اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

چشم انداز بیت کوین در سال 2022 از نظر آنتونی پمپلیانو

چشم انداز بیت کوین در سال 2022 از نظر آنتونی پمپلیانو

به گزارش زوم ارز، آنتونی پمپلیانو گاو بیت کوین می‌گوید که نرخ بهره بالاتر در سال 2022 ممکن است تأثیر متفاوتی بر قیمت بیت کوین نسبت به آنچه بسیاری از تحلیلگران در ابتدا تصور می‌کردند داشته باشد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

آنتونی پمپلیانو بنیانگذار شرکت Morgan Creek Digital در مصاحبه ای جدید به CNBC گفت که بیت کوین بطور بالقوه می‌تواند با یک شاخص شگفت انگیز مرتبط باشد.

چیز دیگری که در حال حاضر در حال تماشای آن هستم و فکر نمی‌کنم که هنوز اطلاعات کافی درباره آن موجود باشد این است طی چند هفته اخیر بسیاری از تحلیلگران بر این باور بودند که قیمت بیت کوین با بازدهی 10 ساله خزانه داری ایالات متحده همبستگی دارد.

کوین کده

تریدرها عملکرد بازده 10 ساله خزانه داری ایالات متحده را دنبال می‌کنند تا احساسات سرمایه گذاران و تمایل به ریسک آنها را بسنجند.

افزایش بازدهی نشان‌دهنده اطمینان بازار است چرا که سرمایه گذاران دارایی های ریسک پذیر را انتحاب می‌کنند که بازدهی بالاتری را ایجاد می‌کنند و از سوی دیگر، کاهش بازدهی نشان دهنده احتیاط بازار است چرا که سرمایه گذاران برای محافظت از سرمایه خود به سمت اوراق قرضه خزانه داری فرار می‌کنند.

بیشتر بخوانید:  وضعیت خطرناک سختی شبکه بیت کوین

مقامات فدرال رزرو اخیراً اعلام کردند که قصد دارند خرید دارایی ها را کاهش دهند و نرخه بهره را در سال آینده برای مبارزه با تورم افزایش دهند.

پمپلیانو خاطرنشان کرد که اگر همبستگی بین بازده 10 ساله خزانه داری و بیت کوین درست باشد، چنین سیاستی در واقع می‌تواند منجر به صعود بیت کوین شود.

پمپلیانو خاطرنشان کرد که برخی از پیش بینی های او در گذشته رنگ حقیقت به خود ندیدند و در سال 2019 او پیش بینی کرد که بیت کوین تا پایان سال 2021 به سطح قیمت 100 هزار دلار خواهد رسید و چنین پیش بینی به حقیقت نپیوست و بیت کوین سال میلادی را در سطح قیمت 47 هزار دلار به پایان رساند.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: DailyHodl


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا