اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

آیا بیت کوین می‌تواند به 6 میلیون دلار برسد؟

آیا بیت کوین می‌تواند به 6 میلیون دلار برسد؟

به گزارش زوم ارز، گوین اندرسن توسعه دهنده اولیه بیت کوین و هم بنیانگذار اتریوم و بنیانگذار پولکادات آینده ای را ترسیم می‌کند که در آن بیت کوین به رقم سرسام آور 6 میلیون دلار به ازای هر واحد از این رمز ارز خواهد رسید.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

گوین اندرسن که در سال 2011 جزو تیم توسعه دهنده بیت کوین بود به تازگی پست جدیدی در وبلاگ خود متشر کرده که در آن جزئیات چگونگی تکامل نظری بیت کوین را توضیح می‌دهد.

آندرسن سناریوی احتمالی را توصیف می‌کند که در آن بیت کوین تا سال 2061 به سطح قیمت 6 میلیون میلیون دلار خواهد رسید و هزینه کارمزد ها هم 326 برابر بیشتر از قیمت فعلی خواهد بود و بلاکچین به نهنگ ها تعلق خواهد گرفت.

کوین کده

وی در این خصوص گفت:
تصور کنید در سال 2061 قرار داریم و قیمت بیت کوین به شش میلیون دلار ایالات متحده رسیده و اگر تورم را در نظر بگیریم مثل این است که بیت کوین در سال 2021 در سطح قیمت یک میلیون دلار قرار بگیرد.

در ازای هر بلاک 0.006103515625 بیت کوین از سوی ماینر ها پاداش دریافت خواهد شد و علاوه بر آن هزینه تراکنش حدود 5 واحد بیت کوین برای 4 هزار تراکنش خواهد بود که این رقم معادل 7500 دلار در هر معامله خواهد بود.

بیشتر بخوانید:  مدیر صندوق Soros اتریوم را بر بیت کوین ترجیح می‌دهد

اندرسن در سناریوی علمی تخیلی خود می‌گوید کسانی که در شبکه باقی می‌مانند برای زنده نگه داشتن آن مشوق خواهند بود.

وی در این خصوص گفت:
معاملاتی که در شبکه اصلی بیت کوین انجام می‌شود دارای ارزش بالا خواهد بود و بیشتر بین نهنگ های بازار صورت خواهد گرفت.

این نهنگ ها شبکه بیت کوین را برای همیشه حفظ خواهند کرد و آنها ماینر ها و سازندگان رمز ارز های دیگر خواهند بود، آنها اهمیتی نمی‌دهند که هزینه معاملات چقدر بالا رفته است چرا که آنها به همان اندازه هزینه ای که پرداخت می‌کنند سود دریافت خواهند کرد.

بنظر شما همراهان گرامی زوم ارز چنین اتفاقی در آینده دور رخ خواهد داد؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع:  DailyHodl

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا