صرافی ارز دیجیتال

آموزش صرافی برگرسواپ BurgerSwap

آموزش صرافی برگرسواپ BurgerSwap، امروزه با توجه به گسترش بازار ارزهای دیجیتال، شما می توانید صرافی های مختلفی را مشاهده نمایید که در این حوزه فعالیت می نمایند. در واقع صرافی های متمرکز و صرافی غیرمتمرکز بسیاری وجود دارند که کاربران می توانند از آنها برای خرید و فروش رمز ارزهای خود استفاده نمایند. در این مقاله قصد داریم تا به معرفی یکی از صرافی های غیرمتمرکز با نام برگرسواپ BurgerSwap بپردازیم.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

صرافی برگرسواپ در سپتامبر 2020 بر روی زنجیره هوشمند بایننس یا BSC راه اندازی شد. این صرافی یک بازارساز خودکار یا AMM است که بر روی بایننس اسمارت چین ساخته شده است. در این پلتفرم کاربران قادر خواهند بود تا توکن های BEP-20 و ERC-20 خود را مبادله کنند.

همچنین برگر سواپ توکن برگر BURGER را ارائه داده است که کاربران می توانند با استفاده از آن در حکمرانی پلتفرم شرکت کنند. در ادامه به معرفی کامل این صرافی و ارز برگر خواهیم پرداخت و همچنین ویژگی های صرافی برگرسواپ را بررسی خواهیم نمود. برای دریافت اطلاعات بیشتر و آشنایی با نحوه کار با این صرافی تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

کوین کده

معرفی صرافی برگرسواپ BurgerSwap

معرفی صرافی برگرسواپ BurgerSwap
معرفی صرافی برگرسواپ BurgerSwap

برگرسواپ BurgerSwap را می توان به عنوان یک بازارساز خودکار AMM مشابه صرافی یونی سواپ معرفی نمود که در زنجیره هوشمند بایننس BSC راه اندازی شده است. پروتکل برگرسواپ به کاربران این امکان را می دهد تا با ارائه نقدینگی با استفاده از توکن برگر BURGER پاداشی کسب کنند.

به عبارت دیگر، این پلتفرم یکی از اولین سازندگان بازار خودکار غیرمتمرکز در زنجیره هوشمند بایننس یا بایننس اسمارت چین است. در واقع صرافی برگر سواپ بدون کنترل هیچ مقام متمرکزی با استفاده از قراردادهای هوشمند ساخته شد.

پروژه برگرسواپ در نظر دارد تا محصولات و خدمات دیفای DeFi بسیار ارزان تر و قابل اعتمادتر ارائه دهد. از زمانی که این پلتفرم راه اندازی شده است، تا کنون هیچ گزارشی مبنی بر مشکلی از سوی کاربران گزارش نشده است که گواهی بر قابلیت اطمینان آن است. علاوه بر موارد که گفته شد، هدف این پلتفرم رسیدگی به مشکل اکثر صرافی های مبتنی بر اتریوم با کارمزد گس و سرعت پایین تراکنش است.


تاریخچه و بنیانگذاران برگرسواپ BurgerSwap

تاریخچه و بنیانگذاران برگرسواپ BurgerSwap
تاریخچه و بنیانگذاران برگرسواپ BurgerSwap

همانطور که در ابتدای این مقاله بیان نمودیم، برگرسواپ در سپتامبر 2020 راه اندازی شده است و در دسته ی صرافی های غیرمتمرکز قرار دارد که مبتنی بر زنجیره هوشمند بایننس یا بایننس اسمارت چین BSC است.

توسعه دهندگان برگرسواپ متشکل از افرادی هستند که در بسیاری از کشورهای مختلف قرار دارند. صرافی برگرسواپ توسط افرادی همچون Tony Carson و Dr. Mehmet Sabir و Dr. Suleyman Kardas بنیانگذاری شده است و هدف ان بهبود یونی سواپ از طریق تغییر مدل های حاکمیتی می باشد.


معرفی توکن برگر BURGER

معرفی توکن برگر BURGER
معرفی توکن برگر BURGER

با توجه به مطالبی که در قسمت های قبلی مقاله بیان نمودیم، توکن برگر توکن ارائه شده صرافی برگرسواپ می باشد. این توکن مبتنی بر استاندارد BEP-20 است که بومی زنجیره هوشمند بایننس می باشد. توکن برگر مواردی را در اکوسیستم برگرسواپ ارائه می دهد که می توان به حقوق حاکمیتی در رای گیری در مورد به روزرسانی ها یا پیشنهادات پروتکل اشاره کرد.

علاوه بر این، توکن های برگر BURGER به عنوان پاداش نقدینگی استفاده می شوند. در ابتدا عرضه توکن های برگر الاستیک بود. پس از لیست توکن، جامعه به عرضه ی محدود 21،000،000 برگر رای داد. لازم به ذکر است که توکن های برگر با تامین نقدینگی قابل تولید هستند. توکن برگر در دسامبر 2020 با قیمت 0.60 دلار بسته شد. از آن زمان، برگر به دنبال افزایش استفاده از این پروتکل، قیمت جدید را در فوریه 2021 به قیمت 15.52 دلار مشاهده کرد. در زمان نگارش این مقاله قیمت ارز دیجیتال برگر برابر با 4.03 دلار آمریکا می باشد.


بررسی ویژگی های برگرسواپ BurgerSwap

بررسی ویژگی های برگرسواپ BurgerSwap
بررسی ویژگی های برگرسواپ BurgerSwap

در این قسمت از مقاله شما قادر خواهید بود تا با چند نمونه از ویژگی های برگرسواپ آشنا شوید.

  1. در صرافی برگرسواپ امکان مبادله توکن های مبتنی بر استاندارد ERC-20 با توکن های BEP-20 وجود دارد.
  2. صرافی برگر سواپ یک صرافی غیرمتمرکز می باشد که کاربران می توانند با استفاده از توکن برگر BURGER در ارتباط با تغییر پارامترهای آن رای دهند.
  3. در برگرسواپ تمامی توکن ها دارای یک جفت BNB و BURGER هستند. در این پلتفرم جفت برگر به منظور تولید نقدینگی توکن برگر استفاده می شود.

کارمزد صرافی BurgerSwap

کارمزد صرافی BurgerSwap
کارمزد صرافی BurgerSwap

از زمان راه اندازی، کارمزد تراکنش در برگرسواپ BurgerSwap روی 0.3% تعیین شد. هرگونه کارمزد تراکنش جمع آوری شده به توکن های برگر تبدیل می شود و به مجموعه اضافه می شود.

هر بار که یک پیشنهاد جدید ایجاد می شود، کل موجودی توکن های برگر به یک قرارداد پیشنهادی جدید ایجاد شده منتقل می شود. اگر کاربر در رای گیری یک پیشنهاد شرکت کند، پس از پایان سهمی از این مجموعه پاداش دریافت خواهد کرد.


معرفی کیف پول های پشتیبانی شده توسط برگرسواپ

در صرافی برگرسواپ برای انجام مبادلات و کار با صرافی نیازی به ثبت نام یا احراز هویت نمی باشد. کاربران می توانند برای استفاده از خدمات ارائه شده توسط صرافی برگرسواپ، کیف پول خود را متصل نموده و به انجام مبادلات بپردازند.

در تصویر زیر شما می توانید لیست کیف پول هایی که قابلیت اتصال به صرافی برگرسواپ را دارند، مشاهده نمایید.

معرفی کیف پول های پشتیبانی شده توسط برگرسواپ 
معرفی کیف پول های پشتیبانی شده توسط برگرسواپ

معرفی قسمت های مختلف صرافی برگرسواپ BurgerSwap

در ابتدا با استفاده از آدرس https://burgerswap.org/trade/swap وارد صفحه اصلی این صرافی شوید. پس از وارد شدن به صفحه اصلی شما گزینه های زیر را مشاهده خواهید کرد که در ادامه به شرح هر یک خواهیم پرداخت.

1.سواپ Swap

با استفاده از این گزینه کاربران قادر خواهند بود توکن های خود را به یکدیگر تبدیل کنند. در اینجا علاوه بر کارمزد انتقال زنجیره هوشمند بایننس، مقدار 0.3% کارمزد برای انجام تراکنش کسر خواهد شد.

سواپ Swap
سواپ Swap

2.نقدینگی Liquidity

با استفاده از این گزینه کاربران قادر خواهند بود با فراهم کردن یک جفت رمز ارز به یکی از تامین کنندگان نقدینگی در پلتفرم برگرسواپ تبدیل شوند.

نقدینگی Liquidity
نقدینگی Liquidity

3.حاکمیت Governance

در پلتفرم برگرسواپ کاربران قادر خواهند بود تا با ارائه یک طرح پیشنهادی پارامترهای سیستم همچون میزان هزینه تراکنش، نحوه تقسیم کارمزد تراکنش و … را تغییر دهند. تعداد دیگری از کاربران می توانند توکن های برگر را در این پلتفرم استیک نمایند و در رای گیری شرکت کنند.

کاربرانی که دارای توکن برگر هستند می توانند به این بخش رفته و با استیک کردن توکن های خود حق رای دریافت نمایند. اما نکته ای که در این قسمت باید در نظر بگیرید این است که با استیک کردن توکن های خود در این بخش به مدت تقریبا یک هفته به انها دسترسی نخواهید داشت و توکن های شما قفل می شود.

در پلتفرم برگرسواپ شرکت کنندگان در رای گیری پاداش دریافت خواهند کرد. پاداش های موجود از طریق هزینه تراکنش ها تامین می شود. برای بخش Governance این پلتفرم 30% از کل هزینه تراکنش ها در نظر گرفته شده است.

حاکمیت Governance
حاکمیت Governance

4.برگر شک Burger Shack

گزینه برگر شک در این پلتفرم به کاربران این امکان را می دهد که دارایی های خود را در یک صندوق قفل کنند و در مقابل آن پاداش هایی به صورت تتر و ایکس برگر xBurger دریافت کنند. ایکس برگر به منظور پاداش بخشی از استخرهای نقدینگی برگرسواپ ایجاد شده است.

در این صندوق ها رمز ارزهایی همچون بیت کوین، اتر، تتر و ام دکس پشتیبانی می شود. همچنین شما می توانید در اینجا درصد سود سالیانه و میزان سرمایه گذاری شده در هر یک از دارایی ها را مشاهده نمایید. در اینجا میزان سود دریافتی شما به شکل خودکار به سرمایه تان هر ده دقیقه یکبار اضافه خواهد شد.

برگر شک Burger Shack
برگر شک Burger Shack

5.استخر ایکس برگر xBurger Pool

در این قسمت شما می توانید استخرهایی را مشاهده کنید که پاداش های آنها به صورت توکن های ایکس برگر پرداخت می شود. در اینجا می توان با استیک کردن توکن های LP، رمز ارزهایی همچون ایکس برگر و برگر دریافت نمود.

استخر ایکس برگر xBurger Pool
استخر ایکس برگر xBurger Pool

6.عرضه اولیه فارم IFO

در اینجا پروژه هایی لیست خواهند شد که قصد تامین سرمایه را دارند. کاربران قادر خواهند بود با سرمایه گذاری در پروژه های این قسمت، توکن های آن را به دست اورند. در واقع آنها می توانند با تامین نقدینگی در استخر برگر توکن LP مربوط به استخر را دریافت نمایند.

عرضه اولیه فارم IFO
عرضه اولیه فارم IFO

7.پیش بینی Prediction

عملکرد این قسمت به این ترتیب است که با پیش بینی افزایش یا کاهش قیمت بیت کوین، در صورت برنده شدن با توجه به مقداری که سرمایه گذاری نمودید در دو قسمت می توانید پاداش دریافت کنید.

در این بخش در صورتی که برنده شوید و مبلغی را در گزینه مخالف سرمایه گذاری نکرده باشید، سرمایه شما با کسر درصد خزانه داری باز خواهد گشت.

پیش بینی Prediction
پیش بینی Prediction

8.استخر خسارت Compensation Pool

این استخر در طی جریانی که هکرها به برگر سواپ حمله کردند، به منظور جبران خسارت کاربران معرفی شد. کسانی که مورد حمله قرار گرفتند قادر خواهند بود با دریافت توکن های مخصوصی به نام cBurger و قفل این توکن ها، خسارت خود را به صورت توکن برگر دریافت کنند.

استخر خسارت Compensation Pool
استخر خسارت Compensation Pool

9.استخرهای کشت سود Farms

در فارم ها تامین کنندگان نقدینگی می توانند با استفاده از توکن های BLP سود دریافت نمایند. پاداش ها به صورت توکن برگر و یا به شکل دیگر پرداخت خواهد شد.

بیشتر بخوانید:  آموزش صرافی تریدر جو Trader Joe
استخرهای کشت سود Farms
استخرهای کشت سود Farms

10.رابط Bridge

با استفاده از این بخش کاربران می توانند توکن های مبتنی بر استاندارد ERC-20 و یا توکن های موجود در شبکه اتریوم را به توکن های موجود در شبکه بایننس اسمارت چین تبدیل نمایند.

رابط Bridge
رابط Bridge

11.وام دهی و وام گیری Lending

سیستم وام دهی و وام گیری در صرافی برگرسواپ به این شکل است که کاربران می توانند با ارائه وثیقه وام دریافت نمایند. در اینجا دو توکن برگر و تتر وجود دارد که با گذاشتن وثیقه به صورت تتر می توان تتر دریافت نمود.

وام دهی و وام گیری Lending
وام دهی و وام گیری Lending

12.اطلاعات Info

این بخش پارامترهایی را همچون حجم معاملات و اطلاعات مربوط به توکن هایی که در این پلتفرم لیست می شوند، ارائه می دهد. در صرافی برگرسواپ از توکن های با استاندارد ERC-20 و زنجیره هوشمند بایننس BSC پشتیبانی می شود.


آموزش اتصال کیف پول متامسک به شبکه بایننس اسمارت چین BSC

برای اتصال کیف پول متامسک به صرافی برگرسواپ اول از همه شما باید کیف پول خود را به شبکه بایننس اسمارت چین انتقال دهید. برای این کار کافیست در ابتدا کیف پول متامسک را نصب و راه اندازی نموده و سپس اقدام به انجام مراحل زیر نمایید.

نکته: در صورتی که با نحوه راه اندازی و نصب کیف پول متامسک آشنا نیستید، می توانید به کلیک بر روی لینک “آموزش کیف پول متامسک” به مقاله آن در سایت زوم ارز مراجعه نمایید. در این مقاله ما به طور کامل نحوه راه اندازی کیف پول متامسک و کار با آن را توضیح داده ایم.

1.پس از اینکه کیف پول متامسک را بر روی سیستم خود نصب کردید، از بالای صفحه همانطور که در شکل زیر مشاهده می نمایید گزینه نمایش داده شده را انتخاب کنید.

آموزش اتصال کیف پول متامسک به شبکه بایننس اسمارت چین BSC
آموزش اتصال کیف پول متامسک به شبکه بایننس اسمارت چین BSC

2.در این قسمت از بین گزینه های نمایش داده شده، گزینه “Settings” یا “تنظیمات” را انتخاب کنید.

گزینه "Settings" یا "تنظیمات"
گزینه “Settings” یا “تنظیمات”

3.در این مرحله بر روی گزینه “Networks” کلیک کنید.

گزینه "Networks"
گزینه “Networks”

4.پس از انجام مراحل بالا گزینه “Add a network” را همانند شکل زیر انتخاب کنید.

گزینه "Add a network"
گزینه “Add a network”

5.در این صفحه اطلاعات را همانند شکل در کادر مخصوص به خود وارد کنید. در انتها بر روی گزینه “Save” کلیک نمایید.

اطلاعات را وارد کنید
اطلاعات را وارد کنید

در انتها شما مشاهده خواهید کرد که کیف پول شما به شبکه بایننس اسمارت چین به راحتی متصل شده است.


آموزش اتصال کیف پول متامسک به صرافی برگرسواپ BurgerSwap

یکی از کیف پول هایی که می توانید از ان برای اتصال به صرافی برگرسواپ استفاده نمایید، کیف پول متامسک است. در ادامه همراه ما باشید تا نحوه اتصال کیف پول به این پلتفرم را برای شما به راحتی شرح دهیم.

1.پس از اینکه وارد صفحه اصلی پلتفرم برگرسواپ شدید، کیف پول مورد نظر را برای اتصال انتخاب کنید. در اینجا ما کیف پول متامسک را از قبل نصب نموده و از ان برای اتصال استفاده خواهیم نمود. گزینه “Metamask” را انتخاب کنید.

آموزش اتصال کیف پول متامسک به صرافی برگرسواپ BurgerSwap
آموزش اتصال کیف پول متامسک به صرافی برگرسواپ BurgerSwap

2.سپس اعلانی از طرف کیف پول ارسال خواهد شد. در اینجا بر روی گزینه Next کلیک کنید.

گزینه Next
گزینه Next

3.در ادامه برای اتصال، گزینه Connect را انتخاب کنید.

گزینه Connect
گزینه Connect

4.در انتها کیف پول شما با موفقیت به پلتفرم برگرسواپ متصل خواهد شد. شما می توانید با مشاهده بالای صفحه پلتفرم و همانجایی که در تصویر زیر مشاهده می کنید، بررسی نمایید که کیف پول متصل شده است یا خیر.

بررسی اتصال کیف پول
بررسی اتصال کیف پول

آموزش سواپ Swap یا مبادله توکن ها در صرافی برگرسواپ

برای تبادل توکن ها در صرافی برگرسواپ شما می توانید طبق مراحل زیر و همانطور که در شکل مشاهده می نمایید، پیش روید.

آموزش سواپ Swap یا مبادله توکن ها در صرافی برگرسواپ
آموزش سواپ Swap یا مبادله توکن ها در صرافی برگرسواپ
  1. در ابتدا گزینه سواپ Swap را از منوی سمت چپ پلتفرم انتخاب کنید.
  2. سپس توکن های مورد نظر را انتخاب نموده و مقدار آن را تعیین نمایید.
  3. در انتها بر روی گزینه Swap کلیک کنید.

نکته: شما می توانید پس از تعیین توکن های مورد نظر و مقدار انها، میزان کارمزد تراکنش و میزان تاثیر قیمت را مشاهده نمایید.

پس از انتخاب گزینه Swap شما باید تراکنش را در کیف پول خود با کلیک بر روی گزینه Confirm تایید نمایید.

گزینه Confirm
گزینه Confirm

همچنین شما می توانید با انتخاب گزینه تنظیمات همانطور که در شکل زیر مشاهده می نمایید، میزان لغزش Slippage و محدوده زمانی تراکنش ها را تنظیم نمایید.

تنظیم میزان لغزش Slippage
تنظیم میزان لغزش Slippage

آموزش تامین نقدینگی در صرافی برگرسواپ BurgerSwap

آموزش تامین نقدینگی در صرافی برگرسواپ BurgerSwap
آموزش تامین نقدینگی در صرافی برگرسواپ BurgerSwap

1.در ابتدا برروی تب ترید Trade کلیک نموده و گزینه Liquidity را انتخاب کنید.

2.در ادامه بر روی گزینه Add Liquidity به منظور تامین نقدینگی کلیک نمایید.

نکته: در اینجا حتما نسخه دوم صرافی برگرسواپ را انتخاب نمایید، زیرا در نسخه های قبلی برگرسواپ توکن نقدینگی در ازای تامین نقدینگی به کاربران ارائه نمی شود.

3.در این مرحله جفت ارز مورد نظر را انتخاب نموده و مقدار آن را وارد نمایید. در انتها بر روی گزینه “Supply” کلیک کنید و اعلان ارسال شده از طرف کیف پول را تایید نمایید.

گزینه Add Liquidity
گزینه Add Liquidity

4.پس از انجام مراحل بالا، اطلاعات استخری که انتخاب کردید برای شما نمایش داده می شود. در صورتی که قصد افزودن به نقدینگی را دارید، می توانید این کار را با انتخاب گزینه “Add” انجام دهید.

گزینه “Remove” برای خارج کردن نقدینگی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین شما در این صفحه گزینه “Claim” را مشاهده می نمایید که با انتخاب ان می توانید سهم خود از کارمزد تراکنش را دریافت نمایید.

گزینه "Remove" یا "Add"
گزینه “Remove” یا “Add”

آموزش شرکت در تصمیمات حاکمیتی صرافی برگرسواپ

در این قسمت از مقاله آموزش خواهیم داد که چگونه در تصمیمات حاکمیتی پلتفرم برگرسواپ مشارکت نمایید.

در صورتی که قصد دارید به پیشنهادات برای بهبود پلتفرم رای دهید، در ابتدا بر روی گزینه “Governance” در منوی سمت چپ کلیک کنید. سپس در صفحه مورد نظر، مقدار توکن برگری که قصد دارید برای رای گیری قفل نمایید را انتخاب نمایید.

آموزش شرکت در تصمیمات حاکمیتی صرافی برگرسواپ
آموزش شرکت در تصمیمات حاکمیتی صرافی برگرسواپ

با انتخاب گزینه “Collateralize” شما می توانید مقدار مورد را به قرارداد هوشمند ارسال کرده و این مقدار تا پایان رای گیری و به مدت یک هفته قفل خواهد ماند. در ادامه پس از تایید تراکنش در کیف پول شما به بخش رای گیری منتقل خواهید شد. در اینجا گزینه “Ballot” مقدار رای شما را نشان می دهد.

یکی از گزینه های بلی/خیر را انتخاب کنید
یکی از گزینه های بلی/خیر را انتخاب کنید

در ادامه بعد از خواندن پیشنهادات، یکی از گزینه های بلی/خیر را انتخاب کنید. شما می توانید بعد از پایان یافتن رای گیری، با انتخاب گزینه “Redeem” مقدار توکن قفل شده خود را به همراه سود دریافت نمایید.

blank


آموزش سرمایه گذاری در قسمت برگرشک صرافی برگرسواپ

در مرحله اول بر روی گزینه برگرشک Burger Shack کلیک نمایید. پس از ان گزینه مورد نظر را برای استخراج نقدینگی انتخاب نموده و بر روی Details کلیک کنید.

آموزش سرمایه گذاری در قسمت برگرشک صرافی برگرسواپ
آموزش سرمایه گذاری در قسمت برگرشک صرافی برگرسواپ
  1. در صفحه ای که در تصویر زیر شما مشاهده می نمایید، می توانید با انتخاب گزینه “Deposit” مقداری که قصد سرمایه گذاری دارید را واریز نمایید.
  2. گزینه “Withdraw” به شما امکان می دهد تا سرمایه خود را از این بخش خارج کنید.
  3. گزینه “Harest” سود دریافتی شما را به میزان سرمایه گذاری شده می افزاید.

آموزش کشت سود در استخر ایکس برگر صرافی برگرسواپ

در قسمت های قبلی مقاله توضیح دادیم که چگونه در صرافی برگرسواپ به تامین نقدینگی بپردازید. با انجام این کار یعنی تامین نقدینگی در صرافی برگرسواپ به شما توکن های BLP ارائه می شود. در ابتدا گزینه “xBurger Pool” را انتخاب کنید.

در این صفحه ما توکن xBurger/Burger BLP را برای کشت انتخاب کردیم. در ادامه بر روی گزینه Approve کلیک کنید و تراکنش را در کیف پول تایید نمایید.

آموزش کشت سود در استخر ایکس برگر صرافی برگرسواپ
آموزش کشت سود در استخر ایکس برگر صرافی برگرسواپ

در اینجا شما می توانید با انتخاب گزینه Stake و وارد نمودن مقدار، در کشت سود مشارکت نمایید.

گزینه Stake
گزینه Stake

نکته: در صورتی که قصد برگرداندن مقدار وارد شده در این قسمت را به کیف پول خود داشتید، می توانید گزینه Harest را انتخاب کنید.

blank


آموزش وام گرفتن Lending در صرافی برگرسواپ

برای دریافت وام از پلتفرم برگرسواپ کافیست تا طبق مراحل زیر پیش روید.

1.اول از همه کافیست تا گزینه Lending را از منوی سمت چپ انتخاب کنید. برای مثال در اینجا می خواهیم توکن برگر را برای وام دریافت کنیم. توکن برگر را انتخاب نموده و در ادامه بر روی گزینه “Borrow” کلیک کنید.

آموزش وام گرفتن Lending در صرافی برگرسواپ
آموزش وام گرفتن Lending در صرافی برگرسواپ

2.مقدار وثیقه شما به تتر بوده، آن را انتخاب کنید و سپس تایید نمایید.

مقدار وثیقه را انتخاب کنید و سپس تایید نمایید.
مقدار وثیقه را انتخاب کنید و سپس تایید نمایید.

3.در انتها تراکنش مورد نظر را در کیف پول تایید نموده و بر روی گزینه “Borrow” کلیک کنید. در اینجا حداکثر مقدار قابل دریافت برای شما نمایش داده می شود.

تایید تراکنش در کیف پول
تایید تراکنش در کیف پول

blankنکته: برای پرداخت و یا تسویه وام شما می توانید از گزینه “Repay” استفاده کنید. شما می توانید مقداری از وام و یا کل آن را تسویه نمایید.

گزینه "Repay"
گزینه “Repay”

اینفوگرافیک صرافی ارز دیجیتال برگرسواپ BurgerSwap

اینفوگرافیک صرافی ارز دیجیتال برگرسواپ BurgerSwap
اینفوگرافیک صرافی ارز دیجیتال برگرسواپ BurgerSwap

کلام پایانی درباره ی آموزش صرافی برگرسواپ BurgerSwap

در این مقاله ما به آموزش کامل کار با صرافی برگرسواپ BurgerSwap پرداخته ایم. شما می توانید با خواندن این مقاله با قسمت های مختلف این صرافی و نحوه کار با ان آشنا شوید. امیدواریم که توانسته باشیم اطلاعات کافی در ارتباط با صرافی برگرسواپ را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

از اینکه تا پایان مقاله “آموزش صرافی برگرسواپ BurgerSwap” همراه ما بودید از شما سپاس گزاریم.


بیشتر بخوانید:

از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

 ثبت هشتمین هفته‌ی متوالی در افت در انتظار بیت کوین

 ثبت هشتمین هفته‌ی متوالی در افت در انتظار بیت کوین

واکنش ماسک به کسی که وی را کلاهبردار خودشیفته خواند

واکنش ماسک به کسی که وی را کلاهبردار خودشیفته خواند

رییس بانک مرکزی اروپا: ارزهای دیجیتال فاقد ارزش هستند

رییس بانک مرکزی اروپا: ارزهای دیجیتال فاقد ارزش هستند

دید صعودی شکرلی به سولانا، اتریوم و الگورند

دید صعودی شکرلی به سولانا، اتریوم و الگورند

مشاور ریپل: ظاهرسازی SEC باورنکردنی است

مشاور ریپل: ظاهرسازی SEC باورنکردنی است

گروه هفت: قانون‌گذاری بر رمز ارز باید سریع و جامع باشد

گروه هفت: قانون‌گذاری بر رمز ارز باید سریع و جامع باشد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا