اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

نظر مدیر ارشد Bridgewater Associated در مورد بیت کوین

salamcrypto

ری دالیو بیت کوین را “یک جهنم نوآوری” خواند و گفت اگر دولت آمریکا بخواهد بیت کوین را بررسی کند ، حریم خصوصی ضربه می خورد.ری دالیو ، مدیر صندوق های سرمایه گذاری میلیاردر ، گفت که بیت کوین به نظر می رسد یک “گزینه طولانی مدت در آینده ای کاملا ناشناخته” ، ارز دیجیتال را “یک جهنم نوآوری” و ذخیره سازی ثروت می داند.

دالیو ، مدیر ارشد سرمایه گذاری Bridgewater Associated ، در یک پست Linkedin گفت ، “بیت کوین به نظر می رسد یک گزینه طولانی مدت در آینده کاملا ناشناخته است که من می توانم مبلغی را در آن قرار دهم.”

وی که این ارز رمزنگاری شده را “یک جهنم نوآوری” خواند ، گفت که کسانی که بیت کوین ایجاد کردند ، “کار خارق العاده ای” کردند که آن را حفظ کرده و آن را به یک دارایی مشابه طلا تبدیل کرده است.وی افزود: “ابداع نوع جدیدی از پول از طریق سیستمی كه در كامپیوتر برنامه ریزی شده است و حدود 10 سال كار كرده و به سرعت به عنوان یك نوع پول و ذخیره سازی ثروت محبوبیت پیدا می كند ، دستاورد شگفت انگیزی است.”قیمت بیت کوین در سال 2020 ، 300 درصد افزایش یافت و اخیراً به بالاترین رکورد 42000 دلار رسید.طبق گفته دالیو ، عرضه بیت کوین مشخص است اما تقاضای طولانی مدت آن مشخص نیست.

بیشتر بخوانید:  تحقیقات پلیس ژاپن در مورد هک صرافی Coincheck

“به نظر من بیت کوین موفق شده است از یک ایده کاملا حدسی که ممکن است کوتاه مدت وجود نداشته باشد و احتمالاً در آینده ارزش داشته باشد ، از مرز عبور کند. سوالات بزرگ برای من این است که چه چیزی می تواند واقعاً برای چه مقدار تقاضا استفاده می شود. از آنجا که عرضه شناخته شده است ، برای تخمین قیمت آن باید تقاضا را تخمین زد. “

دالیو همچنین گفت اگر دولت ایالات متحده به دنبال بیت کوین باشد ، حریم خصوصی تحت تأثیر قرار می گیرد.

“در مورد حریم خصوصی ، به نظر می رسد بیت کوین به اندازه تصور برخی از افراد خصوصی نخواهد بود. به هر حال ، یک دفترداری عمومی ، مقدار قابل توجهی بیت کوین به صورت غیر خصوصی خریداری کرده اند. اگر دولت (و شاید هکرها)  بخواهند ببینند چه کسی چه چیزی دارد ، من شک دارم که بتوان از حریم خصوصی محافظت کرد. “

منبع : moneycontrol.com


گزیده اخبار

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا