اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

بیت کوین بین 75 هزار تا 306 هزار دلار

salamcrypto

تحقیقات صرافی کراکن نشان می‌دهد که بالاترین سطح بیت کوین می‌تواند بین 75 تا 306 هزار دلار باشد.
با خواندن داده هایی از تاریخ بیت کوین، یک تصویر امیدوار کننده برای رشد قیمت بالقوه بیت کوین در سال 2021 ارائه می‌شود.
تحقیقات صرافی دیجیتال کراکن بر روی تجزیه و تحلیل های قیمت بیت کوین در سال 2011 نشان می‌دهد که قیمت این ارز دیجیتال ممکن است به 75 تا 306 هزار دلار برسد.
بر اساس خواندن منحنی رشد لگاریتمی که قله های پایین را به هم متصل می‌کند، پس از خرید بیش از حد بیت کوین به 75 هزار دلار خواهد رسید و روند صعودی آن تمام خواهد شد.
در این گزارش آمده است: بر اساس چرخه های قبلی، بیت کوین احتمالاً قبل از اینکه سهمی وار حرکت کند و به مقاومت برسد، آرام آرام روند صعودی خود را ادامه خواهد داد.
این اتفاق باعث به پایان رسیدن چهارمین چرخه بازار صعودی این ارز دیجیتال است.
تجزیه و تحلیل قیمت های قبلی بیت کوین برخی پیش بینی های جسورانه تری را به همراه دارد. اگر شرایط ثابت بماند، بیت  کوین به منحنی رشد فعلی خود ادامه دهد و پس از آن سقوط مشابهی با سقوط قبلی را تجربه خواهد کرد و به 30 هزار دلار خواهد رسید.
بر اساس این پیش بینی، بسته به میزان اصلاح قیمت، می‌توان اوج قیمت بعدی را پیش بینی کرد.
اگر قرار باشد بیت کوین 70 درصد اصلاح قیمت را تجربه کند و به 30 هزار دلار برسد ابتدا باید به قله ی 102 هزار دلار دست یابد.
به همین ترتیب، سقوط 90 درصدی در رده بعدی یعنی 306 هزار دلار قرار دارد، در حالی که اصلاح قیمت 86 درصدی ( اصلاح قیمت قبلی که بازار در چرخه قبلی تجربه کرد) در پیک قیمتی 221 هزار دلار رخ خواهد داد. طبق این گزارش تاریخ نشان می‌دهد که بیت کوین بسیار دور از سطح بالای بازار باقی مانده است.
بیت کوین پنج ماه متوالی بازده مثبتی نسبت به زمان انتشار را ثبت کرد، این منظره ای ست که فقط یکبار شاهد آن بودیم و آن هم در جریان روند صعودی بازار در سال 2017 بود.
منبع: cointelegraph

بیشتر بخوانید:  صرافی BuyUCoin هند هک شد!

گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا