اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

استخراج کنندگان روسی به فعالیت خود ادامه می‌دهند

استخراج کنندگان روسی به فعالیت خود ادامه می‌دهند

به گزارش زوم ارز، بنا به گزارشات ماینر های روسی علی‌رغم حمله ی دیروز روسیه به اوکراین در فعالیت عادی خود به سر می‌برند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

بنا به پیش‌بینی های شاخص مصرف برق بیت کوین کمبریج، تا ماه آگوست سال 2021، ماینر های روس حدود 11.2 درصد از سهم هش ریت جهانی را در اختیار داشته‌اند. مشخص نیست که با وجود تحریم هایی از سوی آمریکا و اتحادیه ی ناتو، فعالیت های پیرامون بیت کوین در این کشور و در سطح جهانی چگونه تحت تاثیر واقع خواهند شد.

در حالی که برخی از موسسات استخراج بیت کوین همچون Flexpool در پاسخی به تحریم ها فعالیت خود در این کشور را  متوقف کرده‌اند، کمپانی Compass Mining به کاربران خود اطمینان داد که زیرساخت های آن ها به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

کوین کده

امروز، مدیرعامل این کمپانی در توییتر، ضمن همدردی با تمام افراد درگیر جنگ، اعلام کرد که ماینر های آن ها در منطقه ای خارج از این درگیری ها قرار دارد و خطر توقف فعالیت آن ها را تهدید نخواهد کرد.

در روز پنجشنبه، دولت بایدن اعلام کرد که آن ها تحریم های اقتصادی وسیع و کنترل صادرات سختگیرانه برای موسسات مالی بالا رده ی روسیه، دولت، مقامات بالا رده و بخش فناوری این کشور اعمال خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:  خبر جدید: 1.67 میلیارد دلار بیت کوین جا به جا شد

به نظر می‌رسد که این تحریم های سنگین هنوز بر شبکه ی پرداخت بین المللی SWIFT و تراکنش های رمز ارز تاثیرگذار نخواهد بود. بسیاری از کارشناسان باور دارند که در این شرایط حوزه ی کریپتو در روسیه می‌تواند شکوفا شود؛ چرا که به زودی می‌تواند به ابزاری برای دور زدن تحریم های گوناگون تبدیل شود.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Cointelegraph

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا