اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

جریان ورودی ETFهای بیت کوین کانادا به اوج جدید رسید

جریان ورودی ETFهای بیت کوین کانادا به اوج جدید رسید

به گزارش زوم ارز، دارایی ETFهای کانادایی بیت کوین به اوج تاریخی جدیدی رسید، و محصولات نقطه‌ای در این روند پیشتاز هستند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

از ماه ژانویه، ETFهای کانادایی بیت کوین به میزان 6594 کوین دارایی خود را افزایش داده و به اوج تاریخی مجموع 69052 بیت کوین نگهداری شده دست یافتند.

ETF بیت کوین موسوم به Purpose بیشترین افزایش را در این دوره، با رشد خالص 18.7 درصدی و رسیدن به 35000 بیت کوین، به خود دید.

کوین کده

ETF، یک صندوق قابل معامله در بورس است که به سرمایه گذاران اجازه می‌دهد تا بدون نیاز به نگهداری دارایی، بر سر قیمت آن معامله کنند. در حال حاضر ETF بیت کوین نقطه‌ای Purpose، حدود 1.68 میلیارد دلار دارایی در اختیار دارد. اکنون هیچ ETF بیت کوین نقطه‌ای دیگری به این شکل در آمریکا در دسترس نیست، اما آمار نشان می‌دهد که سرمایه گذاران به شدت منتظر خدمات کانادایی هستند.

موسسه‌ی تحلیل بلاکچین گلس‌نود در گزارش اخیر خود اشاره کرد که جریان خروجی از صرافی رمز ارز به اوج ماهانه‌ی 96200 بیت کوین در سال 2022 رسید.

از اواسط ماه مارچ، میزان خرید بیت کوین بالا بوده است. بزرگترین خریداران میگوها و نهنگ‌ها بوده‌اند. میگوها آن دسته از سرمایه گذارانی هستند که بین 0 تا 100 بیت کوین نگهداری می‌کنند، در حالی که نهنگ‌ها بین 1000 تا 10000 بیت کوین نگهداری می‌کنند.

بیشتر بخوانید:  حجم بیت کوین در صرافی ها به پایین ترین سطح سه ساله رسید

با وجود تنها 2 میلیون بیت کوین باقی مانده برای استخراج، کمیابی بیت کوین در حال تبدیل شدن به یک مشکل قابل توجه است، از آنجایی که پذیرش و سرمایه گذاری در بین کشورها، سازمان‌ها و افراد روندی افزایشی دارد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Cointelegraph


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا