اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

نهنگ های بیت کوین بیدار شدند

نهنگ های بیت کوین بیدار شدند

به گزارش زوم ارز، معمولاً هر زمانی که اصلاح قیمتی در هر بازاری رخ می‌دهد، سرمایه گذاران نسبت به آینده دارایی خود دچار ترس و تردید می‌شوند و البته گاهی اوقات لیکویید هم می‌شوند و این اتفاق برای نهنگ‌ها صدق نمی‌کند چرا که وقتی به سطوح قیمت پایین می‌رسیم و یک دارایی دچار ریزش قیمت شدید می‌شود، نهنگ‌ها شروع به خرید و جمع‌آوری مقداری بیشتری از آن دارایی می‌کنند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

تحلیلگران IntoTheBlock در پیج توییتری خود به افزایش فعالیت حجم آدرس‌هایی که در حال حاضر بیش از 1000 واحد بیت کوین در اختیار دارند اشاره کرد.

از آنجایی که تعداد کوین‌های در اختیار نهنگ‌ها در حال افزایش است، این موضوع می‌تواند نشان‌دهنده این باشد که در واقع نهنگ‌ها به جای اینکه تسلیم شوند، به دنبال خرید بیشتر و جمع آوری بیت کوین هستند.

کوین کده

در طی اصلاحات قبلی بازار، فعالیت کیف پول‌هایی که بیش از 1000 واحد بیت کوین در اختیار داشتند نیز افزایش یافت و در آن دوران نیز آنها شروع به خرید بیشتر کردند و بطور معمول در بازار خرسی، نهنگ‌ها شروع به خرید می‌کنند و وقتی که در کف قیمت دارایی دیجیتال را بدست می‌آورند، در صورت وقوع حرکت صعودی، دارایی خود را با سود بیشتری به فروش می‌رسانند.

بیشتر بخوانید:  حجم معاملات روزانه PayPal با جهش قیمت بیت کوین افزایش یافت.

درحالی که فعالیت خرید در آدرس‌های ردیف نهنگ تشدید یافته، بیت کوین برای ریکاوری قیمت خود عجله‌ی ندارد و حتی اصلاح قیمت بیشتری را تجربه نمود و به سطح 40 هزار دلار نیز رسید و البته حالا و در زمان نگارش این خبر توانسته کمی افزایش قیمت را تجربه کند و هم اکنون در سطح قیمت 42185 دلار معامله می‌شود.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: ZoomARZ


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا