اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

بوترین: ترا باید از هولدرهای کوچک محافظت کند، نه نهنگ‌ها

بوترین: ترا باید از هولدرهای کوچک محافظت کند، نه نهنگ‌ها

به گزارش زوم ارز، هم‌بنیان‌گذار اتریوم، ویتالیک بوترین، باور دارد که پروژه‌ی ترا باید هولدرهای کوچک را به عنوان بخشی از هرگونه برنامه‌ی بازپرداخت، در اولویت خود قرار دهد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به دنبال خسارت چشم‌گیر سرمایه گذاران UST و لونا، حال جامعه به دنبال روش‌هایی جهت بناگذاری دوباره‌ی این اکوسیستم و احتمالا تسکین افراد زیادی است که از نظر مالی خسارت زیادی دیدند.

در روز 15 می، بوترین از این اقدام حمایت کرد و اشاره داشت که تمرکز باید بر سرمایه گذاران کوچکی باشد که به آن پول نیاز دارند. وی پیشنهاد داد که نهنگ‌ها باید با این خسارت مدارا کنند.

کوین کده

در حالی که هم‌بنیان‌گذار اتریوم به طور واضح حرفی از قانون‌گذاری نزد، وی اشاره داشت که پوشش‌هایی چون بیمه‌ی سپرده‌ی مالی، می‌تواند در چنین شرایطی، کارساز باشد.

در این مرحله، مشخص نیست که این پروژه قادر به بازسازی خواهد بود، یا اینکه، حتی اگر خیلی سخت باشد، جهت جبران خسارت سرمایه گذاران، یک فعالیت دوباره‌ی موقت را بررسی خواهند کرد. همچنین، شایان ذکر است که طی این هفته، این برنامه‌ی بازیابی به‌روزرسانی شد و اکنون به دنبال پرداخت تا 50000 دلار به تمامی کاربران است.

ایده‌ی دیگری که در سطح اینترنت در دست است، توسعه‌ی یک ارتقا هارد فورک، موسوم به TERRA 2، به علاوه‌ی راه اندازی یک استخر نقدینگی جهت بازگردانی پشتوانه‌ی UST، برای بلاکچین ترا به شمار می‌رود.

بیشتر بخوانید:  مصاحبه بنیان‌گذار کاردانو در مورد مرگ بیت کوین

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Cointelegraph


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا