اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

پادشاه بالاتر از 43 هزار دلار

پادشاه بالاتر از 43 هزار دلار

به گزارش زوم ارز و بنا به نمودارهای پلتفرم تریدینگ ویو، بیت کوین در 12 ژانویه به بالای 44 هزار دلار رسید که بالاترین میزان قیمت از 6 ژانویه تاکنون است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

پس از اینکه آمار تورم جدید ایالات متحده منتشر شد و شاهد افزایش 7 درصدی شاخص قیمت مصرف کننده بودیم، حالا احساسات بازار مقداری بهبود یافته است.

براساس جدیدترین ارقام اداره آمار کار ایالات متحده، تورم در این کشور در ماه دسامبر به 7 درصد رسیده که تقریباً مطابق با انتظاراتت است و پس از انتشار این خبر، بیت کوین حتی توانست برای مدتی بالاتر از 44 هزار دلار معامله شود.

کوین کده

شاخص قیمت مصرف کننده در 12 ماه منتهی به دسامبر 7 درصد افزایش یافته و پس از 40 سال، حالا شاخص تورم اولیه برای اولین بار در دولت جو بایدن از 7 درصد عبور کرده است.

افزایش تورم برای قیمت بیت کوین مثبت تلقی می‌شود چرا که اکثر تریدرها معتقدند که ممکن است این رمز ارز بعنوان یک سپر محافظ در برابر تورم عمل کند.

اظهارات اطمینان‌بخش جروم پاول رییس فدرال رزرو، قانونگذاران و سرمایه گذاران را دلداری داد که فدرال رزرو می‌تواند تورم را بدون ایجاد آسیب اقتصادی قابل توجه کاهش دهد.

وی اظهار داشت که ممکن است آنها در طول سال جاری نرخ بهره بانکی را افزایش دهند و پس از چنین خبری، شاخص ترس و طمع کریپتو به 10 از 100 رسید و وضعیت سهمگینی بازار را فرا گرفت و حالا اگرچه این شاخص همچنان در منطقه ترس شدید قرار دارد ولی 11 پله رشد کرده است.

بیشتر بخوانید:  ممکن است سرعت رشد اتریوم بیشتر از بیت کوین باشد

نظر شما همراهان زوم ارز نسبت به آینده بیت کوین چیست؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا