صرافی کوینکده
زوم ارز پدیا

خرید و فروش دلار وب مانی | پاسخ به سوالاتی راجع به WebMoney

خرید و فروش دلار وب مانی ؛ وب مانی یا Webmoney یک کیف پول الکترونیکی معروف است که می تواند برای معاملات سپرده گذاری و برداشت و همچنین سایر معاملات در اینترنت استفاده شود. شما می توانید از آن برای ذخیره ، ارسال ، دریافت پول و برای پرداخت آنلاین کالا ها استفاده کنید.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

وب مانی چیست؟

خرید و فروش دلار وب مانی چگونه است؟ وب مانی سیستم پرداخت بین المللی است که در سال 1998 تأسیس شد. در حال حاضر ، بیش از 40 میلیون نفر در سراسر جهان به این سیستم پیوسته اند.

وب مانی   خدمات خوبی در زمینه مالی  ارائه می دهد، به همه امکان نگه داشتن سوابق ، مبادله وجوه تسویه حساب ، جذب امور مالی ، حل اختلافات بزرگ و انجام معاملات امن را نیز می دهد. کلیه معاملات انجام شده از طریق این سیستم غیر قابل برگشت و فوری است.

فناوری وب مانی مبتنی بر ارائه بهترین سیستم به همه شرکت کنندگان است که با رابط یکپارچه برای مدیریت مستقیم حقوق مالکیت با ارزش هایی که در شرکت های تخصصی ذخیره می شوند ، ارائه می شود.

به عبارت ساده ، وب مانی روشی برای پرداخت آنلاین است که به همه امکان برقراری ارتباط با سایر بازرگانان و کاربران وب مانی را می دهد.


آیا وب مانی ایمن است؟

وب کانی سالم و ایمن است زیرا مزایای بیشماری با آن در ارتباط است:

  • در مرحله اول ، این امکان را به کاربران خود می دهد تا با راحت ترین روش ، وب مانی خود  را با خیال راحت آنلاین انتقال و واریز کنند.
  • مزیت دیگر استفاده از آن این است که شما مجبور نیستید هرکدام از اطلاعات مالی خصوصی خود را با هر یک از تجار وارد کنید.

برداشت و پرداخت در زمان واقعی

این ویژگی عمدتاً برای همه کسانی که دوست ندارند از کارت های اعتباری آنلاین استفاده کنند بی خطر است. علاوه بر این ، انتقال و برداشت وب مانی نیز در زمان واقعی اتفاق می افتد ، به این معنی که می توانید به راحتی به بودجه خود دسترسی پیدا کنید. شما مجاز به برداشت و واریز وجوه به صورت آنلاین هستید.


راه اندازی و ثبت نام

برای ثبت حساب وب مانی    به سایت  https://www.wmtransfer.com// رجوع کنید.

مراحل   باز کردن یک حساب وب مانی:

به https://wmtransfer.com بروید.

بر روی دکمه “ثبت نام” کلیک کنید.

کد کشور ، شماره تلفن و ایمیل خود را وارد کنید.

برای تأیید یک پیامک به شماره داده شده شما ارسال می شود.

ایمیل خود را تأمین کنید (آن را با یک کد دیجیتال ارسال شده تأیید کنید).

در صفحه بعد رمز عبور خود را انتخاب کرده و CAPTCHA را وارد کنید.

شناسه ایمیل خود را برای شناسه وب مانی    خود بررسی کنید.


خرید و فروش دلار وب مانی - ثبت نامبرای تنظیم کیف پول الکترونیکی جدید خود ، روی ثبت نام کلیک کنید. در صورت نیاز ، زبان را در پایین صفحه تغییر دهید.

خرید و فروش دلار وب مانی - تغییر

باید شماره تلفن خود را تعیین کرده و تأیید کنید و رمز عبور ایجاد کنید. به محض اتمام کار ، می توانید به کیف پول خود دسترسی پیدا کرده و کیف پول را با ارز دلخواه خود ایجاد کنید.

می توانید از بین چندین گزینه ارزی ، یکی انتخاب کنید . اما اگر قصد دارید آن را به IQ Option ( واریز ) ارائه دهید ، می توانید بین WMZ ، WME و WMR را انتخاب کنید.

WMZ یک کیف پول برای دلار USD

WME – برای یورو

WMR برای روبل است.

به عنوان مثال ، دو کیف پول ، یکی برای دلار ، دیگری برای روبل را انتخابکنید.

خرید و فروش دلار وب مانی - صفحه اصلی

در بالای صفحه شماره شناسه WMID خود را که شناسه حساب شما است ، می بینید. البته این نشانی نیست که پول برای آنها ارسال شود. هر کیف پول آدرس خاص خود را دارد:

خرید و فروش دلار وب مانی - کیف پول هاآدرس شامل شناسه ای 12 رقمی است. هنگام انتقال وجوه به حساب وب مانی یا حساب خود باید آن را پر کنید. پس از نصب کیف پول ، آماده ارسال و دریافت پول هستید.


سپرده یا Deposit دلار وب مانی

برای ایجاد سپرده به کیف پول الکترونیکی خود ، باید کیف پول مربوطه را با ارز مورد نظر خود انتخاب کرده و سپس در مورد روش سپرده گذاری تصمیم بگیرید. گزینه های مختلفی برای انتخاب وجود دارد ، اما روش های موجود ممکن است با توجه به محل زندگی شما متفاوت باشد.

خرید و فروش دلار وب مانی - سپرده

پس از ورود پول ، می توانید از آنها برای واریز IQ Option استفاده کنید.

برای انجام این کار ، به صفحه سپرده گذاری بروید و وب مانی را از لیست انتخاب کنید. پولی را انتخاب کنید که با یکی از کیف پول وب مانی شما مطابقت داشته باشد.

مطابقت پول با وب مانی

به صفحه ورود به وب مونی هدایت می شوید – وارد سیستم شوید و پرداخت را تکمیل کنید. پس از انجام این کار ، وجوه بلافاصله به مانده موجودی ضریب هوشی شما واریز می شود.


برداشت از حساب یا Withdrawal دلار وب مانی

برای استفاده از وب مانی  برای برداشت ، به صفحه خروج مراجعه کرده و کیف پول وب مانی را به ارز دلخواه خود انتخاب کنید. شماره کیف پول وب مانی  را پر کنید و مبلغ آن را انتخاب کنید.

برداشت از حسابپس از رسیدن وجوه به کیف پول شما ، می توانید آنها را از حساب وب مانی  به کارت بانکی ، حساب بانکی ، کیف پول الکترونیکی دیگری یا از طریق روش های پرداخت دیگر خارج کنید. برای انتخاب گزینه برداشت، روی دکمه انتقال کلیک کنید.

بر روی انتفال کلیک کنید


هزینه یا Fees دلار وب مانی

اطلاعات مربوط به هزینه ها و بازه های زمانی معاملات را می توان به راحتی در وب سایت وب مانی یافت. هزینه ها به ارز و روش پرداخت بستگی دارد.


خرید دلار  وب مانی بدون ثبت نام

خرید وب مانی

احراز هویت در وب مانی اجباری نیست . شما می توانید برای خرید و فروش دلار وب مانی، احراز هویت نکنید . بعضی سایت ها، خریدو فروش دلار وب مانی  را بدون احراز هویت انجام می دهند . البته برای خرید محدودیت هایی وجود دارد.

بیشتر بخوانید:  رمزنگاری متقارن چیست ؟

برای مثال، این دسته از کاربران تنها در روز مجاز به انجام تراکنش تا سقف یک میلیون تومان از کارت های بانکی تایید شده می باشند. این مربوط به یکی از سایت های خرید  و فروش دلار وب مانی است. به طور دقیق تر ، اگر احراز هویت نکنید نمی‌توانید بیش از ۳۰۰ دلار در حسابتان داشته باشید.

برای اینکه بتوانید محدودیت خرید را از بین  ببرید باید حتما احراز هویت کنید. در فروش دلار وب مانی این مساله، یعنی احراز هویت کم رنگ تر است.


صرافی های  دلار وب مانی

در ایران نیز ، صرافی  های زیادی وجود داردند که به خرید و فروش دلار وب مانی می پردازند. برای خرید و فروش دلار وب مانی باید ایتدا در صرافی مورد نظر خود ثبت نام و   احراز هویت کنید . البته همانطور که گفته شد می توان بدون احراز هویت نیز به خریدو فروش دلار وب مانی پرداخت اما در این صورت محدودیت هایی برای شما اعمال می شود. پس بهتر است که در صرافی مورد نظرتان احراز هویت کنید. سپس برای خرید یا فروش دلار وب مانی در ان صرافی در خواست دهید.


سایت های خرید و فروش  دلار وب مانی

سایت های زیادی برای خریدو فروش دلار وب مانی در اینترنت وجود دارد . با سرچ و جستجویی ساده  می توانید تعداد زیادی از  انهارا پیدا کنید. البته حتما دقت داشته باشید که در  سایت های معتبر خرید و فروش دلار وب مانی را انجام دهید.


وب مانی Voucher چیست و چگونه کار می کند؟

کوپن هدیه وب مانی    را می توان برای پرداخت های آنلاین و خرید در همه جا که وب مانی    پشتیبانی می کند ، استفاده کرد. این می تواند برای یک بالاپنج ، برای پرداخت ، برداشت ، برای گرفتن وام و حتی برای جمع آوری وجه استفاده شود.

کوین وب مانی یا ووچر یکی از بهترین گزینه ها برای:

  • برای پرداخت آنلاین
  • برای خرید کالاهای دیجیتال؛
  • برای طراحی و تبلیغات؛
  • برای خرید آنلاین؛
  • برای اهداف تجاری و مالی
  • برای سرگرمی ، هدایا و بازی ها؛
  • برای مسافرت ، رزرو هتل و غیره

با استفاده از وب مانی Voucher ، به راحتی می توانید معاملات را با خطر کمتری انجام دهید. دلیل این امر آن است که اگر از کارت اعتباری خود به صورت آنلاین استفاده کنید ، همیشه این خطر وجود دارد که شخصی بتواند جزئیات شما را استخراج کند و می تواند از آن برای انجام معاملات جعلی استفاده کند.

با استفاده از این کوپن وب مانی می توانید پول خود را به حساب ارزهای مختلف در حساب خود نگه دارید. این بدان معناست که شما در انجام معاملات در سراسر جهان و در وب سایت های مختلف آزاد هستید.

کد وب مانی Voucher از چه چیزی تشکیل شده است؟

این کوپن ها با ارزهای مختلف در دسترس هستند. می توانید کد کوپن وب مانی را در 10 WMZ ، 20 WMZ ، 50 WMZ و 100 WMZ و سایر ارزها پیدا کنید.

کد ووچر وب مانی از پین و رمز عبور تشکیل شده است. هنگام ورود به سیستم ، باید بودجه هایی را بخواهید که یک پین و رمز عبور را درخواست می کنند که در کد کوپن وب مانی  شما موجود است.

این بدان معنی است که پین ​​و رمز عبور موجود در این کارت هدیه از اهمیت بالایی برخوردار است و نباید با کسی به اشتراک گذاشته شود.


سوال و جواب در مورد وب مانی

پاسخ به سوالاتی که شاید شما کاربران عزیز در ذهن داشته باشید

آیا مدت انقضا برای کوپن های وب مانی وجود دارد؟

خیر ، مدت انقضا خاص برای کوپن وب مانی    وجود ندارد. فقط یک بار قابل استفاده است. دارنده این کوپن وب مانی    ، وظیفه شماست که آن را با خیال راحت حفظ کنید تا از طرف شخص ثالث به هر قیمتی قابل استفاده نباشد.

ارزهای پذیرفته شده وب مانی کدامند؟

فرض یا ارز پذیرفته شده ، روبل ، یورو و دلار آمریکا است. پرداختهای انجام شده در یورو تنها در حالی صورت می گیرد که پرداخت های USD و RUB به دلار USD پرداخت می شود.

چگونه می توان از کد وب مانی Voucher استفاده کرد؟

برای استفاده از آن ، باید یکی داشته باشید. یا کسی می تواند به شما هدیه دهد یا شما می توانید آن را خریداری کنید. پین و رمز عبور برای کاربر ارسال می شود. به زودی پس از به دست آوردن کد کوپن وب مانی    ، باید مراحل زیر را دنبال کنید:

وارد حساب وب مانی شوید و روی ” افزودن بودجه ” کلیک کنید.

“افزودن وجوه” را با کوپن وب مانی  یا کارت انتخاب کنید.

گذرواژه و پین خود را وارد کنید و بر روی “ok” کلیک کنید. این مبلغ کارت مستقیماً در کیف پول وب مانی    (WMZ) واریز می شود.

از کجا می توانم بررسی کنم آیا کد وب مانی معتبر است؟

می توانید با ورود به حساب وب مانی ، اعتبار کد کوپن وب مانی  را بصورت آنلاین بررسی کنید. هنگامی که سایت از وارد کردن جزئیات پین و رمز عبور هشدار می دهد ، باید آن را با دقت وارد کنید. اگر کد وبمون / کد کوپن معتبر باشد ، اطلاعات وارد شده را می پذیرد ، و در صورتی که قبلاً از آن استفاده شده یا وقتی یک ترکیب اشتباه از رمز یا پین را وارد کرده اید ، آن را نامعتبر نشان می دهد.

” ممنون که تا پایان مطلب خرید و فروش دلار وب مانی با ما همراه بودید “


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا