کرد که بانکداران فکر نمی‌کنند با شرایط فعلی، به این بازار ورود پیدا کنند.
به نظر می‌رسد تنش های وال استریت بر قیمت بیت کوین تأثیر می‌گذارند، هرچند به نظر می‌رسد که مایکرو استراتژی مشتاق ادامه دادن مسیر قبلی خود است. خرید روز پنجشنبه عمدتاً نمادین است ولی مهم ترین نکته این است که علی‌رغم افت پنجاه درصدی ارزش سهام خود از فوریه، هیچکس علاقه‌مند به خرید سهام آنها نیست.
منبع: cointelegraph

بیشتر بخوانید:  5 آلت کوین از لیست مایکل ون د پوپ را زیر نظر بگیرید

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا