اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

بریج میان BUSD و کاردانو ساخه شد

بریج میان BUSD و کاردانو ساخه شد

بنا به سایت کاوشگر بلاکچین Cardanoscan، کاربران بر روی کاردانو به لطف بریج ساخته شده توسط Finitum، امکان استفاده از BUSD بدون تغییر شبکه را خواهند داشت.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز، صفحه‌ی این توکن نشان می‌دهد که fmBUSD، توکن جدید بر روی این شبکه است که بر اساس بریج Finitum شکل گرفته است. به لطف این راه حل، کاربران بر روی کاردانو، جهت استفاده از رمز ارز صرافی بایننس، دیگر نیازی به تغییر شبکه نخواهند داشت.

این بریج به طور عمومی در دسترس است. بنا به سایت مذکور، تراکنش‌ها در حال انجام بر روی آن هستند و کاربران می‌توانند بر روی سایت رسمی Finitum، از این بریج استفاده کنند. در عین حال، حتی با این وجود که Finitum توسط بزرگترین استخرها بر روی شبکه به طور مداوم استفاده می‌شود، سنجش تمام خطرات حائز اهمیت است.

امن‌ترین روش برای استفاده از استیبل کوین بایننس، خرید آن‌ها بر روی صرافی‌های رسمی، بدون استفاده از هرگونه بریج است، که روش آسانی به شمار نمی‌رود.

ظهور استیبل کوین بایننس بر روی شبکه کاردانو، نشانه‌ای مهم از تشدید سطح پذیرش این شبکه است، که طی دوران شکوفایی دیفای، از بقیه‌ی صنعت عقب افتاده است. اگر روند ریکاوری فعلی بازار مطابق انتظار پیش رود، کاردانو به لطف فعالیت گسترده‌ی توسعه، که به سوخت حرکتی برای رشد دیفای بر روی کاردانو تبدیل شد، امکان بهره‌وری از آن را خواهد داشت.

از سال 2017، کاردانو به شکلی پایدار جایگاه دهم در بازار را حفظ کرده است و به یکی از پایه‌های اصلی صنعت رمز ارزها، که چند قاتل اتریوم و پروژه‌ی انقلابی که ادعا داشتند بیت کوین جدید هستند یا صنعت را به طور کامل تغییر می‌دهند، تبدیل شده است.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢 

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا