اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

هکر دیفای آماده پس دادن دارایی مردم

به گزارش زوم ارز هکر پشت سرقت PolyNetwork در پیامی که در معامله اتریوم خود قرار داده بود اعلام کرد که تیم آنها آماده بازگشت وجوه سرقت شده هستند.

سلام کریپتو

آنها در ابتدا ایده ایجاد یک سازمان مستقل غیرمتمرکز را مطرح کردند تا مخاطبان بتوانند سرنوشت این حجم از پول دزدیده شده را تعیین کنند.

این هکر نشان داد که آنها پس از انجام بزرگترین حمله در تاریخ دیفای، علاقه آنچنانی به پول مردم ندارند و قصد دیگری از این حمله سایبری دارند.

اکنون فرد پشت این سرقت دیگر مایل نیست که سازمان غیرمتمرکز (DAO) خود را ایجاد کند تا به یک “افسانه ابدی” تبدیل شود.

در اقدامی ناامید کننده Poly Network نامه ای به این هکر نوشت و نامه را با عبارت “هکر عزیز” شروع کرده و از مهاجم می‌خواهند میلیون ها دلار سرقت شده را پس دهد و در این نامه آمده است:
مقدار پولی که هک کرده‌اید یکی از بزرگترین مقادیر پول در تاریخ دیفای است و مجاری قانون در هر کشوری این موضوع را به عنوان یک جنایت بزرگ اقتصادی تلقی می‌کنند و شما تحت تعقیب خواهید بود و این حجم از پولی که دزدیده‌اید از ده ها هزار نفر از اعضای جامعه رمزنگاری انجام شده و این کاربران مردم عادی هستند.

صرافی ایرانی کارت

این پروتکل متقابل زنجیره ای تأیید کرد که بیش از 611 میلیون دلار درایی های سرقتی به آدرس های مختلف در اتریوم، بایننس اسمارت چین و پالیگان منتقل شده است.

بیشتر بخوانید:  کاهش سرمایه ایلان ماسک پس از توییت های وی!!!

به نظر این خبر تأثیر منفی روی بازار نداشته چرا که اگر دو ارز برتر بازار را در نظر نگیریم، آلت کوین ها در وضعیت بسیار خوبی قرار دارند و در بین 10 ارز برتر بازار کاردانو با 18.1 درصد افزایش قیمت بیشترین افزایش را تجربه کرده و هم اکنون در سطح قیمتی 1.74 دلار قرار دارد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

امیرعلی فرجی

دانشجوی مترجمی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا