اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

تاثیر چشم‌گیر بیت کوین بر پیشروی کاندیدای مردمی کنگره

تاثیر چشم‌گیر بیت کوین بر پیشروی کاندیدای مردمی کنگره

به گزارش زوم ارز، آریکا رودز، معلم ابتدایی ای که تبدیل به کاندیدای کنگره شد، اخیرا در رویداد روز بیت کوین سال 2022 حضور پیدا کرد تا پیرامون تاثیر بیت کوین در سیاست های محلی صحبت کند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

وی در سخنانش به سختی رقابت کاندیدا های مردمی مانند خود با اعضای مقرر کنگره ی آمریکا اشاره کرد:

“اگر به خاطر بیت کوین و شبکه ی لایتنینگ نبود، کمپین مردمی ای مانند کمپین ما با بودجه ای که در دست داشتیم نمی‌توانست تا به اینجا پیشروی کند، خصوصا با وجود یک معلم تمام وقت مثل من”.

کوین کده

همچنین رودز باور دارد که نقش مشاغل محلی در گسترش جریان اصلی پذیرش بیت کوین ارتباط واضحی با اقتصاد دارد. با اجازه دادن به مشاغل کوچک و متوسط برای پذیرش پرداخت بیت کوین، جامعه از خرید بیت کوین از جاهای دیگر خودداری می‌کند، و بنا به باور این کاندیدای کنگره، بیت کوکین ابزاری برای احیا کردن اقتصاد محلی است.

وی به کمبود درک از بیت کوین بین سیاست مدارانی که در حال حاضر مخالف بیت کوین هستند و از آن می‌ترسند نیز اشاره کرد. وی افزود: کسانی که در حال یادگیری هستند، در حال درک این هستند که این صنعت آینده ی جذابی دارد. افزون بر آن، رودز باور دارد که یک شبکه ی یکپارچه ی لایتنینگ بیت کوین می‌تواند کمبود جریان نقدینگی و اشباع بازار که طی پاندمی کرونا رخ داده است را رفع کند.

بیشتر بخوانید:  حمله قزاقستان به ماینرهای بیت کوین

علاوه بر این، این کاندیدا اشاره کرد که سیستم سنتی، در کنار ذهنیت تغییرناپذیر سیاست مداران آمریکایی، برای ناتوان کردن مردم طراحی شده است.

 روز پیش، کمیسیون بازار آزاد فدرال قانونی را تنظیم کرد که مطابق آن مقامات ارشد فدرال رزرو از خرید و نگهداری بیت کوین ممنوع می‌شوند.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Cointelegraph


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا