کیف پول ارز دیجیتال

بهترین کیف پول کیک Cake

معرفی بهترین کیف پول های ارز دیجیتال کیک Cake

بهترین کیف پول کیک cake، یکی از مشکلاتی که هر کاربر در بستر ارز های دیجیتال می تواند داشته باشد این است که برای ذخیره هر ارز دیجیتال از چه کیف پول هایی می توانیم استفاده کنیم. امروزه هر کیف پول از چندین ارز دیجیتال و توکن پشتیبانی می کند و همچنین تنوع کیف پول ها باعث شده است تا کمی کاربران گمراه شوند و در این بین نیز افرادی هستند که به این نام از کاربران سو استفاده می کنند. شما می توانید با کمی مطالعه به راحتی با در اختیار داشتن علم کمی به راحتی کار های کوچک را انجام دهید.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

توجه داشته باشید که در این مقاله ما قصد نداریم تا درباره یک کیف پول صحبت کنیم بلکه قصد ما معرفی تمام کیف پول های یک توکن می باشد. در پایان این مقاله دیگر می توانید به راحتی با تمام کیف پول های ارز کیک آشنا شوید.

توکنی که در این مقاله درباره آن صحبت می کنیم، کیک می باشد. این توکن، توکن اختصاصی صرافی غیر متمرکز پنکیک سواپ است. شما می توانید با استفاده از این صرافی غیر متمرکز اقدام به معامله رمز ارز های مختلف کنید. اگر قصد دارید تا با این صرافی بیشتر آشنا شوید، می توانید با جستجوی نام این صرافی در سایت زوم ارز، به صورت مستقیم وارد مقاله اختصاصی این صرافی غیر متمرکز شوید.

کوین کده

قبل از اینکه بخواهیم اصل مطلب را بیان کنیم، بهتر است تا شما را کمی با این توکن آشنا کنیم. اگر قصد دارید تا این توکن را بیشتر بشناسید می توانید از مقاله های موجود در سایت زوم ارز استفاده کنید. برای دسترسی به مقاله های موجود، می توانید نام این توکن را یک بار در سایت زوم ارز جستجو کنید.

بهترین کیف پول کیک cake

بهترین کیف پول های توکن کیک
بهترین کیف پول های توکن کیک

در حال حاضر، تمامی کیف پول هایی که از این توکن پشتیبانی می کنند بهترین هستند اما شما می توانید بنا بر دلایلی مناسب ترین انتخاب را داشته باشید. در حال حاضر تنها 1 کیف پول سخت افزاری و 3 کیف پول نرم افزاری از این توکن پشتیبانی می کنند که در ادامه با آن ها به صورت کامل آشنا خواهید شد.

در ادامه به چند ویژگی اشاره خواهیم کرد و شما می توانید با در نظر گرفتن این ویژگی ها مناسب ترین کیف پول را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که اگر یک کیف پول ویژگی های که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم را نداشت، این موضوع به این معنی نیست که آن کیف پول مناسب ذخیره رمز ارز ها نمی باشد بلکه شاید با یک ویژگی دیگر آن ضعف را حل کرده است.

توجه داشته باشید که جز ویژگی هایی که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد، شما می توانید به مزایا و معایب کیف پول ها که در هر قسمت به آن ها اشاره می کنیم توجه کنید.


ویژگی های مناسب ترین کیف پول توکن کیک

ویژگی های مناسب ترین کیف پول توکن کیک
ویژگی های مناسب ترین کیف پول توکن کیک

در این قسمت همان‌طور که گفتیم قصد داریم تا به برخی از ویژگی های مناسب ترین کیف پول اشاره کنیم. اگر با این ویژگی ها آشنا نیستید حتماً این قسمت از مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

 1. پشتیبانی از رابط کاربری مناسب:

اگر فردی مبتدی هستید، حتماً کیف پولی را انتخاب کنید که از رابط کاربری مناسب و آسانی پشتیبانی می کند. متأسفانه در حال رابط کاربری برخی از کیف پول ها مناسب نمی باشد و این موضوع باعث می شود تا برخی ها نتوانند به درستی کار های خود را در داخل کیف پول ها انجام دهند. اگر کیف پول انتخابی شما رابط کاربری مناسب و راحتی داشته باشد، می توانید بدون ایجاد هرگونه مشکلی با کیف پول مورد نظر کار های خود را به آسانی انجام دهید.

 1. پشتیبانی از رمز ارز های مختلف:

سعی کنید کیف پولی را انتخاب کنید که از رمز ارز ها و همچنین توکن های مختلفی پشتیبانی می کند. در صورتی که کیف پول شما از رمز ارز و توکن های مختلفی پشتیبانی نکند، شما نمی توانید رمز ارز های دیگر را در آن ذخیره سازی کنید و عملاً برای هر ارز باید یک کیف پول نصب کنید که این موضوع اصلاً به جا نمی باشد. خوشبختانه در حال حاضر، کیف پول های موجود از رمز ارز ها و توکن های مختلفی پشتیبانی می کنند.

 1. پشتیبانی از سیستم عامل های گوناگون:

اگر کیف پول شما از سیستم عامل های مختلفی پشتیبانی کند، می توانید به راحتی در هر سیستم عاملی از آن استفاده کنید. برای مثال اگر پس از مدتی قصد کردید که از کیف پول در سیستم عامل ویندوز استفاده کنید، بدون هیچ مشکلی بتوانید این کار را انجام دهید. در صورتی که کیف پول انتخابی شما تنها از یک سیستم عامل پشتیبانی می کند، در صورتی که برای شما مشکل ندارد می توانید به راحتی از آن کیف پول استفاده کنید.

 1. پشتیبانی از امنیت مناسب و پایدار:

امنیت مهم ترین و کلیدی ترین ویژگی است که یک کیف پول باید به صورت کامل از آن پشتیبانی کند. در صورتی که یک کیف پول امنیت مناسبی نداشته باشد، سرمایه گذاری در آن بی فایده است و در هر دقیقه و هر ثانیه ممکن است سرمایه شما به دلایل مختلف از بین برود. خوشبختانه در حال حاضر بیشتر کیف پول ها امنیت مناسبی دارند و شما می توانید با اطمینان در آن ها رمز ارز های خود را ذخیره سازی کنید.

حتماً به این موضوع توجه کنید که کیف پول انتخابی شما از ویژگی های امنیتی مختلف پشتیبانی کند. برای مثال یکی از ویژگی های امنیتی مهم تایید هویت دو عاملی است که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.

 1. پشتیبانی از امکانات مختلف:

اینکه یک کیف پول از امکانات متعدد پشتیبانی کند بسیار مهم است. این موضوع باعث می شود تا شما دیگر از استفاده دیگر نرم افزار ها بی نیاز باشید. برای مثال اگر کیف پول شما از صرافی داخلی با کارمزد مناسب پشتیبانی کند، می توانید بدون هرگونه مشکلی به راحتی رمز ارز های خود را در همان کیف پول معامله کنید و نیازی به صرافی ندارید. این موضوع بسیار می تواند به کاربران کمک کند. خوشبختانه یکی از کیف پول های حال حاضر که در ادامه با آن آشنا خواهید شد، این کار را به خوبی انجام داده است.

 1. پشتیبانی از تایید هویت دو عاملی:

تایید هویت دو عاملی یکی از ویژگی های مهم امنیتی می باشد. ممکن است برخی از کیف پول های نرم افزاری از این ویژگی پشتیبانی نکنند که این موضوع نمی تواند باعث ضعف در امنیت آن ها شود بلکه امکان دارد با یک ویژگی دیگر این مشکل حل شده باشد. جز کیف پول های نرم افزاری، باید کیف پول های سخت افزاری از این قابلیت پشتیبانی کنند. حتماً در هنگام خرید کیف پول های سخت افزاری پیگیر این باشید که آیا این کیف پول از تایید هویت دو عاملی پشتیبانی می کند یا خیر؟ در صورتی که متوجه شدید این کیف پول از تایید هویت دو عاملی پشتیبانی نمی کند، حتماً از خرید آن منصرف شوید.

 1. به روز رسانی همیشگی:

حتماً کیف پولی را انتخاب کنید که توسط توسعه دهندگان مرتباً برای آن آپدیت ارسال شود. این موضوع سبب می شود تا کیف پول شما همیشه آپدیت باشد و یا اگر مشکلی وجود دارد، مشکل کیف پول با آپدیت برطرف شود. برای اطلاع از آپدیت ها می توانید به تاریخ آن ها نگاه کنید. به همین منظور ساده ترین راه مراجعه به استور سیستم عامل شما می باشد. برای مثال اگر قصد دارید تا تاریخ آپدیت های کیف پول تراست را ببینید در سیستم عامل اندروید می توانید با مراجعه به فروشگاه گوگل پلی از این موضوع با خبر شوید.

بیشتر بخوانید:  بهترین کیف پول کوکوین شیرز KCS

معرفی کیف پول های سخت افزاری ارز دیجیتال کیک cake

در این قسمت از مقاله قصد داریم تا کیف پول های سخت افزاری توکن کیک را به شما معرفی کنیم. متأسفانه در حال حاضر تنها یک کیف پول سخت افزاری از این توکن پشتیبانی می کند. در صورت تمایل می توانید این توکن را خرید و سپس در آن اقدام به ذخیره سازی رمز ارز های خود کنید.

 1. کیف پول سخت افزاری Ledger Nano X

کیف پول سخت افزاری Ledger Nano X
کیف پول سخت افزاری Ledger Nano X

شما می توانید در این کیف پول جز توکن کیک، رمز ارز ها و توکن های مختلفی را ذخیره سازی کنید. خوشبختانه این کیف پول امنیت مناسبی دارد و جدید ترین کیف پول کمپانی لجر نیز به حساب می آید. شما می توانید از این کیف پول با اطمینان استفاده کنید.

تقریباً می توان گفت که این کیف پول معایب خاصی ندارد و تنها مشکل آن قیمت کیف پول می باشد. متأسفانه قیمت کیف پول Ledger Nano X کمی بالا است و امکان دارد هر فردی نتواند این کیف پول را تهیه کند. شما می توانید از این کیف پول در سیستم عامل های موبایلی و کامپیوتری به راحتی استفاده کنید. نرم افزار این کیف پول قابلیت اجرا در سیستم عامل های فوق را دارد. حال که صحبت از نرم افزار این کیف پول شد باید بگوییم که این نرم افزار یک رابط کاربری بسیار آسان دارد. شما می توانید به راحتی و بدون ایجاد هر گونه مشکلی با این کیف پول کار کنید.

خوشبختانه کیف پول Ledger Nano X از تایید هویت دو عاملی پشتیبانی می کند. شما می توانید به راحتی این قابلیت را فعال کنید و سپس از آن استفاده کنید. در ادامه همراه ما باشید تا با مزایا و معایب این کیف پول آشنا شوید.

مزایا:

 • رابط کاربری مناسب
 • پشتیبانی از رمز ارز و توکن های مختلف
 • پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف
 • پشتیبانی از تایید هویت دو عاملی
 • امنیت مناسب و پایدار
 • ظاهر جذاب و کاربر پسند

معایب:

 • قیمت این کیف پول همان‌طور که اشاره شد کمی بالا است.

برای آموزش و مطالعه ی بیشتر درمورد کیف پول لجر کلیک کنید


معرفی کیف پول های نرم افزاری توکن کیک

در حال حاضر کیف پول های نرم افزاری مختلفی از این توکن پشتیبانی می کند. شما می توانید به راحتی از کیف پول هایی که در ادامه به شما معرفی خواهیم کرد برای ذخیره توکن کیک استفاده کنید.

 1. کیف پول نرم افزاری تراست Trust

کیف پول نرم افزاری تراست Trust
کیف پول نرم افزاری تراست Trust

احتمالاً نام کیف پول نرم افزاری تراست را زیاد شنیده باشید. شما می توانید در این کیف پول اقدام به ذخیره سازی رمز ارز های مختلف از جمله توکن کیک کنید. اگر به دنبال یک کیف پول مطمئن و مناسب هستید، تراست ولت می تواند یکی از گزینه های شما باشد. این کیف پول در حال حاضر در بین کاربران پرطرفدار است و شما می توانید از آن استفاده کنید.

متأسفانه تراست ولت با تمام مزایایی که دارد، 2 مشکل نسبتاً بزرگ دارد که در ادامه می توانید این دو مشکل را در بخش معایب مشاهده کنید. رابط کاربری این نرم افزار بسیار مناسب است. اگر فردی مبتدی هستید نگران نباشید چراکه می توانید به راحتی با این کیف پول کار کنید. در ادامه همراه ما باشید تا با مزایا و معایب این کیف پول آشنا شوید.

مزایا:

 • رابط کاربری مناسب
 • امنیت مناسب و پایدار
 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف
 • پشتیبانی از امکانات جذاب

معایب:

 • عدم پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف
 • عدم پشتیبانی از تایید هویت دو عاملی ( توجه داشته باشید که این موضوع باعث ضعف در امنیت این کیف پول نمی شود چراکه اگر به درستی از تراست ولت استفاده کنید مشکلی برای شما ایجاد نمی شود. خوشبختانه این کیف پول امنیت بسیار مناسب و پایداری دارد. )
 1. کیف پول نرم افزاری سیف پل SafePal

کیف پول نرم افزاری سیف پل SafePal
کیف پول نرم افزاری سیف پل SafePal

در زمانی که صرافی بایننس با اجباری شدن احراز هویت دسترسی برخی از کاربران را قطع کرد، این کیف پول محبوب شد چراکه صرافی داخلی کیف پول سیف پل همان صرافی بایننس است و استفاده از محدودیتی ندارد. اگر قصد دارید تا با این موضوع بیشتر آشنا شوید بهتر است تا سری به مقاله معرفی کیف پلو سیف پل بزنید.

خوشبختانه امنیت در این صرافی کامل و پایدار می باشد. شما می توانید بدون ایجاد هر گونه مشکل با این کیف پول رمز ارز های خود را ذخیره سازی کنید. متأسفانه کیف پول سیف پل تنها نسخه موبایلی دارد و شما نمی توانید از این کیف پول در کامپیوتر استفاده کنید. در صورتی که قصد دارید توکن کیک را در کامپیوتر ذخیره سازی کنید، متأسفانه این کیف پول و کیف پول تراست مناسب شما نمی باشد. در ادامه همراه ما باشید تا با مزایا و معایب این کیف پول بیشتر آشنا شوید.

مزایا:

 • پشتیبانی از صرافی داخلی
 • امنیت مناسب و پایدار
 • رابط کاربری مناسب
 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف

معایب:

 • عدم پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف

نیم نگاهی به کیف پول های توکن کیک cake

کیف پول های توکن کیک
کیف پول های توکن کیک

در این قسمت از مقاله، می توانید به صورت کلی با کیف پول های توکن کیک آشنا شوید. در حال حاضر شما می توانید در کیف پول های ذیل توکن کیک را ذخیره سازی کنید.

ردیف نام کیف پول نوع کیف پول سیستم عامل کیف پول
1 Ledger Nano X سخت افزاری موبایل و کامپیوتر
2 Trust نرم افزاری موبایل
3 SafePal نرم افزاری موبایل
4 Exodus نرم افزاری موبایل و کامپیوتر

اینفوگرافیک کیف پول ارز کیک

به اینفوگرافیک کیف پول ارز کیک
به اینفوگرافیک کیف پول ارز کیک

سخن آخر درباره ی کیف پول توکن کیک

همان‌طور که مطالعه کردید، کیف پول های نسبتاً کمی از این توکن پشتیبانی می کند. شما می توانید در این کیف پول ها اقدام به ذخیره سازی این توکن کنید. یکی از اشتباهاتی که برای کاربران عموماً پیش می آید این است که می گویند صرافی پنکیک سواپ از کیف پول های مختلفی پشتیبانی می کند و نام کیف پول های زیادی را درج کرده است اما ما در این مقاله تنها به چند کیف پول اشاره کرده ایم.

بله درست است اما این موضوع به این معنی نیست که تمام آن کیف پول ها از توکن کیک که توکن اختصاصی این صرافی است پشتیبانی کنند. این کیف پول ها تنها برای معامله رمز ارز ها می باشد. عموماً در برخی از گفته ها، این گفته مشاهده شده است.

در صورتی که برای شما سوالی ایجاد شد می توانید سؤال خود را در بخش کامنت ها به صورت کامل مطرح کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت به شما پاسخ بدهند.

ممنون از اینکه تا پایان “کیف پول کیک cake” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا