صرافی کوینکده
زوم ارز پدیا

خرید و فروش دلار پرفکت مانی به چه صورت است؟

خرید و فروش دلار پرفکت مانی به چه صورت است؟ ؛ سیستم های پرداخت آنلاین ، زندگی ما را به شکلی تغییر داده اند که افراد زیادی زندگی بدون این سیستم را برای خود غیر ممکن می دانند. از میان بسیاری از راه حل های پرداختی که می توانید برای نیازهای خود به آنها مراجعه کنید ، یکی از راه حل های خاص که امنیت و اطمینان مشتریان را در هنگام انجام معاملات خود حفظ می کند،. پرفکت مانی است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

 

پرفکت مانی چیست؟

پرفکت مانی یک سرویس مالی است که به کاربران امکان می دهد از طریق اینترنت پرداخت فوری و انتقال ایمن به سایر نقاط جهان انجام دهند. همچنین این امکان را برای کاربران فراهم می کند که پول خود را به سایر ارزهای الکترونیکی تبدیل کنند. برای اینکه مشاغل با آنها شریک شوند و بازده مدیریت منابع مالی خود را افزایش دهند. این سرویس همچنین به شما امکان می دهد از مبلغی که با آنها صرفه جویی کرده اید درآمد کسب کنید و منبع درآمد اضافی دیگری را برای شما فراهم آوریم. یکی دیگر از مزایایی که ثبت نام با پرفکت مانی فراهم می کند ، سطح ناشناس بودن آن است که کاربران از آن لذت می برند. این سرویس قادر به پردازش معاملات بدون نیاز به فاش کردن هویت یا اطلاعات شخصی شما است. برای کاربران ایرانی نیز که در تحریم مالی هستند و نمی توانند از سیستم های پرداخت های اینترنتی بین المللی مانند پی پال و… استفاده کنند ،یک روش بسیار مناسب پرفکت مانی است.

از 15 ژوئن 2013 ، پس از تعطیلی Liberty Reserve توسط مقامات ایالات متحده ، پرفکت مانی اجازه  عضویت جدید مشتری یا شهروند / سازمان های آمریکایی را نمی دهد. Money Perfect همچنین نام دامنه خود را از سایت perfmoney.com محبوب به perfectmoney.is تغییر داده است.


عملکرد و کاربرد پرفکت مانی چیست؟

 

 • دریافت پرداخت در پروژه های تجارت الکترونیکی
 • پرداخت آنلاین کالا و کالا
 • خرید فلزات گرانبها و ارزهای آنلاین
 • انجام نقل و انتقال سریع پول بین کاربران پرفکت مانی
 • امنیت حساب کاربر سطح بالا
 • امکان تهیه بودجه فوری برای هر حساب کاربری پرفکت مانیبا استفاده از کوپن الکترونیکی پرفکت مانی
 • صورتحساب شرح دقیق و گزارش

مزایای پرفکت مانی:

 • هزینه های معاملاتی کم؛
 • معاملات فوری در هر دو سپرده و برداشت.
 • انتخاب گسترده ای از سپرده ها و روش های برداشت
 • امنیت حساب کاربر سطح بالا؛
 • معاملات فوری و انعطاف پذیر بین برنامه های HYIP

ایرادات پرفکت مانی:

 • هزینه های بالا تا 2٪ (فقط در برداشت ها)
 • معاملات ممکن است نهایی باشد؛
 • استفاده از پرفکت مانی برای شهروندان آمریکایی و ساکنان دائم کاملاً ممنوع است.

 


ثبت نام پرفکت مانی

ثبت نام برای پرفکت مانی رایگان ، سریع و آسان است. پس از ثبت نام ، کاربر سه حساب پرفکت مانی را به ارزهای مختلف بدست می آورد: دلار آمریكا (دلار آمریكا با پرفکت مانی) ، یورو (یورو با پرفکت مانی) و یك تریوی طلا (پرفکت مانیXAU).

برای دیدن آموزش تصویری ثبت نام در پرفکت مانی به پرفکت مانی چیست  مراجعه شود.


هزینه های خالص

هزینه های کامل پول توسط فرستنده پرداخت می شود. این کمیسیون برای حساب تایید نشده 1.99٪ و فقط برای حساب تایید شده 0.50٪ است. مبلغ 0.5٪ هزینه پرداخت شما اساساً کمترین هزینه در بازار است.

 


سپرده گذاری و برداشت

روش های سپرده گذاری

بانک  کابلی ، صرافی های مبادله پول ، نقل و انتقالات بانکی فوری ، POS پایانه ها ، کارت های اعتباری ، سایر ارزهای الکترونیکی ، واریز اس ام اس ، کارت اعتباری پرفکت مانی/ کوپن کامل الکترونیکی پول(ای-ووچر).

روش های برداشت

بانک کابلی، شرکای صرافی معتبر ، کارت پیش پرداخت کامل پول / کوپن الکترونیکی پرفکت مانی ، سایر ارزهای الکترونیکی ، کارتهای هدیه Visa / MasterCard و شرکای صرافی معتبر (جایی که می توانید به بهترین وجه مبادله ، خرید یا فروش کامل پول را انجام دهید)


حساب پرفکت مانی چیست؟

با ثبت یک حساب کاربری با برنامه ، شماره حساب پرفکت مانی خود را در قسمت ارائه شده تایپ کنید. لطفا توجه داشته باشید ، از شناسه عضو پرفکت مانی خود به عنوان شماره حساب خود استفاده نکنید. این اشتباه است زیرا شماره حساب های پرفکت مانی شما از سه نوع هستند: حساب های طلا ، حساب های USD کامل و پول های پرفکت مانی و هر یک از آنها شماره منحصر به فرد خود را دارند. شماره حساب ، و نه شماره شناسه عضو شما ، برای انجام معاملات آنلاین مورد استفاده قرار نمی گیرد.


بهترین روش برای خرید و شارژ حساب پرفکت مانی

خرید و فروش دلار پرفکت مانی چگونه است؟ در ادامه با ما همراه باشید تا چگونگی خرید و فروش دلار پرفکت مانی را به شما آموزش دهیم.

سایت های صرافی

ساده ترین راه برای شارژ حساب پرفکت مانی برای کاربران ، خرید پرفکت مانی از سایت های صرافی پرفکت مانی است که با جستجوی ساده در اینترنت به راحتی می توانید آنها را پیدا کنید.

پرفکت مانی در این  سایت ها و صرافی ها هم به صورت دلار و یورو معامله می شود ، اما بیشتر دلارهای پرفکت مانی فروخته می شوند

پرفکت مانی مبتنی بر نرخ ارز در کشور است. به عنوان مثال ، اگر دلار به ازای هر دلار 2 هزار دلار باشد ، قیمت پرفکت مانی حدود 2 هزار دلار خواهد بود.

برای خرید از سایت های فروشنده پرفکت مانی ، باید با ارائه شناسه خود (مانند کارت ملی) تأیید اعتبار کنید. پس از تأیید اعتبار ، می توانید پرفکت مانی را بخرید و بفروشید.

برای خرید پرفکت مانی باید شماره حساب پرفکت مانی خود را به سایت فروشنده بدهید تا واریز را برای شما انجام دهد. برای یافتن شماره حساب کامل خود ، فقط وارد شوید.

وارد کردن شماره حساب - خرید و فروش دلار پرفکت مانیهمانطور که در بالا مشاهده می کنید ، می توانید شماره حساب خود را در قسمت جلوی پنل کاربری پیدا کرده و آن را به سایت ارائه دهید تا بتوانید واریز کنید. حساب دلار از U شروع می شود و حساب یورو با E. شروع می شود. به عنوان مثال ، شماره حساب دلار در حسابی که در بالا تصویر کرده ایم” U18982334″:است و دارنده حساب باید در ازای پرفکت مونی این شماره را  به صرافی دهد.

علاوه بر روش خرید ارز  دلار روش های دیگری نیز برای شارژ حساب پرفکت مانی شما وجود دارد. البته بیشتر این روشها کاربرد ندارند. بنابراین در ادامه فقط روشهایی را که در دسترس کاربران پرفکت مانی است توضیح خواهیم داد.

شارژ حساب Money Money

برای دسترسی به روش های پرداخت حساب های Money Money و به اصطلاح شارژ حساب Money Money ، پس از ورود به حساب کاربری خود ، وارد بخش سپرده خواهیم شد:

شماره حساب مانی مانی - خرید و فروش دلار پرفکت مانیسپس به صفحه ای می رسیم که روش های مختلفی برای واریز پول و شارژ حساب های Money Perfect را توضیح می دهد.

شارژ کوپن پرفکت مانی

یکی از روشهای متداول شارژ حساب پرفکت مانی استفاده از کوپن پرفکت مانی یا ووچر است.

Voucher پرفکت مانی یک کارت شارژ با پرفکت مانی است که برای واریز یا برداشت پول به حساب پرفکت مانی استفاده می شود.

این کوپن در واقع شبیه کارت هدیه بانکی است و بدون ایجاد حساب کاربری می تواند برای خرید استفاده شود. ووچر پرفکت مانی همچنین می تواند برای شارژ مستقیم حساب شما استفاده شود.

کوپن پرفکت مانی دارای یک شناسه 4 رقمی و کد فعال سازی 4 رقمی است. همچنین تاریخ ایجاد و تاریخ انقضا این کوپن ها نیز روی آنها ثبت شده است. نمونه ای از کارت کوپن پرفکت مانی را می توان در زیر مشاهده کرد:

بیشتر بخوانید:  مدیریت ریسک در بازار ارز های دیجیتال

شارژ کوپنبا این حال ، این مهم است که بدانید که این کوپن ها از لحاظ فیزیکی نیستند و به صورت دیجیتالی در دسترس کاربران قرار می گیرند.

دریافت کد پرفکت مانیهمانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید ، یک کوپن پرفکت مانی، یک شماره e-Voucher و یک کد فعال سازی به شما ارائه می شود. با استفاده از این دو کد می توانید حساب کاربری پرفکت مانی خود را به شرح زیر شارژ کنید.

 

شارژ حساببا انتخاب “withdrawو سپس” “e-Voucher” می خواهیم حساب پرفکت مانیرا از طریق کوپن Money Perfect شارژ کنیم.

شارژ شدن حساب - خرید و فروش دلار پرفکت مانیبا کلیک روی “فعال کردن یک e-Voucher” ، به حساب پرفکت مانی شما همان مبلغ کوپنی که خریداری کرده اید شارژ می شود.

شارژ حساب پرفکت مانی از طریق صرافی

در حال حاضر صرافی  معتبر زیادی وجود دارد که به عنوان واسط بین کاربران و سایت پرفکت مانی عمل می کنند.

این بدان معنی است که کاربران می توانند دلارهای ایده آل را خریداری کنند و با پرداخت حق امتیاز ، حساب پرفکت مانی خود را به همان اندازه که بخواهند شارژ کنند.

علاوه بر این ، می توان دلارهای پرفکت مانی را به این صرافی ها فروخت و معادل آن دلار دریافت کرد.

اما با نگاهی به اعتبارنامه هایی که در حال حاضر فعال هستند ، می توان دریافت که قیمت خرید و فروش دلارهای پرفکت مانی در این صرافی ها و هزینه هایی که آنها برای خرید و فروش در نظر دارند متفاوت است.

بنابراین با در نظر گرفتن عوامل مختلف می توانید بهترین ارز را برای خرید یا فروش پرفکت مانی انتخاب کنید.

با انتخاب گزینه ” Certified Partners” از قسمت “deposite” می توانید به لیست کامل صرافی های مورد استفاده جهت شارژ حساب پرفکت مانی خود دسترسی پیدا کنید.

پارامتر Trust Score که نشانگر قابلیت اطمینان مبادلات ارزی بر اساس فعالیت گذشته آنها است ، برای هر صرافی قابل مشاهده است.پارامتر TS بر اساس فعالیت های گذشته این صرافی ها تعیین می شود.

در هنگام انتخاب صرافی صحیح ، علاوه بر در نظر گرفتن قابلیت اطمینان ارز و همچنین کمیسیون ، باید به حداقل و حداکثر مبلغی که هر صرافی برای پرفکت مانی خریداری می کند نیز توجه داشت.

حساب پرفکت مانی را با بیت کوین شارژ کنید

رایج ترین ارز مورد استفاده پرفکت مانی دلار است. اما علاوه بر دلار ، امکان حساب های پرفکت مانی با 3 دارایی دیگر نیز وجود دارد. این 3 دارایی شامل یورو ، طلا و بیت کوین است.

برای شارژ یک حساب پرفکت مانی با استفاده از بیت کوین ، یک حساب بیت کوین را  و یا حتی یک تراکنش بیت کوین را با استفاده از یک حساب پرفکت مانی انجام دهید ، پس از انتخاب بیت کوین به عنوان یکی از روش های شارژ کردن حساب پرفکت مانی در زیر خواهیم بود:

نحوه خرید بیت کوین (BTC) با پرفکت مانی (USD)

در اینجا ، ما به طور مفصل نحوه خرید بیت کوین با PerfectMoney با استفاده از یکی از سایت های خریدو فروش پرفکت مانی  را بیان خواهیم کرد.

مراحل این کار را به صورت زیر است:

روش پرداخت 1: خرید بیت کوین در صفحه خرید.

 

 1. بعد از ورود به سیستم ، صفحه اصلی خدمات را باز کنید ، صفحه BUY را در فهرست بالای منو رمزارز مورد نیاز خود را انتخاب کنید (در مثال ما بیت کوین):

صفجه خرید - خرید و فروش دلار پرفکت مانی

2.1 و در ادامه مبلغ موردنظر را برای خرید رمزپرداخت وارد کنید.

2.2 سیستم بطور خودکار مبلغی را که با در نظر گرفتن نرخ ارز فعلی ، هزینه و تخفیف شخصی شما در صورت وجود محاسبه می کند.

2.3 روش پرداخت (در مورد ما ، Perfect Money) را انتخاب کنید.

2.4 در زیر حداقل و حداکثر مقدارهایی را مشاهده می کنید که به ترتیب حد بالایی و پایینی مبلغی را که می توانید مبادله کنید ، تعیین می کنند.

صفجه خرید - خرید و فروش دلار پرفکت مانی - تصویر اول

 1. در مرحله بعد داده های درخواستی را وارد کنید. در مورد ما ، داده های PerfectMoney و آدرس کیف پول Bitcoin را وارد می کنیم. در صورت داشتن کیف پول های ذخیره شده ، برای راحتی شما می توانید از آنها استفاده کنید ، تا سیستم بتواند جزئیات را بطور خودکار پر کند.
 2. صفجه خرید - خرید و فروش دلار پرفکت مانی - تصویر دوم
 1. قبل از ارسال اطلاعات می توانید اطلاعات معامله را بررسی کنید:

صفجه خرید - خرید و فروش دلار پرفکت مانی - تصویر سوم

5- برای رسیدن به صفحه پرداخت Perfect Money ، جایی که باید روش پرداخت ترجیحی را انتخاب کرده و روی “Make Payment” کلیک کنید ، روی ارسال کلیک کنید.

صفجه خرید - خرید و فروش دلار پرفکت مانی - تصویر چهارم6.پس از پر کردن داده های مورد نیاز برای تأیید پرداخت ، روی “مشاهده پرداخت” کلیک کنید.

 

صفجه خرید - خرید و فروش دلار پرفکت مانی - تصویر پنجم

 

 1. علاوه بر این ، پنجره Perfect Money که اطلاعات پرداخت فعلی را نشان می دهد باز می شود.

 

صفجه خرید - خرید و فروش دلار پرفکت مانی - تصویر هفتم

8- پس از تأیید پرداخت ، به صفحه پرداخت با موفقیت در ALFAcashier هدایت می شوید. تبریک می گویم! سفارش شما انجام شده است! برای راحتی شما ، پیامی با اطلاعات دقیق در مورد سفارش تکمیل شده برای شما ایمیل می شود.

 

صفجه خرید - خرید و فروش دلار پرفکت مانی - تصویر هشتم

روش پرداخت 2. خرید بیت کوین از طریق صفحه اصلی.

 

 1. بعد از ورود به سیستم ، صفحه اصلی خدمات را باز کرده و گزینه خرید موردنیاز خود را انتخاب کنید (به عنوان مثال PM → BTC):

 

خرید بیت کوین

 

خرید بیت کوین صفحه اول2.1 و در ادامه مبلغ موردنظر را برای خرید رمز پرداخت وارد کنید.

2.2 سیستم بطور خودکار مبلغی را که با در نظر گرفتن نرخ ارز فعلی ، هزینه و تخفیف شخصی شما در صورت وجود محاسبه می کند.

 

هزینه و تخفیف شخصی

2.3 بعد ، اطلاعات حساب های سیستم پرداخت را پر کنید. در مورد ما ، داده های PerfectMoney و آدرس کیف پول Bitcoin را وارد می کنیم. برای راحتی خود ، می توانید کیف پول را نیز ذخیره کنید تا دفعه بعد بتوانید جزئیات را با یک کلیک پر کنید.

 

ذخیره در کیف پول

 

2.4 قبل از ارسال اطلاعات می توانید اطلاعات معامله را بررسی کنید:

بررسی اطلاعات3.برای رسیدن به صفحه پرداخت Perfect Money ، جایی که باید روش پرداخت ترجیحی را انتخاب کرده و روی “Make Payment” کلیک کنید ، روی ارسال کلیک کنید.

صفحه پرداخت Perfect Money

4- پس از پر کردن داده های مورد نیاز برای تأیید پرداخت ، روی “مشاهده پرداخت” کلیک کنید.

 

مشاهده پرداخت5.علاوه بر این ، پنجره Perfect Money که اطلاعات پرداخت فعلی را نشان می دهد باز می شود.

اطلاعات پرداخت فعلی6.پس از تأیید پرداخت ، به صفحه پرداخت در سایت مورد نظر با موفقیت انجام شده هدایت می شوید. تبریک می گویم! سفارش شما انجام شده است! برای راحتی شما ، پیامی با اطلاعات دقیق در مورد سفارش تکمیل شده برای شما ایمیل می شود.

 

تأیید پرداخت

با استفاده از همین روش می توانید بیت کوین را از طریق سایر ارزها خریداری کنید.


چگونه پرفکت مانی بفروشم؟

برای فروش پرفکت مانی، سایت های ایرانی زیادی وجود دارد که می توان برای خرید از طریق انها اقدام کنید.

 1.    در وب سایت های مربوط به پرفکت مانی ثبت نام کنید.
 2. پرفکت مانی های  خود را برای آنها ارسال کنید.
 3. در ازای آنها ریال در کارت بانکی خود بگیرید .

روند فروش پرفکت مانی در سایت صرافی :

 •   سایت صرافی   شما را به درگاه پرفکت  مانی خودش ارجاع می دهد.
 • در قسمت مشخص شده شما با زدن یک کلیک می توانید مبلغ مورد نظر پرفکت خود را برای آنها بفرستید
 •  بعد از چند ساعت در کارت بانک خودتون مبلغ آن را به ریال  دریافت کنید.

” ممنون که تا پایان مطلب خرید و فروش دلار پرفکت مانی با ما همراه بودید “


بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا