اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

” خرید بیش از حد بیت کوین ” اظهار نظر استراتژیست های JP Morgan Chase

  • از آنجا که بزرگترین ارز رمزنگاری شده در جهان به بالاترین رقم 23،000+ دلار در تاریخ رسیده است ، سرمایه گذاری نهادی به خوبی در حال افزایش است!
  • طی چند ماه گذشته ، بیت کوین در یک روند صعودی بوده است که احتمالاً می تواند در آینده نزدیک ادامه یابد.

از آنجا که بزرگترین ارز رمزنگاری شده در جهان به بالاترین رقم 23،000+ دلار در تاریخ رسیده است ، سرمایه گذاری نهادی به خوبی در حال افزایش است! طی چند ماه گذشته ، بیت کوین در روند بوده است که احتمالاً می تواند در آینده نزدیک ادامه یابد. همانطور که گفته شد ، این مشاوره مالی نیست و ما مشاور مالی نیستیم. لطفا قبل از سرمایه گذاری در دارایی دیجیتالی مانند بیت کوین ، تحقیقات خود را انجام دهید.

سلام کریپتو

در واقع ، بالاترین رقم تاکنون بیت کوین در زمان نوشتن مقاله بیش از 24000 دلار است .

علت اصلی افزایش بی سابقه ی ارزش بیت کوین توجه و علاقه  ی شرکت های بزرگ به آن بوده است. به همین منظور، مجتمع بانکی JP Morgan Chase معتقد است که سرمایه های ورودی شرکت های بزرگ محرک اصلی قیمیت آینده بیت کوین است.

در گزارش جدیدی از بلومبرگ ، استراتژیست های این شرکت اظهار داشتند که کاهش چشمگیر جریان های ورودی از طریق بیت کوین می تواند تأثیر بسزایی در ایجاد اصلاح داشته باشد.

“اشباع خرید” اصطلاحی بود که برخی از استراتژیست ها در گزارش با اشاره به اولین ارز رمزگذاری شده استفاده کردند. در نتیجه ، کاهش چشمگیر نحوه خرید دارایی ضروری است.

صرافی ایرانی کارت

نمی توان منکر این موضوع شد که بیت کوین در وضعیت اشباع خرید وجود دارد ، زیرا روزانه شرکت های بزرگ وارد میشوند و اعتماد مردم به این ارز بیشتر از قبل شده است و این اعتماد ها باعث شده تا احتمال ریزش قیمیت این ارز کمتر شود.

بیشتر بخوانید:  کاهش کاربران مرورگر Chrome به دلیل عدم حفظ حریم شخصی 😥

در ادامه استراتژیست های شرکت به برجسته سازی Grayscale و کل دارایی های تحت مدیریت آنها پرداختند که در حال حاضر چیزی بیش از 13 میلیارد دلار است. در تجزیه و تحلیل ، یک میلیارد دلار ورودی توسط Grayscale Trust به صورت ماهانه دیده می شود.

واقعاً بسیار عجیب است که چرا ارزش بیت کوین در ماه گذشته بسیار شتاب گرفته است؟

بسیاری از افراد با افزایش قیمت درخشانی که بیت کوین تجربه کرده است ، پول نقد کرده اند ، در حالی که دیگران امیدوارند که در آینده سود بیشتری کسب کنند ، دارایی خود را حفظ کرده اند!

منبع : cryptodaily


گزیده اخبار

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا