اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

رویداد مید هاوینگ بیت کوین هفته‌ی دیگر رخ خواهد داد

رویداد مید هاوینگ بیت کوین هفته‌ی دیگر رخ خواهد داد

هاوینگ بیت کوین یکی از موردانتظارترین رویدادهای کل صنعت دارایی دیجیتال است، از آنجایی که باعث افزایش شدید قیمت طلای دیجیتال خواهد شد. اما احتمالا نقطه‌ای بین هاوینگ قبلی و بعدی، که به عنوان مید هاوینگ شناخته می‌شود، رشد چشم‌گیری را ایجاد نخواهد کرد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز، داده‌های آن چین Santiment به نقاط بین هاوینگ که بازار تاکنون به خود دیده است اشاره کرد. بنا به چارت، هر رویداد مید هاوینگ به عنوان یک اوج قیمت محلی علامت گذاری شده است، که پس از آن، ارزش بیت کوین تا هاوینگ بعدی افت کرده است.

همانطور که مقاله‌ی Santiment اشاره می‌کند، بازار پیش از اصلاحیه‌ی مید هاوینگ بعدی قرار دارد. تحلیل این کمپانی بر اساس داده‌های چرخه‌های قبلی بنا نهاده شده است، که در طی آن‌ها بیت کوین از شکست مقاومت‌های مهم، ورود به فاز صعودی و در مجموع عملکرد مثبت، باز ماند.

کوین کده

همچنین متخصصان اشاره کردند که هنوز واضح نیست که بیت کوین الگوی مشابه قبل را دنبال خواهد کرد یا خیر، از آنجایی که هنوز در روند صعودی‌ای، که در میانه‌ی ماه مارچ آغاز شد، به سر می‌برد.

پیش‌تر U.today دیدگاه متخصصان گوناگون بلاکچین و رمز ارز پیرامون رویدادهای هاوینگ که قبلا تاثیری بزرگ بر بازار داشتند را به اشتراک گذاشت. ویلی وو، تحلیل‌گر آن چین اشاره کرد که ممکن است هاوینگ تاثیر مشابه با قبل را بر بازار و صنعت، به دلیل جریان ورودی سازمانی عظیم سال 2021، نداشته باشد.

بیشتر بخوانید:  راه‌اندازی اوراق قرضه بیت کوین در ال سالوادور

بنا به این فرضیه، بیت کوین دیگر یک دارایی کاملا خرد، که بیشتر توسط سرمایه گذاران کوچک خریداری می‌شود، به شمار نمی‌رود. اکثر سهم عملکرد قیمت بیت کوین، متمرکز بر دستان سازمان‌ها و پروژه‌های مالی بزرگ همچون ترا است، که از ماه ژانویه، به تنهایی، 1 میلیارد دلار معادل بیت کوین را خریداری کرد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا