اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

خرید بیت کوین توسط نهنگ ها

بیت کوین خارج شده از صرافی کوین بیس می‌گوید که موسسات در حال خرید این ارز دیجیتال هستند.
13 هراز بیت کوین به چندین کیف پول دیجیتال منتقل شده است، این بدان معناست که سرمایه گذاران هنوز به بازار ارزدیجیتال علاقه‌مند هستند.
بیت کوین در مجموع به هفت کیف پول مختلف coinbase pro منتقل شد. بیشترین انتقال 2768 بیت کوین و کمترین انتقال 579 بیت کوین بود که به ترتیب 139 میلیون و 29 میلیون دلار ارزش دارند.
مدیرعامل Cryptoquant، کی یانگ جو گفت که این پول ها به چندین کیف پول کوین بیس رفته اند و همچنین وی افزود: این قوی ترین سیگنال صعودی ست که من دیده ام.
این اولین بار است بااینکه قیمت بالاست اما چنین خرید هایی انجام می‌شود. آخرین برداشت های بزرگ دو بار در کوین بیس در 31 ژانویه و 5 فوریه 2021 انجام شده است. در آن تاریخ قیمت بیت کوین به ترتیب 33 هزار دلار و 37 هزار دلار بود.
سرمایه گذاران موسسه ای بیت کوین همچنان معتقدند در آینده طولانی مدت این ارز دیجیتال همیشه صعودی باقی خواهد ماند.
در تاریخ 8 فوریه تسلا از سرمایه گذاری 1.5 میلیارد دلاری در بیت کوین خبر داد که این خبر باعث شد بیت کوین به اوج قیمت خود برسد و رکورد جدیدی را ثبت کند.
در اوایل هفته، مایکرو استراتژی به خرید بی پایان خود از بیت کوین ادامه داد و از خرید میلیارد دلار بیت کوین دیگر خبر داد. در حال حاضر این شرکت در کل در حدود 4.5 میلیارد دلار بیت کوین در اختیار دارد.
لکس مسکوفسکی مدیرعامل  Moskov Capital به decrypt گفت: بیت کوین به دو الی سه شرکت دیگر نیاز دارد تا بعنوان ابزاری در دست شرکت ها در بیاید و آنها کنترل کامل آنرا در اختیار بگیرند. این روند توسط تسلا، مایکرو استراتژی و اسکور آغاز شده است اما هنوز به دو الی سه شرکت دیگر نیاز است تا این اتفاق بیفتد.
در نهایت وی افزود: این خروج بیت کوین از صرافی کوین بیس ممکن است متعلق به یکی از این شرکت ها باشد که احتمال آن اصلاً کم نخواهد بود.
منبع: decrypt

بیشتر بخوانید:  Uniswap، آغاز به کار 4 استخر استخراج رمزارز UNI از 18 سپتامبر را اعلام کرد

گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا