اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

آیا بیت کوین می تواند 40،000 دلار را بازپس بگیرد؟

salamcrypto

قیمت بیت کوین برای اولین بار از زمانی که الون ماسک با پشتیبانی از ارز رمزنگاری شده در هفته گذشته ، بیت کوین را به 38000 دلار رساند ، با شکست صعودی بالاتر از مقاومت 35000 دلاری روبرو شد.

بیت کوین امروز در حدود 36،800 دلار به اوج خود رسید. این شکست درست اندکی پس از آن رخ داد که اتریوم به بالاترین سطح تاریخی خود یعنی 1564 دلار رسید.

بنابراین آنچه در مرحله بعدی بیت کوین است ، تجزیه و تحلیل تکنیکال ما ( نویسنده ) نشان می دهد که ممکن است افزایش قیمت بیت کوین هنوز کاملاً تمام نشده باشد.

تحلیل قیمت بیت کوین

با نگاه کردن به نمودار ، روند فعلی بیت کوین در روز بالاتر از SMA 50 روزه است و قیمت بیت کوین از کانال نزولی خارج شده است.

نمودار قیمت بیت کوین

اگرچه قیمت بیت کوین SMA 50 روزه را در 27 و 28 ژانویه لمس کرده بود و بیت کوین امروز موفق به رسیدن به بالاتر از  SMA 50 روز شد ، که نشان می دهد قدرت فروش برای معکوس کردن حرکت ناکافی است. بیت کوین در حال حاضر روندی صعودی دارد ، اما به نظر می رسد قدرت خرید حجم معاملات روزانه نیز در حال ضعیف شدن است.

در آینده نزدیک ، بیت کوین برای شکستن بالاترین قیمت قبلی 40،000 دلار تلاش خواهد کرد ، جایی که فشار فروش حداکثری وجود دارد. برای کوتاه مدت انتظار می رود که بیت کوین به یک روند صعودی ضعیف ادامه دهد.

بیشتر بخوانید:  120 میلیون دلار بیت کوین به خزانه Grayscale اضافه می شود.

از نمودار MACD ، خط سریع (خط آبی) و خط آهسته (خط زرد) در یک تقاطع قرار دارند و به نظر می رسد در بالای صفر محور یک صلیب طلایی تشکیل می دهند. معامله گران باید توجه داشته باشند که این روند طی چند روز آینده بسیار مهم است تا تعیین کنند که آیا می توان یک صلیب طلایی تشکیل داد. اگر MACD (خط سریع) خط سیگنال (خط زرد) را بشکند و با دستیابی به موفقیت در حجم ، یک روند صعودی کوتاه مدت را تشکیل می دهد. در حال حاضر ، براساس قضاوت فوق ، در کوتاه مدت اندکی افزایش قیمت رخ خواهد داد.

به نظر می رسد بیت کوین در حال حاضر روند صعودی داشته و بر اساس CoinMarketCap در حال حاضر با قیمت 36،040 دلار معامله می شود.

منبع : blockchain.news


گزیده اخبار

 

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا