اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

آیا بیت کوین می تواند از یک ریزش دیگر جلوگیری کند؟

هفته گذشته  بزرگترین ارز دیجیتال، بیت کوین شاهد ضربه بزرگی که  در اصطلاح، به گاو نر مشهور است  را متحمل شد.، بیت کوین در بازه 48 ساعته 2000 دلار ریزش قیمت داشت و  ارزش آن در هفته اول سپتامبر از 12،048 دلار به 9890 دلار کاهش یافته است. در مطبوعات ، بیت کوین 9954 دلار ارزش گذاری شده اما هنوز حدس و گمان ها درباره اصلاحات قیمت آن در فضای مجازی وجود دارد.

سلام کریپتو

بررسی ادامه روند بیت کوین

آیا بیت کوین می تواند از یک ریزش دیگر جلوگیری کند؟

با این حال ، گزارش هفتگی Glassnode حاکی از آن است که اوضاع برای بیت کوین خیلی هم بد نبوده است. با توجه به تجزیه و تحلیل ، شبکه  Health، بیت کوین همچنان یک موقعیت قوی در بازار را حفظ کرده زیرا افزایشی کم ،در روند نزولی داشته است.

با حجم معاملات بالا ،نقدینگی برای بیت کوین بهبود یافت و از نظر جریانات BTC درصرافی ها ، افزایش عمده ای را تجربه کرد. نقدینگی معاملات نیز به دلیل افزایش معاملات زنجیره ای افزایش یافت.با این حال ، به دلیل کم شدن  سود سهام متوسط ​​سرمایه گذاران ، بازار ضربه بزرگی را متحمل شد.

طبق گفته رافائل شولتز-كرافت ، بازدهی بیت کوین (SOPR-Spent-Output Profit Ratio) برای اولین بار از آوریل زیر 1 بود ، كه نشان می دهد بخشی از آدرسهای روی زنجیره ،BTC  را با ضرر جابجا می كنند ، بنابراین دستهای ضعیف در حال فروخته شدن هستند .کرافت اشاره کرد که لغو کردن این معیار و ادغام بالاتر از 1 در اسرع وقت بسیار مهم است.با این حال ،روند افزایشی بیت کوین مشاهده می شود.

صرافی ایرانی کارت

آیا بیت کوین می تواند از یک ریزش دیگر جلوگیری کند؟حرکت مثبتی که طی 12 ساعت گذشته در قیمت بیت کوین مشاهده شد ، افزایش  میانگین متحرک 50 برای اولین بار از زمان روند کاهشی هفته گذشته بود.بیت کوین در آینده نزدیک ، با شاخص های قوی حاکی از bullish و bearish روبرو است. با این حال ، توجه به این نکته نیز مهم است که ارزش بیت کوین بالای 10،000 دلار ، مشابه روند آن در اوایل ماه ژوئن است.گفته می شود بیت کوین با 10،000 دلار احتمالاً می تواند یک کف قوی برای بازیابی قیمت باشد. طی چند روز آینده ، منتظر اتفاقات خواهیم بود تا ببینیم ایا این حرف درست است یا خیر.

بیشتر بخوانید:  مایک نووگراتز طرفداران XRP را به طرفداران ترامپ که توهم توطئه دارند تشبیه کرد

منبع:ای ام بی سی کریپتو


گزیده اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا